Skocz do zawartości

teczka 2d __:: littleninja ::__


Rekomendowane odpowiedzi

Jo jo

 

Witam wszystkich, dawno nic nie zakładałem i nie wrzucałem więc tak mnie wzięło, że postanowiłem się przypomnieć i z grubsza powrzucać co 'ostatnio' wypociłem ;)

 

 

najpierw notka o wystawie możecie znaleźć ją w wątku z niusami

 

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=568564#post568564

 

a tu pracki nie wrzucę wszystkich bo nie mam tyle czasu ale myśl, że wątek mnie zmobilizuje :)

 

Anglorama marzec 2007[36]

 

rybka.jpg

 

Anglorama lipiec 2007[37] rys mój scenariusz Tomek Kontny

 

kiwi1.jpg

 

kiwi2.jpg

 

 

Ilustracje dla budynku użyteczności publicznej w Belfaście (ilustracje jeszcze nie wisza ale juz zgrubsza skończone)

 

ciucha.jpg

 

old%20plane10.jpg

 

scieki22.jpg

 

slonik2.jpg

 

i naprędce wizka

 

przyklad22.jpg

 

 

Paski dla 'głosika' magazyn dla polonii w pn irlandii

 

1__na%20strone.jpg

 

2__na%20strone.jpg

 

3__na%20strone.jpg

 

4__na%20strone.jpg

 

5__na%20strone.jpg

 

6__na%20strone.jpg

 

 

pozdrawiam :)

Edytowane przez little-ninja
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hindus ..wiesz to dla klienta na szybko żeby wiedział jak to będzie fizycznie wyglądało pokazałem na forum tylko żeby było widać jak fizycznie to zawiśnie :) (ale niewątpliwie by się przydały te refleksy seksy ;))

 

CzAk1 : pasek idzie raz na miesiąc wrzucę z lipca i z sierpnia - przed premiera dla cię heh :)

 

Georgas,Marduk,KLICEK,leszek_lenia,mort,leander,Siegmar,Touch,misiekhc: dzieki panowie :)

Morbid Karbid : mogę ci przesłać w lepciejszej rozdziałce heh

Kris_R : tez bys ruszył tyłek ty leniu jeden :P

mant-raz: eee przesadzasz ... nom ale może ziarnko prawdy w tym siedzi

 

7__na%20strone.jpg

 

8__na%20strone.jpg

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na 2 co jest w tle ??:P

Probuje zobaczyc, ale plecy tego pana na pierwszym planie swoja magnetyczna sila odciagaja uwage od tla ;)

 

Gratuluje wystawy! Generalnie chyba wymagajaca i wyczerpujaca impreza. Bardzo fajnie to na zdjeciach wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczerpujaca ale przyjemna sprawa nie da sie ukryc ;P

 

ten ostatni to ja

a material filmowy bedzie: 11 sierpnia w TVP polonia okolo 16 w programie o pieknie brzmiacej nazwie 'sniadanie na podwieczorek' reportaz o calym tygodniu kultury polskiej w belfascie i jakis wywiad tez tam wpadl niechcacy wiec mozecie chlopy zobaczyc i mi nagrac bo nie mam jak :P

 

poz

 

ps. klimat na wystawie solidny przerodzil sie w impreze ...win bylo 6, a zubrowek tez bodajze 6 tych (0,7) i moze przez to tyle ludzi :P

ps. II te magnetyczne plecy to niestety nie boby :P chlopak w kraju wtedy pil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. II te magnetyczne plecy to niestety nie boby :P chlopak w kraju wtedy pil :)
Ech. Tak to jest jak sie dlugo czyichs plecow nie widzi. Jesli boba czasem tu zaglada poprosze o podeslanie zdjecia jego plecow, zebym obcych ludzi na ulicy nie zaczepial :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kucza panie, jak to się mówi: dajesz radę. Nie przeglądam za często 2D, a widzę, że błąd ogromny to. Kreska świetna, a wiadukt kolejowy wprost genialny. Ja tu Tortura komiks chcę, a teraz Twój też chcę. Czekać mi na fajne rzeczy przyszło.

Powodzenia życzę i sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander: mówiłem mówiłem i nawet wujka zdziśka pozdrawiałem ale wycieli ech cóż ..tvp ;P

klicek : się zobaczy czy przeszkadza czy nie //;) a co do wracania do rzeczywistości wróciłem zaraz tego samego dnia ...spoko spoko :)

 

prawdę mówiąc wywiad wypadł dość sztywno bo się zestresowałem kobitą :P i szczurzy zacisk na ustach miałem przez cały czas nom ale cóż ... taka karma ;)

 

ps. prześlij mi co i jak jak chcesz mogę ci udostępnić mojego ftpa jeszcze raz dzieki :)

 

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i po dłuższej przerwie skromny updejcik

praca brała udział w konkursie komiksowym w łodzi ale nic nie zdziałała, nom w sumie mało konkursowe to było, ale chciałem się zmierzyć z takim tematem...jestem ciekaw jak gorzowianie to odbierają...

błędem też tego komiksu było to że zastosowałem 2 myki czyli wtrąciłem retrospekcje i zmianę pory dnia co nie jest tak czytelne przy tak skondensowanej historii ale cóż siem uczem

poz

scen tomek kontny rys moj

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

 

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mant-raz: hybrudowo szkic recznie, 'tusz' i kolor w kompie papier to podkładka z referki, ciut podrasowana

drakula: mógłbyś się określić dokładniej co i jak? bo to byłoby bardzo inspirujące :), co do pasków to sprawa oderwana od wszystkiego co robię aktualnie i w ogólnie. Do angloramy to też sprawa komercyjna. Zużel to autorska rzecz(z Tomkiem Kontnym of course) i nie to żebym się tłumaczył tak wygląda komercyjny pawel i mniej komercyjny ale wiem że może się nie podobać :)

tak czy siak czekam na odp.

 

prrrszalony: cieszem siem :)

poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności