Skocz do zawartości

betty


BetiiX

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ten wieloramienny, mordka przypomina mi nieco postaci z takiej bodajze francuskiej edukacyjnej kreskowki " Bylo sobie zycie"

 

W tych martwych masz albo klopot z walorem, lub moze malowalas na laptopie?

Edytowane przez ICE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie jakieś walorowe realistyczności.

Jedna rzecz - sprawdź sobie w PS levelsy (ctrl+L) - masz sporo waloru jeszcze do wykorzystania.

Znaczy - ani czerni ani bieli nie masz na tych obrazkach. Może to kwestia monitora?

Ale to część problemu czemu ci cytrynki nie pasują:)

 

L7X9Zuo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gutekfiutek - wielkie dzieki za rade :) wyprobowalam na kolejnej serii warzywek i zaczynam rozumiec o co chodzi, hehe ;)

sketchbook007_zpsa0862339.jpg

kalamarkowy chlopczyk. za duzo rozu, zdecydowanie za duzo.

5-2_zps2fa7f4af.jpg

szkice ze Fusowej grupy na fejsie :)

sketchbook006_zps88c119cf.jpg

sketchbook008_zpsb8022122.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny zestawik szkicow do skeczbukowego czalendza ;)

sketchbook019_zpsdb0180ee.jpg

sketchbook017_zpsbcb73912.jpg

sketchbook015_zps75f50038.jpg

sketchbook020_zpsf2d349fc.jpg

sketchbook022_zps9c42fe57.jpg

i na koniec dziewczynka w pieluszce a nie jakis tam potwor czy inny przypakowany koles :)

sketchbook023_zps477d2fc1.jpg

planuje ten szkicyk dopracowac, sugestie mile widziane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Bettix! fajne te prace walorowe, sugerowałbym jedynie jeżeli już nawet coś studiujesz, to odpowiedzieć sobie na pytanie "Czemu akurat to chcę studiować, dlaczego to będą warzywa, a nie np. drewno, metal, plastik? Jak dobieram ćwiczenia, jak one pomogą mi ulepszyć to co robię koncepcyjnie, lub po prostu dla siebie?"

Warto czasem się zatrzymać i uzgadniać takie kierunki działań, ćwiczenia z celami, ofc to co napisałem jest tylko przykładem myślenia pod kątem faktur.

Ale jednak w końcowym rozrachunku będzie się przekładało. Wpadłem na to, dopiero kiedy zrobiłem sobie zestawienie roczne, np. martwe, postać, prace koncepcyjne, ilustracje. I wnioski przychodzą same, co należy zmienić a co robisz dobrze.

Z czasem nie zapomnij o rozbudowaniu martwej, żeby nie poprzestać na jednym przedmiocie i zacząć badać ich relacje i przejść na kolor.

Twoje prace osobiste mają swój charakter i to jest w nich super, tutaj mogę powiedzieć tylko oby tak dalej. ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swiezy - wielkie dzieki! poki co moim glownym celem jezeli idzie o czarno biale warzywka jest przyzwyczajenie sie do malowania photoshopowego, bez wyraznego konturu, a takze troche pocwiczenie formy. bardziej skomplikowane studia tez planuje zaczac robic jak sie tylko ogarne spod gory zadan domowych (w ktorych 9godzinne renderowanie i kaprysy mayki wcale nie pomagaja) i zadan pobocznych :) i cieszy mnie ze moje prywatne pracki ciagle maja w sobie to cos 'mojego', hehe. pozdrawiam

 

a zeby post pusty nie byl to dwa szkicyki na szybko ponizej :)

sketchbook026_zps186bae54.jpg

sketchbook027_zpsd8d3107c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soulinka i yarosh - wielkie dzieki :) cieszy mnie fakt, ze chatka sie podoba, jako ze jest wstepnym conceptem do levelu gry (ktory bede musiala z siebie wypluc pod koniec maja ;) )

a zeby up'ek nie byl bez arta, dwa markerowe ludki

sketchbook35-1_zpsd0c38fb9.jpg

sketchbook34-1_zpsc2cab1bb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Level gry skonczony, linka wrzuce jakos w przyszlym tygodniu, wiec czas wziasc sie porzadnie za martwe i inne studia :)

Zaczelam on kamulcowych kulek, troche by pocwiczyc texturki i materialy. Konstruktywna krytyka bylaby bardzo pomocna.

sketchbook47_zpsaf7d4324.jpg

i markerowy potworek, bo i czemu by nie ;)?

9-2_zpsc1a9f469.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu mialam przyjemnosc pracowac przy tworzeniu grafik do gry na iOS. Gierka co prawda jeszcze sie nie ukazala, ale dostalam pozwolenie na wrzucenie prac. Kilka leveli i grafiki niektorych przeszkadzajek :)

gamelevelpart1_zps7929b3a1.jpg

gamelevelpart2_zpse5cd24fa.jpg

gameobjects_zps5f41ff82.jpg

gameobjects2_zps21ba61cd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niesmialy update teczki.

na poczatek concepciaki do VFX projektu.

sketchbook84_zps274261bb.jpgalienplanetthumbs_zps70e3d0a2.jpg

stary concepcik postaci wykonczony jakis czas temu

27_zpsbc4a56ff.jpg

studia kamulcow

sketchbook91_zps4ceda45a.jpg

na koniec tradycyjnie juz rozniaste stworki :)

29_zpsd0d52257.jpg24_zps1c4bb623.jpgsketchbook94_zpsf4ca2769.jpg

a ze rok dobiega to konca, to zycze wam wszystkim mnostwa sukcesow w 2014!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie widziec nowy stos Twoich rysunkow, stylistyka wciaz super! i tylko lepsza, a przy okazji ilosc zamienia sie w coraz lepsza jakosc kreski, linie sa lekkie i pewne, kreskowanie czyste itd., wszystko sie to zgrabnie scala. Generalnie teraz mocno skupilbym sie na tym jak ten Twoj styl ladnie poszyć z kolorem, niekoniecznie jednak z takim cg / renderowanym, bardziej tez czyms stylizowanym, ilustratorskim - to znaczy, lepszym zrodlem pomyslow wydaje mi sie dla Ciebie np. Behance niz cghub :). Mysle, ze duzo odwaznego eksperymentowania w tym temacie dooobrze zrobi, bo rysunek w olowku i wlasny charakter masz juz ladnie dograny. Trzymam kciuki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emenems - dzieki :) Mocnek - z kolorem pokombinuje sie :) w sumie smieszne te porownanie, bo wiecej czasu spedzam na Behance przegladajac illustracje/cartoony niz na cghubie concepty ;)

przeslodki cartoon, przepraszam, wiecej sie to raczej nie powtorzy ;)

2_zps3f0eac01.jpg

i szkice

sketchbook005_zpsbf293786.jpg

sketchbook006_zpsf59268eb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętniej zobaczył jakiś film cartonowy animowany z wykorzystaniem Twoich rysunków :) Tak żeby wziąść te Twoje fajne postacie i wpleść w jakąś prostą historyjke. Jakiś storyboard na wstępie, kilka postaci, kilka teł i skleić coś fajnego w AE z wykorzystaniem puppet animation technique. Z tego co widziałem na youtubie chyba mniej więcej idziesz w tym kierunku. Troche śmielej! :) Jestem pewien, że z Twoim stylem byłabyś w stanie zrobić naprawde orginalną kreskówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Panek - na razie to chyba jestem za cienka na ilustracje ;) cos tam powoli w bolach powstaje, ale czy ujrzy kiedys swiatlo forum to sie okaze.

tsabu - nic o animacjach mi nie mow, w sumie do deadline'a niedaleko, a ja sobie nadal wesolo szkicuje, eksperymentuje, a nawet porzadnego storyboarda nie zrobilam (skrypt cale szczescie juz mam).

szkicowe roznosci, drzewka i kaktusy do animacji, koncepty do gry:

sketchbook007_zps9d3d8f63.jpg

 

sketchbook009_zpsc6fa909a.jpg

sketchbook010_zpsf87a167b.jpg

sketchbook011_zps0d52513e.jpg

sketchbook012_zpsce0ac9db.jpg

4_zpse2692bc2.jpg

sketchbook014_zpse961c66c.jpg

3_zps8c0c5cd4.jpg

pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze przy tym stylu, kolorki mogły by byc bardziej nasycone, szegolnie na pierwszym kolorowym wsyzstko wydaje sie takie szaro-brudne. Choć z drugiej strony pasuje to do ekspresji tego pana.

 

Babeczka świetna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności