Skocz do zawartości

Rzeczy interesujące, rzeczy zabawne TYLKO CG


ttaaddeekk

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie do końca CG ale pod post pochodzi...I NA PEWNO ZABAWNE !

 

Koledzy z Platige.. odstawcie Milo na złom!!....nawet Marmelade z Niemiec ze swoim SPIKE (motion controle do hight speedow) już nie śpią!

 

(dla osób wrażliwych polecam przewinąć do 17 minuty)

 

Mark Roberts już go oglądał i sprzedaje swoje maszyny już na złom..

 

Potwór z Wrocławia go przeraził ! ...nie tylko jego..

 

Jak widać projekt wyrazie pochodzi od samego Leonarda!

Widać połączenie tarana-maszny oblężniczej-lokomotywy!

Jest zdecydowanie NAJWIĘKSZE MOTION CONTROLE jakie widziałem...

 

..dramat i żenada ile na to poszło kasy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzecz interesująca, niestety nie zabawna...

 

Marian Wantoła - można rzec, jeden z twórców polskiej animacji.

W 2000 roku rysował na Ekspo w Hanoverze.

 

http://www.youtube.com/watch?v=rKu2WqAks8Y&feature=g-logo

 

Zdaje się że w centrum Europy mieszkamy i o ile dobrze kojażę to nawet dobrze nam się w tym kraju dzieje - w końcu każda kolejna władza o tym nam przypomina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f to jeszcze nic, patrz co na Stockwatch piszą: http://wiadomosci.stockwatch.pl/nicolas-games-pozwany-za-zlamanie-umowy-na-unreal-engine,akcje,46804.

 

Wychodzi na to że Nicolas Games spiraciło engine.

 

Najbardziej kuriozalne jest to, że według raportu za 3q2012 spółka ma na koncie coś 1280zł. Ciekawe z czego opłaci telefon do USA, bo o prawniku jakimś to raczej nie ma mowy :)

 

Niemniej, przykre to że ludzie dają się tak w konia robić cały czas. Jakieś 2 lata temu Omen podniósł tutaj kwestię nie rozliczenia się z nim w terminie za grafikę reklamową którą robił dla tej spółki. Już wtedy można było się zastanowić czy to jest poważne podejście do biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z umowy licencyjnej Corela: "licencjobiorca nie będzie korzystać ani nie zezwoli na korzystanie z Produktu w żadnym celu niedopuszczonym prawem Stanów Zjednoczonych, w tym, między innymi, w celu opracowania, zaprojektowania, wytworzenia lub wyprodukowania nuklearnej, chemicznej lub biologicznej broni masowej zagłady" Corel made my day

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z umowy licencyjnej Corela: "licencjobiorca nie będzie korzystać ani nie zezwoli na korzystanie z Produktu w żadnym celu niedopuszczonym prawem Stanów Zjednoczonych, w tym, między innymi, w celu opracowania, zaprojektowania, wytworzenia lub wyprodukowania nuklearnej, chemicznej lub biologicznej broni masowej zagłady" Corel made my day

 

Tak samo jak w Photoshopie była blokada druku banknotów, ściągnąłeś z internetu jakieś 200 euro, chciałeś wydrukować - a tu blokada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego znalazłem. Fajnie się ogląda.

dorzucam jeszcze coś takiego. Świetnie uchwycony klimat lat '80. Takich filmów już nie robią ;)

Następny, utrzymany w klimacie post-nuc

Edytowane przez Idaho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[video=youtube;fiGl-zPenKA]

Hahaha, wybaczcie że odkopałem post z grudnia ale faktycznie jest zabawny :) Gość w filmiku pokazał kilka sekund że niby modeluje chargera, a potem nagle bach ... gotowy model. Mój model który zresztą jest w w.i.p. na forum. Co za głupota żeby chwalić się cudzą pracą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest mój i sprzedawany przez Evermotion w kolekcji lub osobno. Czy go kupił czy ściągną z nielegalnego źródła to nie wiem. Tak czy inaczej użył gotowy + dodał silnik a w filmiku/pracy dyplomowej udaje że sam go wymodelował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności