Skocz do zawartości

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//


artursadlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ten koles ma bardzo fajne emocje na twarzy: http://4.bp.blogspot.com/-WFkzTr-w6Hw/UhcfeRjvKjI/AAAAAAAAG08/1ByBvtftm8I/s1600/Witcher-3_slate_02.jpg :) Troche mnie rozwala to nowe logo PI. jest jakies takie zbyt hipsterskie, designerskie i modernistyczne. Jak zobaczylam kumpla ktory pracuje w PI w tej koszulce firmowej to zupelnie nie skojarzylam ze to jest to logo, mimo ze widzialam je na stronie internetowej jakis czas temu. Jest za malo charakterystyczne i nie zapada w pamiec. Nic dziwnego ze w stopce dodales nazwe firmy bo nikt pewnie nie czai co to za randomowy trojkat w rogu xD (swoja droga mogles poprzesuwac te zoomy troche, zeby ten trojkat nie nachodzil im na glowy) :D

 

No i mega fanart do the last of us tortur :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarze w konceptach do wieska bardzo mi podchodza. Czy moglbys pokrotce opisac, jak powstawaly te ich facjaty? Mam wrazenie, ze w pierwszych dwoch postaciach liczac od gory w 3 kroku uzyles jakichs innych technik z rezultatem godnym pozazdroszczenia. W tym grubym wasaczu za to nie stwierdzilem tej techniki. To sa fotki/podmalowane modele/przemalowane w miare dokladnie refki? Zdradzisz sekret, czy zabierzesz do grobu? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te twarze to fotografie na których malowałem. Sa to aktorzy z castingu ktorzy potem zostali zeskanowani do 3d i wystapili w cinematiku. Ja dodalem im brudow i trudow zycia zolnierskiego. Zmeczona i zniszczona cere, tluste wlosy, rany i czerwone nosy :-) ogólnie wiecej charakteru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z morzem fatalnie uciąłeś. No i nie podobają mi się kolory nieba i wody plus ta winieta - wygląda to przez to jak fotka w studio z fototapetą w tle, a nie prawdziwe morze i niebo. Ten nowy obrazek z dziadkiem jest moim zdaniem dużo lepszy. Chociaż też kolory postaci odcinają się trochę od kolorów tła - też takie trochę studyjne oświetlenie wyszło. Być może się ze mną nie zgodzisz, ale zastanów się nad tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja właśnie uważam że dobrze ucięte ;) lubię jak kompozycje są urozmaicone i odważne, o ile są zrównoważone. Kolory tych serii są troche "plakatowe" a przez to i "płaskie", ale ma to swój urok. Mi się podoba :)

 

Kompozycje ucięte - tak, ale nie czubek głowy czy palce u nogi. Oczywiście nie mówię tego kategorycznie. Po prostu taki kadr uważam za mniej udany.

 

A co do kolorów to nie przeszkadza mi, że są "płaskie", tylko że kolor tła ma trochę inny odcień niż postaci z przodu. Przez to wygląda jak zdjęcie na tle fototapety. Winieta na plaży potęguje ten efekt. Trochę to dodaje sztuczności. Być może efekt zamierzony. Jeśli nie, to chciałem po prostu zwrócić na to uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Telthoną, kompozycje świetne, odważne, bardzo impresjonistyczne. I moim zdaniem widać, że świadome. Ci, którzy uważają inaczej, niech przypomną sobie pastele Degas ;) Najbardziej podoba mi się ten nadmorski widoczek, mięsistość chmur i światełka budujące fakturę ubrań dziewczyny. Chociaż ten ostatni portret też jest fantastyczny, zwłaszcza kolory odnalezione na skórze dziadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Telthoną, kompozycje świetne, odważne, bardzo impresjonistyczne. I moim zdaniem widać, że świadome. Ci, którzy uważają inaczej, niech przypomną sobie pastele Degas ;) (…)

 

Też lubię impresjonistyczne kadry. Również fotograficzne i filmowe. Z resztą to wszystko jest powiązane, bo kadry impresjonistów często były wynikiem korzystania z fotografii. Nie chodzi mi o to, żeby pokazywać całą postać. Ucinajmy, pewnie, ale te kadry powinny być lepiej przemyślane. Żeby nie było, że marudzę tylko - ten kadr bardzo mi się podoba: http://4.bp.blogspot.com/-4cIt41wnkII/UnbIxhgmQ2I/AAAAAAAAG5o/qOBCDQk3ejA/s1600/058.jpg

 

P.s. Bardzo fajne też te speedy i koncepty do Ryse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko swietne ale kadry z dziadkiem zdecydowanie najlepsze. Ten z dziewczyna nad morzem tez bardzo mi sie podoba - nie liczy sie dla mnie podazanie za scislymi regulami, to czy kadr jest ksiazkowy czy nie. Liczy sie osobisty odbior, to czy praca do mnie "mowi" czy nie. Widzialem mase "poprawnych" warsztatowo prac ktore byly nieme jesli o mnie chodzi. A twoje sa fajne. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności