Skocz do zawartości

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//


artursadlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za miłe słowa i fronta.

 

Testowałem nową appkę na androida Infinite Painter. Całkiem spoko i pędzle niezłe. Ale po niedługim czasie procek nie wyrabia i mocno się tnie. Może w końcu zrobią jakąś dobrą w kontent i stabilną. Testowane na Note Pro 12.2 wiec tez nie powinno byc problemu ze sprzetem.

 

?format=1000w&storage=local

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie i kilmatycznie petarda!

Jedynie poza łucznika jakoś tak mnie gryzie. Nie wygląda, jakby ta strzała miała w jakikolwiek znaczący sposób zaszkodzić świni, a łucznik stoi jakby był zupełnie pewny jej natychmiastowej smierci, a nie swojej spowodowanej lecącą na niego łapą świni :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozazdrościc skilla, pracka super klimatyczna, zastanawiam się tylko jakby to było gdyby obserwować całą sytuację z perspektywy łucznika... klimat pewnie byłby nieco bardziej intensywny.. ;-) no ale to juz mówimy o zupełnie nowym arcie.... tak czy owak super :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh.. wspaniała praca pozazdrościć ;) ale takie prace napedzają mnie do ćwiczeń bo też chce tak umieć malować =D

 

I pytania techniczne : Ile pan malował dzieło?

Jakich pedzli użył?

I w jakiej wielkości kartki zaczyna pan zazwyczaj prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnia na sterydach galanta, zawsze mnie zastanawiało jak ludzie tak dobrze potrafią wkomponować postać w tło, u mnie za każdym razem to wygląda jak makieta postawiona w jakimś krajobrazie, albo makieta za jakąś postacią, ech. A te 2 dachy w pierwszym planie trochę odstają od reszty. Nie czuje się że ten dolny jest niżej a ten większy dach powinien być trochę rozpixelizowany, żeby nie odwracać uwagi od łucznika i reszty, tak jak to się rozmazuje wzrok kiedy patrzymy na coś konkretnego,a przed nami jest jakiś nieistotny obiekt, taki fajny efekt rozmycia ostrości tu by się nieźle sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna kompozycja. Jak się dobrze przyjżeć wszystkie linie się nieźle równoważą :)

Mam wrażenie, że głowa jest trochę za duża w stosunku do reszty ciała, ale może ulegam złudzeniu ponieważ jego prawa dłoń (ta od strony krwi) wydaje się zbyt mała w tym skrócie perspektywiczym:)

A tak ogólnie to super pracki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie jak zawsze petarda, mnie natomiast gryzie pancerz, który ma Geralt. Nie pasuje mi do sposobu walki Wiedźminów i ogólnego, w miarę low-fantasy klimatu całego świata. Jakby Conan był w takim samym naramienniku bez niczego to spoko, ale Geralt wydaje mi się, że wygląda dziwnie.

 

Kwestia gustu - wiadomo. Może w ogóle taki pancerz jest w grze? Nie wiem - nie skończyłem jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DraxMustHurt - Dzięki. Jeśli chodzi o pancerz to idea za tym jest taka, że na szybko założył co zdążył/w pośpiechu/zastał go stwór gdy się kąpał czy też chędożył :) Chciałem taki szczątkowy kawałek jego pancerza.

 

DAGOO - pooglądałem i faktycznie głowa wrazeniowo za duża. Trochę w tym winy rozwianych włosów, troszkę proporcji. Celna uwaga.

 

Odświeżony art z CONCEPTVERSE: Mooeti. Odświeżam bo lubię niektóre starsze i chcę je wrzucić do artbooka (jest w planach ale nieprędkich) a swojej oryginalnej formie są leciwe i widzę za dużo błędów.

 

?format=1500w&storage=local

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności