Skocz do zawartości

Teczka 2D: Marduk (update 17.12.08)


Marduk

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam swój nowy topic- teczkę... po części z powodu takiego iż tamten topic nie miał takiego przeznaczenia docelowego... pozatym zmienił się regulamin... i teraz będę mógł jasno określić co się tu będzie dziąło ;].

 

Na start dwie prace. Finalna wersja konceptu Pasterza Żółwi i taki żabowaty cyklop ;].

 

pastzolwqq4.jpg

 

zabcyktu0.jpg

Edytowane przez Marduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 333
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze... wnioski stosowne postaram się wyciągnąć...

Co do tego konturowego oświetlenia... to fakt - troche tego nadużywam. Ogólnie mam jeszcze spore problemy z oświetleniem momentami. Zostaje tylko nauka i ćwiczenia... może z czasem się naucze intuicyjnie "budować" właściwe światło ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o koncept

ludzie - czepiacie sie... koncept gnoma dobry jest...

kojarzy mi sie z neverwinterem... nie wiem dla czego..

ja bym teraz go wziol i pomeczyl... wiecej pier...kow zrobilbym na kurtce itd...

(nie tyle chodzi mi o wykonanie co zamierzenie koncepcyjne...

jesli jednak to ma byc ilustracja to faktycznie powinienes nad nim popracowac)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm fakt jest taki, że nie za bardzo mam czas posiedzieć nad nim więcej... chętnie bym to zrobił, ale... mam też inne zajęcia, a tą ilustracjie zrobiłem nie mając z tego praktycznie profitów.

 

Może kiedyś (może nawet niedługo) nad tym posiedze. Może rzeczywiście nie jest to moja najlepsza praca, ale uważam, że jest przyzwoita (pomimo paru niedociągnięć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaskakujesz mnie-raz dajesz pracki w ktorych rece nogi kupy sie nie trzymaja,w innych walisz lepsze,czasem ciezko poznac ze to Twoje,a tutaj mamy mieszanke-fajna glowa( w sumie zauwazylem ze bardziej zwracasz uwage na łeb,reszte olewasz-tak bylo z laska-gwiazda i innymi), reszta jednak kijowa i wogole nie pasuje do stwora;nozki chudziutkie-dopuszczalne bylyby gdyby mial potezne rece na ktorych by sie opieral-cos ala goryl. Zwiekszylbym jego mase,dodal wiekszego garba,no ale glowa- lux stary!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój demon zajął wkońcu 4 miejsce... już po bitwie, ale jeszcze mu poprawie łapska bo mi w końcu średni wyszły... i wrzuce już tą (ostatnią mam nadzieje) wersję...

 

A narazie paruminutowy zarys postaci... tak, żeby sięoderwać od starych prac (tych nad którymi teraz siedzę) na chwilę...:

 

sketchoj2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zarósł ten wątek kurzem totalnie... narazie wrzuce tylko coś na odświerzenie, a zaległości postaram się nadrobić jak znajde chwilę wolnego czasu ;).

 

Poniżej dosyć wolno potraktowana ilustracja dla http://www.klanarchia.pl.

 

ilustrazm8.jpg

 

I lekkie zbliżenie:

 

ilustrbvu0.jpg

 

No i taki parominutowy szkic z wczoraj dla oderwania się od pracy:

 

sketch1q.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągnąłem jeszcze obrazek, który wrzuciłem do wątku speedowego. Jak Bóg da to jeszcze nad tym posiedze (bo chyba w miarę przyzwoicie wychodzi ;) ), ale na dzisiaj to już wszystko (czas zabrać się za inne rzeczy). Licze na jakieś uwagi i krytykę - cokolwiek... bo ostatnio coś tu cicho u mnie - tak jakby wszyscy mnie nagle zaczęli nielubić (no może poza Jakkasem ;]).

 

katana2jc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest spoko ale jak już prosisz o krytykę to proszę cię bardzo, mówisz-masz:

 

- kolor skóry imho nietrafiony (ten fiolet zastąpiłbym czyms innym)

- z ręką (tą od frontu) jest cos nie tak, nienaturalnie prosta jak kij, brakuje łokcia i ta rękawica chyba za duża

- nóżki bym troszkę powiększył a mieczyki jak już mają być to pomniejszył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie mogę się zdecydować, twarz kojarzy mi się z Nightelfem z WoW'a, a mieczyki z Bladedancerem z Lineage 2 ;) Zgadzam się z przedmówcami co do tego, że można by je nieco pomniejszyć. Co do reszty zaś to całkiem snadny koncepcik się robi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie nagie klaty:

 

quezac.jpg

 

966965.jpg

 

Pierwsza na Digartową bitwę konceptową: LOKI. Na obrazku Quetzalcoatl - Pierzasty wąż.

 

Druga jako ilustracja do Klanarchii.

 

Za panienke z katanami jeszcze się zabiorę (narazie poprawiłem odcień skóry i pare drobiazgów, ale wrzuce jak już będzie finito).

Shin - Wow jakoś mnie nie kręci... za to przy L2 spędziłem pare dobrych miechów ^^ Wprawdzie moja postać to BD, ale nie był w żadnym wypadku inspiracją... i wygląda zupełnie inaczej ;]. Straszny pożeracz czasu - niektórzy znajomi to już praktycznie żyją w tamtym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności