Skocz do zawartości

Teczka 3D - Jacob


JackTheRippy

Rekomendowane odpowiedzi

Te włosy to wyrzuc i zrob jeszce raz. Rob kepkami nei na jednym fiber meshu. Lub zrob sculpt.. Usta fajne. popracoawlbym nad ksztaltem oka, powiek by byly bardziej przyjemnie. Moze nad gorna powieka. Moze odrobine wieksze te oczka i jeszce łuk brwiowy cos za lagodnie tam przechodzi przy skroniach brakuje roznicy plasczeyzna. :). A tak łądny progresik :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia wrzuta bardzo fajna. Brwi do poprawy nawet jako koncept. Uszy warto poprawić. Faktura skóry do poprawy. Struktura czapki za drobna, ten rodzaj tkaniny powinien być grubszy. Warto to poprawić i wrzucić sobie do portfolio.

 

Kobieta: Do poprawy grubość płątków nosa, za cieńka. Z czołem warto podziałać. O włosach nie piszę bo noga jestem jeszcze w tym temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę musztarda po obiedzie, ale pani ma nieco krzywe nóżki. Ma lekkiego iksa, a nagolenniki jeszcze potęgują ten efekt. Anatomicznie to wciąż poprawnie, ale chyba średnio to pasuje bohaterce. Chyba że taki efekt chciałeś osiągnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo czekam dalej bo narazie nie ma zbytnio na czym oka zawiesic. Troche takim Elfem traci. Te ochraniacze na nogach beda przeszkadzac w ruchu w kolanach i chyba sie obrócily. Odsloniete plecy? Moze lepiej cos ala Frak? Pokazuj bez kolorow bo psuja odbiór :). Cisniesz dalej :).

 

damski_frak_fuku_designsekcja_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Set całkiem spoko, ale daj jej oryginalny rozmiar biustu, bo chyba nie można zmieniać, jeśli chcesz by set został opublikowany. Trochę bym jeszcze nad tym popracował, bo ten set w sumie niczym nie wyróżnia się na tle pozostałych jej setów poza fajną fryzurą. Ogólnie to postać sobie wybrałeś na czasie, bo teraz WRka jest w każdej grze, więc jak set będzie dobry to nie będziesz narzekać na sprzedaż :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak chcesz odwzroowac to cycki za male o 3 rozmiary. Kształt ud patrzac z boku bardziej uwypklij zaokraglij przednia czesc od trojglowego glowa prosta etc. Stopy za male. Tyle wklesly od srodka. Ochrniacz piszcela zle podeszles to sa jakby 3 liscie zachodzace jeden na drugi. Ksztal i pozycja praego naramiennika. POwinine byc spiczasy i ukierunkowany w gore taka samo prawy. Nadaje to charakteru. Jak ona ma plasz to sckad iesz ze z tylu jest wykrojone. Dłonie masywniejsze. Najwazniejsze uda cycki stopy dlonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imprecis, nie planuje wrzucac seta do gry, chce zrobic jej realistyczna wersje, tekstury w Mari/Photoshop, render w Vrayu :)

 

 

Seba, dzieki za rady, wszedzie masz racje. Poprawki zrobie dzis, cycki na pewno wieksze, bo w sumie, ruda + cycki to sie sprzeda :D

Wiem, ze ma wykrojone, bo stety badz niestety spedzilem pol zycia grania w ta gre, a akurat nie moge znalezc jej z takiego kata aby Ci pokazac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JackTheRippy - myślałem, że ten ostatni obrazek to twoja praca, a to koncept. Serio ona ma tak duże piersi w grze? Mam chyba 4000 gier rozegranych w Docie i daje sobie głowę uciąć, że nie ma takich piersi. Nie ty jeden spędziłeś za dużo czasu w Docie :) Choć ostatnio odpuściłem i nie gram już miesiąc, bo 6.85 totalnie mi się nie podoba jako update (dostajesz jednego nooba i nie da się wygrać w zasadzie, bo gierka jest oparta na ciągłym snowballowaniu jako 5 man). Może w 6.86 zacznę ponownie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zalezy od obrazka, bo ja tez mam wrazenie, ze nie sa takie ogromne

 

ACD7108.jpg

 

Ja nie gram od pol roku, staralem sie odciac aby pracowac nad grafika :) Ogladam tylko jakies turnieje na Twitchu. W DotA2 mam 1400h, ale duuuuzo gralem w 1, gdy jeszce byla to mapa do Warcrafta :D Ale fakt, obecna meta jest nudna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biodra peke fajnie. Cycki mogloby byc troche wieksze :). stopy chyba wicac za male a prznajmniej za waski. Dopieść usta.

dd32362eb7895ab3772d52868012891a.jpg

 

m-stopa-lewa.jpg

 

W stopie brakuje miejsca na kostke.

 

stopy2.png

 

Patrz wielkosc stóp o gdzie bnioda soe rozszarzaja. Najszrzej gdzie linia posladkow sie konczy.:

 

figure-drawing-proportion-and-construction-3-638.jpg?cb=1390463940

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki :) Ok, musze te stopy dopracowac, specjalnie je chcialem ominac, dajac buty, bo mimo tego, ze anatomicznie wiem jak dzialaja, to leze jesli chodzi o rzezbe.

 

Nie wiem czy jest cos gorszego od rąk i stóp ;d

 

Skoncze jeszcze te ochraniacze na przedramiona i wreszcie czlowiek moze wrocic do Zbrusha porzezbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gryzon,

 

Sorry, ale do teraz nie zwrocilem uwagi, ze ktos odpisal :)

 

Na tym sie to skonczylo

x1hSIjr.jpg

 

 

 

 

 

 

Kolejna glowka, chcialem sprawdzic czy pamietam dalej jak sie robi cos kulki, a nie basemesha. Przy okazji proba zdrobienia likenessu.(mozecie sie pobawic w zgadywanie, jesli sie komus uda to mi to humor poprawi :D)

 

Wciaz WIP, planuje skonczyc

 

N2lXBVq.jpg

Edytowane przez JackTheRippy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, swiateczny odpoczynek od Zbrusha sie skonczyl, wiec czas sie zabrac za cos.

 

Na dobry start roku - anatomia, tym razem cale cialo, azjata - jak anatomia bedzie grala to dodam jakies spodnie ala shaolin.

 

Start od twarzy(szukanie refek azjtyckiej czaszki wkurzajace)

 

Hdna0gw.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności