Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cichy0199

Z deszczem lepsza , ale ta postać z koniem coś mi nie pasuje (nie znam się na anatomii koniach ale czy taki powinien być mięsień?GKpU3yR.png )

Bardzo fajne kolorki dobrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi wersja z deszczem sie wydaje na maksa naciągana, bo nic na niej nie jest mokre. kon sie powinien bardziej blyszczec, wlosy powinny ściemniec, przy tak gęstym deszczu na kałuzach też mozna bylo wincy dać tych fali małych co nie wiem jak je nazwac. i kompozycyjnie wyglada to dla mnie, jakby ten truposz opieral sie nogami o dach, tak sie zbiegły mu giry z tym domkiem w tle. anatomia konia tez sie raczej nie zgadza. konie są trudnym zagadnieniem. generalnie pracka ma fajny klimat i podoba mi sie, ale te rzeczy mi sie rzucily we oczy yołyołyoł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich szyje bardzo brudno wygladają, nawet na obrazkach, które nie mają otoczenia, które mogłoby wytworzyć ambience, musisz podjąc decyzje i jakis kolor na cieniach dać. Jeśli już bardzo ci zalezy, zeby nie dawać jednego konkretnego, to zrób sobie warstwe na wierzchu, kliknij kriejt klipin mask daj overlej abo multipli i maluj negatywem tego koloru, który chcesz pocieniować. Nie będzie tego brudnego efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne szkice krasnoluda ale te postaci na dole to już MIAZGA =D Do jakiej gry robione? :O

Aha ha ;) myślałem że zrobiłeś sobie duży szkic a te na dole małe postaci to wykończenie go

 

Widziałem na blog świetny wzór na koszulkę! =D

Edytowane przez DPFantasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie fajne :) a na YT będziesz wrzucał to co na live dawałeś? bo niema albo ja nwm gdzie tam jakość ustawić filmu i jak daje pełny ekran to mi się jakość rąbie i mam badziew :( ale u mnie bo to co na małym ekranie widziałem to Szacun =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olaf nie nie , takie to miało być tak jak we wcześniejszych spotach, kolorystyka już będzie podkręcał grafik który to składał. Jakość w rzeczywistości jest lepsza tutaj wrzucam tylko screeny :D

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DP hmm chciałem nagrać dalszy etap ale nic z tego... zbyt duże obciążenie procesora co niestety nie pozwala płynnie pracować za bardzo się przycina wszystko . Jak rozwiąże ten problem będę kontynuował nagrywanie a w tej chwili mogę pokazać następny etap 10996801_986164101395655_6568335270006284791_n.jpg?oh=90c2cd676e5dd7b8aadd2207e4b13e5b&oe=55800098&__gda__=1435074216_544d22ee77770ccf384601071024afcc

 

 

Pozdrawiam i udanego weekendu życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo! Ladny envik bardzo, cisniesz do przodu :)

Co mi nie bangla to perspektywa atmosferyczna - fajne te kamory i plotek na pierwszym planie, ale juz drugi i trzeci sie sypie. Ta chatka i drzewo. Gory w tle po prawej, to sa gory czy stok ktory laczy sie z ta dolinka...? Czy tam jest przepasc czy nie? Jak sie maja te schody do calej reszty jesli chodzi o skale i odleglosc? Moze sprobuj grupowac elementy wg tego jak sa oddalone od nas i przypisywac im odpowiednia ilosc atmosfery perspektywicznej? Krawedzie sie tez traca - wiecej lasso toola jesli chcesz jechac wszystko na jednej warstwie.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności