Skocz do zawartości

obiekt 3d: SF


Pilar

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

soft: maya, mental, ps

nie mam pojecia co wiecej napisac.

zapraszam do ogladania ;]

 

001cq.jpg

 

 

 

002eq.jpg

 

 

 

003ri.jpg

 

 

 

004.jpg

 

 

 

005fp.jpg

 

 

 

006yhb.jpg

 

 

 

007ar.jpg

 

 

 

008nb.jpg

 

 

 

009mk.jpg

 

 

 

010pf.jpg

 

 

 

011dyq.jpg

Edytowane przez Pilar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za opinie

model nie jest low-poly, fakt.

czy gameart? tak ;]

nie ma konkretnego przeznaczenia, robiony dla przyjemnosci, odejscie w strone cutscen, cinamaticów czy gier 2d z modelami na sprajtach.

siatki...cale ciemne i geste ;] nic nie widac. nie zalowalem sobie...zero walczenia

, pare trisow w te czy we fte ;o a co tam. byle komp dawal rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

game art = low poly, ni mniej, ni więcej

 

low poly może być ciężkie, to nie jest jakiś sztywny limit trójkątów tylko odpowiednia filozofia, technika przygotowania asetów, pokaż siatkę to będzie wiadomo czy game art czy nie

 

sam stateczek bardzo efektowny, nie wiem czy ktoś już na to zwracał uwagę ale jest pewna niespójność w designie - działka są trochę mniej high-techowe od reszty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczna pracka teksturowanie na wysokim poziomie (modelowanie w sumie też) - ciekawe czy sam kleciłeś te teksturki w PS. Jak na mój gust to przydał by się jeden render taki bardziej "widny" żeby nieco rozjaśnić ciemne miejsca w postaci wlotów do silników i cześć kokpitu.Solidny kawał roboty - zwłaszcza że soft nie byle jaki Maya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo to fajne jest ale zgadzam sie że troche ciemnawo.

Rozumiem że to pasuje do klimatu samego pojazdu ale mogłeś go choćby troche miejscami doświetlić przynajmniej na widokach "technicznych". A już wyloty silników to chyba po prostu zapomniałeś zapalić poza tym jednym ujęciem gdzie tez nie dają w ogóle światła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności