Skocz do zawartości

Teczka 2D: Draegg


draegg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie no fajnie :). Ale nie od chwalenia są krytykanci ;), to że się podoba nie znaczy, że nic nic więcej nie powiem ;P.

Trochę płasko wyszło przez to, że wszędzie tak samo mocne kolory, przydał by się jakiś oddech w postaci obszarów mniejszego nasycenia i w ogóle rozplanowanie wg. ważności elementów.

Palec na nosie nie do końca wygląda jakby wsuwał okulary (może przyłożenie nie w tym miejscu).

Ale ogólnie się czepiam. Spoko jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łomatko, dziękuję za uwagi. Bardzo. Walcząc z własną mizantropią i dyletanctwem postaram się w miarę możliwości rewanżować.

Trochę mnie teraz digartowy CAB "Mhoczny Dhuid" wytrącił z zimowej deprechy podwójnego tacierzyństwa i plingnie się coś takiego:

 

draegg_crommcruaich_wip1.jpg

 

chyba będzie więcej szrafunku niż plam w końcowym efekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ICE - myślałem początkowo po prostu o gałęziach na wietrze - kiście, liście, takie tam. Może faktycznie "coś" tam się przyda.

 

@Adaś - obym nie zawiódł. A okładkami nie za bardzo chciałem się chwalić, bo co i rusz w nich babole odnajduję. Chociaż fanom Wolsunga się podobają a o to chyba chodzi, trafić w gusta targetu. No ale wywołałeś do tablicy, to wrzucam pod pręgierz publiczny:

 

wolsung_wpustyni_draegg-717689.jpg

 

Niniejsza ilustracja zdobi okładkę podręcznika do gry fabularnej "WOLSUNG: W pustyni i w puszczy" - http://www.wolsung.pl

© Kuźnia Gier

 

wolsung_almanach_draegg-752682.jpg

 

Niniejsza ilustracja zdobi okładkę podręcznika do gry fabularnej "WOLSUNG: Almanach Nadzwyczajny" - http://www.wolsung.pl

© Kuźnia Gier

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelka. Mocno się wysilałem żeby znaleźć co Ci tam mogło nie odpowiadać i nie wiele wyciągnąłem.

 

W pierwszym brakuje mi momentami blików światła - przy takim klimacie aż się prosi, na metalowym słoniu, spoconej twarzy czy języku lwa. W drugim kompozycja twarzy mnie lekko zawodzi, ale to drobnostka bo są charakterne i to się kupuje.

 

Jak widać kosmetyczne poprawki, wszelkie podstawy kompozycja, kolor, walor, opanowane i zastosowane jak trzeba. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh extra prace :] własnie jakies 2 tygodnie temu narysowałem słonia mecha do projektu o Juliuszu Vernie który robie na zlecenie i myslałem ze to oryginalny temat, a tu sie okazuje ze wcale nie :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tyle możesz zawieść, że na wspomniany pręgierz nie przyjdzie ci się tu doczekać, bowiem żadną zbrodnią jest kawał takiej dobrej roboty.

A babole, jak to u każdego, mistrzowsko grają z twórcą w chowanego i nie lada sztuką jest je wszystkie wyłowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności