Skocz do zawartości

Postac 3d: Traveler


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

heja

nastepny koncept zrobiony jak pchla, tym razem tekstury wieloryba i balonu dalem juz w 3d, reszta domalowana w szopie.

mam nadzieje ze sie spodoba

pozdr:)

 

traveler.jpg

 

traveler2.jpg

Edytowane przez _Kreska_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo fajnie, ale jak zwykle mam pewne "ale" - co do conceptu i co do obrazka samego w sobie;) Jezeli pozwolisz...

 

Silouette`a dla obrazka jest zdeczko nieczytelna i wszystko zlewa sie w jedna plame. Zdecydowanie nie ulatwia jasne niebo po stronie swiatla. Gdybys w tych miejscach dal niebo zachmurzone, sylwetka bylaby zdecydowanie lepiej podkreslona.

 

 

Jezeli chodzi o concept, to mam tylko jedna uwage. Umieszczenie silnikow z przodu sprawia, ze wieloryb wydaje sie doczepiony do nich, jak jakis zart bezlitosnych ludzi, a tytul sugeruje mi bardziej, ze wieloryb ma nad tym kontrole.

 

Dzieki cofnieciu silnika silouetta bylaby tez czytelniejsza i zyskalaby wiecej rownowagi imho.

 

 

No, to tyle:) Generalnie masz swietne pomysly i bardzo mi sie podobaja :)

 

 

edit: te wypustki na wielorybie to bump?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie myślałem, że będę wyjątkiem, ale zauważyłem post Reanimatora...

Do conceptu się nie czepiam, jednak bardzo mnie boli, że wszystko zlewa się w jedną plamę. W pierwszej chwili nie wiedziałem co przedstawia praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ze ja nie widze zadnej jednej plamy tylko super pracke no ale trudno. Zastanawiam mnie tez co dla niektorych znaczy "wow" ale juz przyzwyczailem sie ze proste pracki gdzie jest tylko pomysl a wykonanie jest slabe to wszyscy sie podniecaja a gdy ktos przedstawi cos genialnego to wszyscy smeca.

 

Ponoc o gustach sie nie dyskutuje no ale i tak mnie dziwi taka rozbieznosc w ocenianiu prac na tym forum.

 

Dla mnie 5 gwiazd bez gadania bo czepiac nie mam sie o co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wiele osób wspomniała...pomysł miażdży suty.

Można by podrasować to i owo i teksturki i te światła na przodzie by wyglądały jak światła...Ale skoro koniec to konieć. Jest ładnie

Pozdro

CzAki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Temporal to jest, że wszystko zależy od pierwszego komentarza. Jeżeli pierwsza osoba napisze super, druga też, to reszta też powie super. Jeżeli pierwsza osoba i druga napisze takie sobie to reszta też tak napisze. Jeżeli pierwsza i druga osoba napisze błędy takie same, to reszta je powtórzy.

 

przykład:

 

1#post: Z kolorystyką mogłeś badziej zaszaleć, ale poza tym extra ;]

2#post: Brak mi tylko kilku kolorow wiecej

3#post: Mi tez kolorow brakuje

4#post: Brakuje mi tutaj full coloru :)

5#post: coś innego niż kolory

6#post: Post autora

7#post: mogłoby być jeszcze bardziej zróżnicowanie kolorystycznie według mnie.

 

To są fragmenty postów, ale każdy pisze o tym samym ;)

 

Jak jest kolorowa praca to piszą: praca jest zbyt kolorowa.

Czy każda praca musi mieć kolor? Wszystko zależy od klimatu.

 

Ja tutaj plamy nie widzę. Może RaVirr widzi bo ma problemy z kolorami. Chodzi mi o tą książkę gdzie ma się kropki kolorowe które tworzą cyfry i się niektórym zlewa jak np. mi. Ja tam widzę np. 5, a inni widzą 7. Na badaniach zawodowych coś takiego jest, w szkołach, itp., itd.

 

Praca jak najbardziej na 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VegA92 masz racje to zaleznosc widac w wiekszosci tematow :P. Oczywiscie wiadomo nieraz jest tak ze faktycznie jest cos co kazdy widzi i nie ma sensu dla zasady sie wylamywac bo wiadomo jak jest np shit to raczej w kazdym poscie beda wszyscy to powtarzac. Czesto jednak sie zdarza ze jesli jest slabawa praca a pare osob na starcie sie podnieca to reszta tez zaczyna i na odwrot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności