Skocz do zawartości

Finished 2D: Hindu Girl


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widziałem juz dzis tę pracę na cg i mnie osobiscie baaaardzo sie spodobala, szczególnie swiatlo i kolory. Korzystales przy niej z jakiejsc refki? Twarz jakby minimalnie odstaje od reszty rysunku - moze fajniej by bylo gdyby skora byla nieco mniej matowa, ale to czepianie sie, zdaje sobie sprawe jak trudno uzyskac calkowicie zadowalajacy efekt :D Mam wrazenie trzeba nie lada wyczucia zeby operowac takim miekkim swiatlem, tak ladnie zbudowac bryle i zeby jeszcze przy tym nie wyszlo z obrazka jakies rozmymlane fantasy z elfami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8h? Stary widzę że tu było zero myślenia i 100% machania. Jak dla mnie cholernie szybko - jestem pod wielkim wrażeniem bo za groma nie wygląda mi to na tyle czasu. Skóra faktycznie lekko matowa jak wspomniał U.boogie ale jak na tyle czasu to czepialstwo. Nie kusi cię poświęcić parę godzinek więcej i dopieścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny malun...jedyne co to posiedzialbym jeszcze troche nad wlosami gdyz chyba brakuje im ciemnych miejsc miedzy pasmami, w cieniach etc...i przez to troche plasko wygladaja.

tak to super...swiatlo zwlaszcza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na Hinduskę to nie ten odcień skóry i rysy twarzy raczej europejskie. Ogólnie przyjemne ćwiczonko, co do szczegółów to ucho inaczej pocienować i poprawić oko.

 

 

Marudzisz. Może mieszana ? :P

 

@ AravaL

Bardzo ładna dziewczyna Ci wyszła, gratuluję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za komentarze.

Racja, odcien skóry nie jest hinduski, ale z drugiej strony ciemniejsza skóra nie bardzo pasowala.

Co do referencji, to czasem zerkalem na jakies fotki by utrzymac sensownie bryle (szczegolnie dlon).

 

Jesli chodzi o czas, to byc moze troche wiecej niz 8h, nie wiem, nie liczylem dokladnie. Jednak faktycznie dosc szybko, chyba dlatego, ze zaczalem to jako speed painting i wiekszosc byla gotowa w godzine ;).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca ok, jedyne do czego mógłbym mieć małe "ale" to zbyt różowy odcień skóry na czole i ramieniu który w moim odczuciu nie koresponduje ze światłem sceny.

Co do odcienia skóry czy jest indyjski (hinduski zakłada, iż ta osoba jest wyznawcą hinduizmu) czy nie, to nawet bym nie zaprzątał sobie głowy, bowiem o ile dobrze pamiętam rozpiętość "kolorów" skóry waha się od kawy z mlekiem do mocnego espresso:)

Edytowane przez vrocker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłonie fajne, najslabiej chyba z twarzą. I w tym wycezylowaniu brakuje smaczkow swiatlocieniowych zeby np poczuc przestrzen, roźnice planów, miedzy głową a szyją, czy miedzy piersiami a brzuchem. Przy dloniach cos takiego sie pojawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności