Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed Modelling #65 - PRZEDMIOT KULTOWY


J_W

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam nowy tsm. sorry za opóźnienie, ale wakacje z mobilnym internetem są w niektórych miejscach ciągle problematyczne;( Pozdrawiam serdecznie

PS mój pierwszy TSM - więc jakbym robił coś źle to proszę pisać

 

speed1.jpg

 

 

 

 

[ATTACH=CONFIG]87152[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mirras - przedmioty kultu to raczej takie do których ktoś się modli. chciałem to poszerzyć o wszelkie przedmioty służące w obrzędach. pierwotnie miało być przedmioty liturgiczne, ale po obróbce politycznej poprawności wyszedł mi taki potworek. faktycznie dość niefortunnie, ale szeroko.

 

chodziło mi więc o wszystkie totemy, laski szamana, przedmioty liturgii, zwoje, ubrania, ołtarze, kapliczki, itp. = przedmioty religijne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirras - przedmioty kultu to raczej takie do których ktoś się modli. chciałem to poszerzyć o wszelkie przedmioty służące w obrzędach. pierwotnie miało być przedmioty liturgiczne, ale po obróbce politycznej poprawności wyszedł mi taki potworek. faktycznie dość niefortunnie, ale szeroko.

 

chodziło mi więc o wszystkie totemy, laski szamana, przedmioty liturgii, zwoje, ubrania, ołtarze, kapliczki, itp. = przedmioty religijne

 

No czyli nie chodzilo ci o przedmioty kultowe. Przedmiot kultowy to moze byc np. magnum 44 brudnego harego albo cokolwiek innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chodziło mu o pierwotne znaczenie słowa kultowy. To drugie znaczenie rzeczywiście może pasować do wszystkiego. Czyli np. Matka Boska Częstochowska lub rytualny nóż satanisty podchodzi pod temat idąc tokiem myślenia autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności