Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najsłabsza jest gęba tego rzymianina. To ci jakoś nie poszło moim zdaniem ale cała reszta, kompo, ruch, światełko, kolory bardzo mi się podobają. Choć ten wcześniejszy zrzut z podstawki był chyba smaczniejszy :)

 

Chrystus vs Mikuś i ci kolesie biegnący z górki pierwsza klasa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Dzięki JakkaS!

 

Kolejny update, trochę historycznych rzeczy z zeszłego roku:

 

senate_massacre_by_ethicallychallenged-d713r2v.jpg

 

liberation_by_ethicallychallenged-d76p8jn.jpg

 

wesenberg_1268_by_ethicallychallenged-d76p89k.jpg

 

winter_olympics_1242_by_ethicallychallenged-d76p8e6.jpg

 

disobedient_son_by_ethicallychallenged-d76p8hh.jpg

 

i trochę rzeczy prywatnych:

 

obrazek inspirowany pewną komedią

 

war_is_hell_by_ethicallychallenged-d72qa70.jpg

 

zabawa pędzlami

 

on_the_edge_by_ethicallychallenged-d73d6bd.jpg

 

szybki szkicyk z wolnej chwili

 

impaled_by_ethicallychallenged-d73xtzt.jpg

 

eksperymenty z tym, czym zawsze się straszy początkujących, czyli mazaniem po fotach, uznałem że swoje już odsłużyłem więc można spróbować ;]

 

in_the_land_of_ancient_stones_by_ethicallychallenged-d73t7kc.jpg

 

dla ciekawskich-proces

 

in_the_land_of_ancient_stones___process_by_ethicallychallenged-d73t7yq.jpg

 

i prezent imieninowy dla mojej panny, żeby nie było, że u mnie tylko zuo, śmierć i krew ;]

 

happy_name_day_by_ethicallychallenged-d74e5oa.jpg

 

EDIT zapomniałem wrzucić pana z bkr na szyi

 

convict_by_ethicallychallenged-d74v9g2.jpg

 

 

Jak zwykle wszelkie komenty, krytyki i sugestie mile widziane!

Edytowane przez EthicallyChallenged
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super klimat w pracy inspirowanej komedią (ciekaw jestem jaką? :D). Praca z odwróconym tyłem templariuszem też bardzo mi się podoba, czuć w niej ten cios i pęd koni.

 

W pracy z mazaniem po fotach do której wrzuciłeś proces, moim nubskim okiem mam wrażenie, że nogi knechta na pierwszym planie są za krótkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

strzelam że chodzi o "sens życia wg Monty Pythona"

młodsi nie wiedzą ;]

fajne pracki, najbardziej podoba mi się z ta z zimą w tle, napiszesz ile czasu poświęciłeś na nią?

a tak poza tym spory progres, pamiętam twoje dawne nie obraź się ale dosyć brzydkie obrazki a teraz jesteś masterem i trzaskasz konkrety ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wrzuta. Jest lepiej niż ostatnio. Jedyne co mi się na oko rzuciło to rzymski wojak który trzyma za rękę chłopca. Może przez zbytnie zacienienie jego dłoni sprawia wrażenie jakby był kawałek przed nim. Mój faworyt to #1. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ludziska, dzieki za odzew! Tr3buh odgadl film bezblednie :) Praca z krzyzakami na sniegu w sloncu zajela chyba jakies 5 wieczorow o ile dobrze pamietam. Emmilius teraz jak patrze na te dlon to wydaje mi sie ze palce sa nieodpowiednio ulozone i nie pasuja do trzymanego obiektu i stad sa problemy. Dzieki wielkie wszystkim za mile slowa.

 

Kolejna porcyjka historii:

 

Alcybiades ratowany przez Sokratesa:

alcybiades_and_socrates06sm_by_ethicallychallenged-d7cjei8.jpg

 

Trzech rycerzy broniacych sie w Bizantyjskiej wiezy:

staircase_trouble_by_ethicallychallenged-d7dvpie.jpg

 

i Joanna z Arc pod Les Tourelles:

the_grand_faux_pas_by_ethicallychallenged-d7ejbd1.jpg

 

Jak zwykle wszelkie komenty i krytyka jak najbardziej mile widziane. Wesolych Swiat!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, generalnie to render i kompozycję masz świetnie opanowaną. Spróbuj opanować sobie układ waloru, bo na wielu obrazkach wszystko walczy o uwagę. W ostatnim np wiele rzeczy idzie na pierwszy plan: zbroje, hełmy, tyłki koni, nawet zamek ma dość duży kontrast jak na obiekt w tle.

 

W "Alcybiades ratowany przez Sokratesa" trochę rozjechała się anatomia przedramienia i dłoni.

A w "Trzech rycerzy broniacych sie w Bizantyjskiej wiezy" ambient nieba wydaje mi się że lepiej by wyglądał trochę bardziej łagodny, ale akurat to akurat moje zdanie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne! Tylko do tych broniących się rycerzy miałbym taką drobną uwagę. Zwykle schody w wieżach obronnych zawijały się w drugą stronę, właśnie z powodu problemu, który jest dobrze widoczny na ilustracji - atakujący ma tu pełną swobodę operowania prawą ręką podczas kiedy broniący (o ile nie są mańkutami) są ograniczani przez oś schodów i muszą niejako atakować "zza winkla" co jest niezwykle trudne. Ale to tylko k'woli poprawności historycznej, chociaż oczywiście takie wieże również się zdarzały, to jednak były zdecydowanie mniej popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wszystkim za komenty i krytykę! veri_jr masz absolutną rację, niestety, podczas malowania nie byłem tego świadomy i nikt z historyków nie omieszkał mnie uświadomić niestety :/ No cóż, na drugi raz już będę wiedział :)

 

Dwie nowe ilustracje historyczne:

 

ottomans_landing_sm_by_ethicallychallenged-d7jfm5z.jpg

 

bannockburn_1314_by_ethicallychallenged-d7kwh18.jpg

 

detal:

bannockburn_1314___detail_by_ethicallychallenged-d7kwhmi.jpg

 

I rzeczy prywatne, zabawa, trening i inne głupotki:

namalowane po obejrzeniu 5 sezonów the Wire w chyba 3 tygodnie, najlepszy serial jaki miałem okazje oglądać

 

hopper_by_ethicallychallenged-d7hlne3.jpg

 

kilka studiów:

anatomy_studies_by_ethicallychallenged-d7ixtf7.jpg

 

back_studies_by_ethicallychallenged-d7jep6g.jpg

 

plaster_cast_study_by_ethicallychallenged-d7k3tc7.jpg

 

i jakieś bazgrołki na szybko i na odpier..l

 

10380478_10200805941470978_4514537100025069331_o.jpg

 

10338271_10200742734610846_6353289898149137769_n.jpg

 

970026_10200696192287317_2503873829468289406_n.jpg

 

10339294_10200803584212048_615761706412164759_o.jpg

 

Jak zawsze krytyka i wszelkie uwagi mile widziane i dzieki za zaglądanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Telka, to dla mnie honor, być na Twoim dysku ;]. Olaf - coś w tym jest, też tak czuję ciągle, że nadal jest coś nie tak. Z Twojego posta drogą eliminacji da sie wydedukować, że problem tkwi w walorze ;] Popracuję nad tym, wydaje mi się, że wiem jakie kroki podjąć żeby to poprawić... zobaczymy. Dzięki za krytykę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh goscia kojarze z serialu Boardwalk Empire - gorąco polecam EC jeżeli nie oglądałeś

a tak na marginesie to muszę się wziąć za The Wire, zawsze jest wymieniany obok mojego drugiego ulubionego serialu ever czyli The Sopranos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki, serial bardzo polecam, ale o wiele lepiej wchodzi jak sie przeczyta najpierw książki autorstwa jego twórców. The Sopranos jak najbardziej zasługuje na 2 miejsce ;]

 

Coś z innej beczki. Swego czasu (lata temu-jak ten czas leci!) walczyłem tu na forum z bardzo ambitnym obrazkiem. Był to doskonały przykład dlaczego nie powinno sie malować skomplikowanych scen nie mając pojęcia o podstawach. ;] Temat mi wpadał do głowy raz na jakiś czas i ostatnio doszedłem do wniosku, że może bym spróbował czy uda sie to dźwignąć. Niestety czasu brak na coś dużego, ale pomysł na ten pierwszy obrazek ("Marsz niewolników", może się uda gdzieś to odkopać na forum) zaczął kiełkować mi w głowie i ewoluować, w związku z czym zacząłem krążyć wkoło tematu, zapisując pomysły w formie obrazkowej. Oto rezultaty:

 

labor_solutions_employee_by_ethicallychallenged-d7mqm1i.jpg

 

light_punishment_by_ethicallychallenged-d7mqmgb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TomaszG. Długa lektura, nazbierało się ;]. Aż strach pomyśleć, jakich głupot naplotłem w przeszłości... ale warto poczytać dla komentarzy wymiataczy którzy na moje szczęście zostawili tu przez lata sporo perełek!

 

Uczę się kombinować więcej z kompozycją.

 

Studia kadrów:

 

mgs_studies_by_ethicallychallenged-d7n7n6v.jpg

 

studia mistrzów:

 

mater_studies_by_ethicallychallenged-d7n7ntp.jpg

 

i moje własne pomysły:

 

sketches_by_ethicallychallenged-d7n7o20.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam stałeś się wyjadaczem:D. Dzięki Tobie wogóle zauważyłem jak płaskie prace robię i każdy materiał wygląda u mnie tak samo itd. Dzięki Ci za to.

Tak wogóle to odnoszę wrażenie, że jednak mniej tych jak to nazywasz "wymiataczy" zagląda na forum.

Może i zagląda ale nie spedza tutaj jakoś dużo czasu. Może i spędza ale nie udziela się społecznie aż tak bardzo;). Ale mówie, takie mam wrażenie przeglądając teczki takie jak Twoja. Porównując kiedys i teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności