Skocz do zawartości

Prace nad Animowaną Historią Polski i Polską Gospodarką dobiegają końca


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Firma Platige Image poinformowała na swoim community, że prace nad Animowaną Historią Polski oraz Polską Gospodarką dobiegają końca. Filmy te powstają na zelecenie Polskiej Agencji Rozwoju i Przedsiębiorczości i będą częścia polskiego pawilonu podczas EXPO 2010 w Shanghaju.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1044

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Będąc tylko delikatnie złośliwym, proponuje jutro dodać niusa pt. "Nic się nie zmieniło, prace nadal dobiegają końca".

No kaman, wiem że ten projekt to duża rzecz, i do tego z tego co widziałem wygląda świetnie, ale czy to nie za dużo odrobinę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Widzę, że i Bigleb szaleje :_) Screeniki wyglądają ciekawie - będzie można zobaczyć filmy w sieci, czy trzeba się wybrać do przyjaciół z przymróżonymi oczami, żeby dostąpić zaszczytu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News ten ma być pewną motywacją dla twórców, którzy skoro zamieścili coś takiego u siebie na community (kilka dni temu) być może udostępnią trochę więcej i powiedzą coś więcej o projekcie.

 

No właśnie, czy film będzie można wcześniej gdzieś zobaczyć czy tutaj również obowiązują jakieś umowy i dopiero po EXPO pojawi się w internecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Déjà vu...

 

Autodesk przedstawia kilka filmikow o nowym 3ds maxie - "eeee, takie duperele pokazuja, lepiej by... blablablabla..."

Adobe przedstawia kilka filmikow o nowym Photoshopie - "eeee, takie ozdobniczki bez sensu, lepiej by... blablabla..."

Platige wspomnialo o konczeniu prac nad filmikami - "eeee, dwa stile zlamane... tak dlugo to robia.. blablabla"

 

Ja rozumiem jak jest na co narzekac ale w tym przypadku nic nie wiadomo o tym jaki ksztalt beda mialy koncowe produkty. Gwiazdy Kopernika i tego tam drugiego superhitu nie da sie przedstawic w pozytywnym swietle bo widac golym okiem wszechobecna tragedie. Ale tutaj mamy sucha informacje - po tych screenach tylko chyba komar666 jest w stanie ocenic filmy. Ja nie wiem - moze byc genialnie, moze byc kiepsko - po prostu nie wiem. Znajac Platige bedzie co najmniej przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iiitam, żadna szczególna enigma, ale jeszcze wcześnie. EXPO dopiero w maju. Filmy raczej będą do obejrzenia w sieci, w końcu to taka forma reklamy i chyba chodzi o to żeby jak najwięcej osób obejrzało.

Dac, zrozumiałeś bardzo dobrze, gospodarka będzie (a właściwie to już jest ) w 100% animowana, albo reanimowana... W każdym razie o sensowności, bądź bezsensowności tego zabiegu będziesz mógł się przekonać empirycznie.

Edytowane przez biglebowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Widzę że nie tylko mi polska gospodarka kojarzy się ze spleśniałą kanapeczką (udającą satelitę?).

Gratuluję wizji. ;)

 

(twarz jeźdźca z części historycznej przypomina bardziej "iniemamocnych" niż obrazy Matejki - ciężko mi pochwalić taką tendencję, więc lepiej poczekam na więcej, z krytyką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslę ze mozna by to pokazac tak jak uncle ma w swoim podpisie - czyli "Po spuszczeniu sie do dziury (budzetowej) widzisz dzika amazonke, która zmienia sie w tygrysa (finansowego) - albo rekina, juz sie pogubiłem ;)

Edytowane przez jaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt nic nie wie, ale wszyscy coś wiedzą :)

Na pokazie Kinematografu, po zaprezentowanych materiałach, mocno zastanawiałem się co z tej Historii Polski wyjdzie, a o gospodarce nie wiedziałem. A wyszło naprawdę rewelacyjnie. I jedno i drugie.

(ale ja nic nie widziałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, ze gruba kasa idzie w miejsca, gdzie robia grube rzeczy a nie jakieś mielenie przetargów (choc kazdy przetarg to mielenie, ale tu przynajmniej mielone wyglądać będzie lepiej niż to z Lidla).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc Historię Polski należy konsultować się z historykami a sądząc po tym jednym screenie zapowiada się historyczna porażka.

Zbroje to fantazja własna. A można było wziąć mądrą książkę i się dokształcić.

 

Wybaczcie taką krytykę ale dobrych rzeczy jest mało a kiczu pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności