Skocz do zawartości

Vray- Nowy oficjalny build o numerze vray 3.30.03


matszklar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Juz w becie dzialalo wsparcie dla up 64 ale jeszcze troche kulawo.Trzeba bylo maxa z command line uruchamiac ze zmiennymi srodowiskowymi i po skonczonym renderze byly klopoty z zarzadaniem pamiecia,tak jakby render caly czas byl zaladowany do ram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej wersji wzmiankowane wsparcie działa już w miarę ok... raz tylko udało mi sie go zawiesić no a maxa normalnie odpalamy. Ogólnie wersja wydaje się być bardzo ale to bardzo dużo wydajniejsza . I tak wg moich testów z niektórymi scenami ( sceny od 500 MB do 1,3 GB ) przyspieszenie nawet do 50% ! (?) ) >jednakże tu wypowiedzieć się powinny osoby o większym ode mnie doświadczeniem w pracy z vrayem i jego ustawieniami. Ja cieszę sie z tego że najczęsciej wykorzystywany program doszlusował wreszcie do Cinemy, Maxwella,Arnolda i Rendermana co mam nadzieję zainteresowani najmocniejszymi procesorami przyjmą z zadowoleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matszklar u mnie niestety nie dziala wsparcie wszystkich prockow przy normalnym otwarciu (2xe52696) jedynie z comand line'a jest ok po tej komendzie (set VRAY_USE_THREAD_AFFINITY=1

"c:\program files\autodesk\3ds Max 2016\3dsmax.exe"

)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczą dwa byle jakie, pierwsze z brzegu Xenony w cenie samochodu :)

ha... to prawda , a będzie jeszcze drożej bo na horyzoncie widać już nadchodzące 22-dwu rdzeniowce. Ceny dyktuje producent i niewiele można poradzić co nie zmienia faktu że u nas najtaniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności