Skocz do zawartości

Animacja : Akcja Znicz


pkowal1982

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No filmik calkiem calkiem. Lecz chyba widzialem mala niescislosc... babka jechala 40km/h a oni zaczeli ja wyprzedzac, w koncu jak wyprzedzili droga hamowania byla jakby jechala ze 100, juz nie mowiac o strasznym dzwieku hamowania. Pozatym jest git :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mowicz Wszystko jest w skali wiec moge powiedziec dokladnie. :)

Przed wyprzedzaniem jechali jakies 40. W trakcie wyprzedzania kolo 60.

Potem kiedy skakali na gorce zgodnie z licznikiem kolo 80.

Droga hamowania ksiegowej to jakies 36m.

Zaciekawilo mnie to co napisales i podlubalem na szybko w googlach.

Okazuje sie ze 36 m jesli sie wpadnie w poslizg jest calkiem realne. Z drugiej strony przyzwoity samochod z ABSem ma taka droge hamowania przy predkosci 100 km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna animacja! Prosta, to fakt, ale w animacjach nie to jest najważniejsze. Ujęcia kamery ładne, płynne i bez rażących błędów. Bardzo przyjemnie się ogląda. Szkoda tylko że dialogi są wypowiadane tak bez emocji - tylko to mi nie siadło, a poza tym dobra robota, gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcool Przy nagrywaniu dialogow to zabawy nie bylo. Wszysy byli podlamani, ze zjadaja jakies gloski, maja wade wymowy albo problemy z intonacja. Zabawa byla po nagraniu, w koncu kazdy powod dobry zeby sie napic. :)

 

@CzAk1 Z tym ksiegowym to wlasciwie o nic nie chodzi. W Za chlebem sie chlopak okazal kreatywny i tak chcialem temat pociagnac dalej. Nie wiem tylko czego wszyscy mnie teraz pytaja co ja mam do ksiegowych. W koncu w filmie kto inny byl czarnym charakterem. Nawet dwoma. A ksiegowi to spokojni ludzie. Chyba. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności