Skocz do zawartości

bigos w teczce


biglebowsky

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 504
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

swietna pracka, przyjemna kompozycja i masz bardzo fajną kreske, lubie jak ktos rysuje np chmury w ten sposób hm.. tak mysle, ze komiksowego klimatu mogloby tu dodac gdybys w paru miejscach spłaszczył cienie i namalował je twardo, a momentami moze nawet zakreskował jakieś cienie. Coś na zasadzie Przybysiowych ilustracji http://kulturaonline.pl/resources/pictures/2011/11/27/32884/large/L.jpg

z drugiej strony, byc moze wcale nie chcesz takiego komiksowego efektu, albo po prostu chcesz sie tam konsekwentnie trzymac stylistyki, tak czy siak pracka galanta C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_nysd7bES5z1uqn21co1_1280.png

 

@Rozpu, mogę też rysować jak masa innych mega zdolnych ludzi:) ale generalnie idea jest taka żebym robił prace jak Wojtunik:) W moim odczuciu jak mam w planie bardziej malarskie wypełnienia to bogate kreskowanie się z tym kłóci. Bogata kreska -> płaski kolor, mało zdobień -> bogaty shading.

 

@Bart, niedawno zrobiłem kilka chyba lepszych obrazków niż biedronowe ale niestety zbyt prędko światła nie ujrzą;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy styl, również planuje stworzyć coś podobnego do swojego projektu w takiej kresce i shadingu. Mógłbyś zdradzić, w jakiej rozdzielczości pracowałeś nad tym obrazem? Widzę w tego typu pracach czasem ultra cienkie linie i się zastanawiam jakiej rozdzielczości użyć na wstępie, by potem po przeskalowaniu w dół wyglądało to tak dobrze jak u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle ja co ja oraz Michał Urbański, bo jak wspominałem to z nim robione. Dokładnie to ja robię szkic do storybordu z walorem i rysunek, Michał robił shading i ja ewentualnie na koniec doszlifowywałem.

 

bitwa miała jakieś 6700 px szerokości, ja chyba nie schodzę z pędzlem poniżej 8px, mam ustawione tak żeby grubością udawały naturalne media.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy może podkreślę że to nie samodzielna robota a praca z Michałem Urbańskim. Ja odpowiadam za storybord i rysunek, on za shading, potem jeszcze czasem coś doszlifowywałem na koniec jak czułem potrzebę. Taki podział pracy żywcem z komiksów.

 

bitwa miała jakieś 6700 px szerokości, ja chyba nie schodzę z pędzlem poniżej 8px, mam ustawione tak żeby grubością udawały naturalne media.

eksodus to ponad 9k

 

tumblr_nzicdpfg3c1s37bqao3_1280.jpg

 

tumblr_nzicdpfg3c1s37bqao4_1280.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wrzut surrealizmu - Twoje pracki od zawsze inspirują. plastycznie, tak - ale głównie pod względem mega szerokiej interpretacji rzeczywistości wyłącznie widzialnej. robisz Panie wiwisekcję codzienności, wybierasz najbardziej znaczące składowe i lepisz z nich arcydzieła. pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności