Skocz do zawartości

Kast


Kastantus

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez sie wydaje, ze teraz jest lepiej. ogólnie zauwazylem, ze rzeczy wyglądają duzo ciekawiej, gdy sie je sponiewiera xd może weź se namaluj z piwnicy jakies stare pordzewiałe młotki, gwoździe i inne tego typu fifarafa myśle, że takie cwiczenie podrzuci ci sporo pomysłów D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 244
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam wrażenie, że wszystko u ciebie ma taką samą kompozycję. Popracuj trochę nad tym.

Ostania praca ma taką samą kompozycje jak z "pana na rybkach" z poprzedniej strony. Reszta ma główną postać na samym środku i heja ;p

Porób może jakieś krajobrazy z zdjęcia, pooglądaj na YT. Nie wiem :D nie mam doświadczenia.

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskry to airbrush pod kątem,

T28TYRh.jpg

kopia warstwy potraktowana rozmyciem gaussa dla poświaty i całość motion blurem.

A ogień to po prostu jakieś poszarpane brushe np.

ZfddfqS.jpg

i naprzemienne nanoszone różne odcienie, i na koniec trochę regulacji kontrastem i nasyceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo mieszane uczucia co do twoich prac. Z jednej strony jest to kompletnie nie mój styl i tematyka. Z drugiej jestem pewien, że są ludzie którym taka stylistyka bardzo przypasuje. Rysujesz wiele postaci więc radziłbym trenować wiele anatomii bo to widać, że nie siada. Wiadomo, że to kwestia stylu ale jak widoczne są błędy typu za małe dłonie, piersi większe od głowy itd. Mam też wrażenie, że te obrazy są niespójne- tak jakby poszczególne części malowała inna osoba. Część jest wyrenderowana bardzo porządnie, gdzieniegdzie widać lineart albo w ogóle nie jest wyrenderowane. Widać, że masz pojęcie ale brakuje takiego dopracowania i jednolitości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie zdaję sobie sprawę że moje prace mogą mieć raczej wąskie grono odbiorców z uwagi na specyficzną tematykę. Co do anatomii to w porównaniu z kilkoma miesiącami wstecz (kiedy bez wzorca na który mógłbym się cały czas gapić ciężko było coś zrobić co nie wyglądało by okropnie), to i tak przynajmniej teraz potrafię zrobić coś samemu od czego nawet oczy nie bolą :P

Zgodzę się na pewno z wrażeniem nie spójności. Powód powiedziałbym jest taki że wiele prac polega na tym że są to szkice na których coś testowałem i mi się spodobały więc dorysowałem parę rzeczy i coś wyszło, z tym że nie zawsze mi się chciało nad każdym elementem siedzieć tyle co trzeba.

Inna sprawa że prze ostatnie kilka miesięcy miałem spory przestój, dopiero ostatnie dwa tygodnie postanowiłem przestać się za przeproszeniem, op***dalać i zacząć znowu ćwiczyć i robić konkretne rzeczy, bo sam się wkurzam jak widzę niektóre prace i wiem że można to było zrobić lepiej tylko się nie chciało.

No ale czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności