Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed3d sesja 7 - Ludzka Dłoń


kubi

Rekomendowane odpowiedzi

Temat : Ludzka dłoń.

 

 

lay.jpg

 

 

Regulamin :

- Czas modelowania 1.5h

- Software jakikolwiek, z wyłączeniem sculpterów

- Scrin z viewportu + siatka +ew. render na jednym obrazku, pomoże to później zebrać prace

- szerokość zamieszczanych obrazków nie większa niż 800 pixeli

 

 

Nagrody :

- Front Page

- Wybór następnego tematu speedu3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

chyba znów nie wystartuje:(... czas(!), wogóle go nie ma:/, ech sesja.... A co do tematu, to mimo, że nie bawiłem się organiką za specjalnie, to z chęcia bym spróbował swoich sił i się czegoś nauczył, więc uważam, że temat dobrze dobrany:) Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare pytan:

- to ma byc dlon "pod riga"? czy w dowolnym ulozeniu?

-to ma byc dlon ludzka czy jedynie humanoidalna? (biala rekawiczka + 4 palce alias myszka miki / pazury/ etc.)

Inwencja autora. :)

Ludzka dłoń, nie żadnej myszki miki czy innej małpki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy udział w Speedzie :)

 

Czas: 1h15min

Mogłem dokończyć spód dłoni, ale coś mi sie we łbie pokręciło i myślałem, że już 1,5h minęło :P

 

[Edit]

Pozwoliłem sobie wykorzystać jeszcze pięć minut z pozostałego mi czasu i naniosłem kilka poprawek. Mam nadzieje, ze nikt sie za to nie obrazi:

 

a77c0fdbe12fc15b.jpg

 

Pozdrawiam i życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS Dlaczego mi ją tak przeskalowało? powinna mieć 800px szerokości...

 

na photobucket automatycznie ci skaluje obrazki, ostatnio ograniczenie wprowadzili co do rozmiarów, wrzuć na inny serwer

 

Nie wiem co jest nie widze pracy Adka_CG :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, charlie myślę że taki numer nie przejdzie :] Temat jest jasno określony "ludzka dłoń". Spróbuj jeszcze raz i wykorzystaj cały dostępny czas - to nie podlega ocenie.

 

 

Why ? Sam pomysł mi sie podoba :) uwazam ze powinno przejść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ja też widze. Moim zdaniem hak to nie jest dłoń, nawet nie nazywa sie podobnie.. :P więc ja bym tego nie puścił. Poza tym 45min to nie jest speed, jak na taki hak.:)

Pomijając wszystko inne to charlie, cwany z ciebie lis :D

 

Pozdufki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym 45min to nie jest speed, jak na taki hak.:)

 

Nie kazdy ma takie skile same skile, nie mozna eliminować kogoś za to że nie zdążył by w 45 mi tradycyjne ręki zrobić :D

 

A pozatym myśe że to i tak się w głosowaniu rozstrzygnie więc czemu nie dać decydować wsystkim ? :D

 

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko. Ja to rozumiem :) Traktuje to jako żarcik taki. I oczywiście niech sobie bedzię ten hak, ale tak na poważnie to uważam, że speed modeling wymaga już , jakiegośtam doświadczenia i ma na celu podnieść twoją efektywność.

 

Nie kazdy ma takie skile same skile, nie mozna eliminować kogoś za to że nie zdążył by w 45 mi tradycyjne ręki zrobić

Żeby nie zaniżać poziomu nie można też wszystkich glaskać po główce za wygięty w trzech miejscach cylinder. Jak wskazuje temat, jest to bitwa, więc ofkors wygra najlepszy. :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie znalazlem czas na jakiegos speed'a

1:12:02 ze stoperem na stole... to było konieczne bo odrywali mnie tyle razy, ze jak teraz patrze, to zaczelem przez 11 a skonczylem o 14:50... W kazdym razie, moja trzecia w zyciu dloń, pierwsza robiona na szybko, nie mialem do konca przemyslanej topologi...

 

handspeed7vy.png

 

pozdrawiam

Mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczciwie się przyznaje, bez bicia ;) 1:38, chcecie, to dyskwalifikujcie, przynajmniej będę miał sumienie czyste ;P. Pierwsza dłoń jaką robiłem i jak nie wychodziło, to się wku... znaczy się denerwowałem i poprawiałem, przesuwałem, prostowałem i tak się zapędziłem, że gdy spojrzałem na stoper który sobie w rogu chodził, to zobaczyłem 1:38:03. Miały być jeszcze paznokcie, ale nie przeciągałem bardziej (tak samo z nadgarstkiem).

 

Adek_CG - pokaż mi swoje prace, a powiem ci na czyje tutoriale patrzysz ;D

Charlie - dłoń, to dłoń, a nie hak. Jak nie nie umiesz organiki, to uznaj tego speeda jako okazje do nauki i pokaż byle jaką dłoń, a nie hak.

 

handstreaker6xo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1,5h to inaczej 1:30 :)

Ale wg mnie nie ma sensu dyskwalifikowac za 8 minut... chociaz, 8 minut to masa czasu... mozna do lazienki pojsc, wrocic, herbate sobie zrobic, napic sie nawet troche... :)

 

Edit do Klicka co by wątku nie śmiecic: ja mowie o studenckiej Minutce parzonej przez 30 sekund :D (na szczescie juz od jakiegos czasu przeszedlem na Roibos :) ) I dzieki za pochwałe ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirach piekna dlon :) nie da sie w 8 min zrobic herbatki i napic jeszcze :D nie earl greya ;D

 

ok o 8 min nie bedziemy przeciez robic Bog wie jakiej zawirencji ;]

 

Hak mi sie bardzo podoba, pomysl super, wykonanie gorsze, ale w koncu to byla kapitana haka dlon wiec dla mnie przjdzie, jeszcze poczekamy na autora watku :)

 

Super sobie poczynacie znowu duzo prac, jednak latwiejsze tamty sa lepsze co ? :) yyyy co ja mowie dlon nie jest latwiejsza, ale mniejsza niz samochod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tetley strong z zaparzeniem i wypiciem, 10 min :P

 

Mirach - super dlon jak na taki czas. troche kciuk za gruby, ale dla mnie narazie namber łan! widac jednak roznice skilla.

 

do samochodu to kazdy przysiadzie chetnie, a do dloni juz ciezko:D. Z calym szacunkiem ale no zadna tutaj reka nie jest w 100 poprawna. :):):)

i tym bardziej respekt dla tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15min. w tą 15 min w tą, kto się tym przejmuje :)

 

Dłoń Kapitana Hooka, hmm... No nie wiem co myśleć, wydaje się być nadinterpretacją tematu, z drugiej strony pomysł fajny, ale tak jak KLICEK napisał że, wykonanie mogło by być lepsze. Moim zdaniem może zostać dodana do sondy końcowej, pewnie moderatorzy nie będą mieli nic przeciwko temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie rodzina Adamsów :)

Zastanawia mnie jedna rzecz, większość dłoni to dłonie lewe, mam więc pytanie czy to dlatego że prawą ręką klikaliście a lewa służyła wam za referkę?

I czy w takim razie Voyager, Adek_CG i Mirach sa leworęczni?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem prawo reczny i modelujac zawsze robie lewa polówkę ciała ;)

 

pewnie leworczni robią prawa :)

fajne spostrzezenie :)

 

I czy w takim razie Voyager, Adek_CG i Mirach sa leworęczni?

 

pisac panowie pisac chcialbym sie przekonac czy teoria jest trafna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie teoria prawie trafna, bo z założenia mialem dzisiaj modelować lewą ręke, ale trafiłem na dobre zdiecie rozpostartej dloni i je wlasnie modelowalem. I musze przyznac ze jakos bardzo nie wygodnie mi to szlo bo jakoś ten kciuk byl nie z tej strony... Rzeczywiscie ciekawe spostrzezenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności