Skocz do zawartości

Silver Award: Koenigsegg CCX "Arctic" - UPDATE!


Rekomendowane odpowiedzi

2_2009-11-01-134357_g.jpg

Przyszedl czas skonczyc się obijać i wreszcie zrobić coś dla siebie :)

 

Swoją koncepcje zrealizowałem myśle w 98%. Maiałem ambicje powalczyć z białym lakierem, polarną scenerią i nietuzinkowym autem. Padło na Koenigsegga i nie żałuje :)

Sam model przeleżał na dysku chyba z pół roku, potem przyszła nowa ochota na dokończenie tej pracy.

 

Z technikaliów: renderowane VRAY, świecone VRAYSun, dodatkowo VrayIEs dla halogeow. Śnieg Vraydisp.

 

Tło wyrzeźbione w PS i tam zmontowane z surowym renderem. Obróbka sprowadziła się do lekkiej korekcji kolorów i kontrastu.

 

Jeśli chodzi o samo autko to jest to lekki custom zrobiony wg. moje wizji. Siedzący w temacie zobaczą felgi z pierwszych modeli, tylne skrzydło zaś z niedawnej wersji CCXR i np. inne klosze przednich lamp. Jednak nadal jest to piękny Koenigsegg. Oryginał ma 3200px więc coś tam mogło zjeść.

Nazwałem go Arctic i mam nadzieje że się o to nie obraził :)

 

Z powodu zmęczenia materiału narazie zamykam go ładnie na dvd choć nie wykluczam że kiedyś jeszcze pojawi się w innym ujęciu lub studio....

 

C&C are Welcome

 

pzdr.

 

Robertus

 

edit: Obiecana siatka i linki do wersji hires:

 

TAPETA (1680*1050px)

 

SIATKA

Edytowane przez KLICEK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ło matko jedyna:)

Samochód wygląda super, biel lakieru pasuje idealnie.

 

Wybacz że się ośmielam ale wydaje mi się że cos nieładnego dzieje się z śniegiem w miejscu zetknięcia sie z tylnym kołem, to tak juz na siłe sie czepiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne! :)

Poprzyczepiam się tylko dla zasady.

Ten błysk od przeciwmgielnych zupełnie nie potrzebny. Za bardzo przykuwa uwagę.

Ciemna chmura w tle też odwraca uwagę.

Według mnie szyby powinne być bardziej przyciemnione.

Emm... prosimy o hi-res. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko dziwie, i nie tylko Tobie Robertus, takie umiejętności i ciągle widzę jak ludzie tworzą auto za autem z precyzyjnym odwzorowaniem każdego detalu, kolejne modele rzeczy które już istnieją.

Stworzyć maszynę którą chciało by się pośmigać a która nie istnieje.

A to auto, wygląda fajnie, tylko fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bardzo dziekuje!

 

ReflectVision > dokładnie :)

KvG > no niestety nie każdy posiada umiejętność wydesignowania sobie czegoś na papierze, ja mam z tym problem, niemniej takie coś planuje. Ja bym tam swoją drogą takim CCX pośmigal hehe.

RA > może i racja ale temat zamknięty :)

leander > praca z elementem typografii = amatorka ?

 

Jutro postaram się zapodać siatę i highres. Będą watermarki na pewno bo niestety już kilka razy mi ktoś podprowadził to i owo :/

 

pzdr.

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest piekny....zaczynam dopiero prace z 3dsmax od podstaw ...i nie moge sie nadziwic co ludzie potrafia zrobic ...jest to dla mnie czarna magia ...naprawde zaj......ista praca ...szacunek dla wszystkich na tym forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności