Skocz do zawartości

slabiak -- > GlobalGameJam


slabiak

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie spostrzeżenie że deko za bardzo rozbielasz. Specular na tej dziwnej ślinie jest po całości jednakowy i całkowicie biały, przez co to nie błyszczy jak powinno, bo jest kontrastu za mało.

 

Praca z krukiem i wilkiem odstaje na plus od reszty, gdybyś jeszcze więcej korzystał z referencji to efekt byłby lepszy - teraz mam wrażenie że z wyobraźni jedziesz. Zoba:

 

Moonspell_-_Wolfheart-front.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

panRebonka

heh, dla mnie praca z "krukiem" i "wilkiem" bo to nie do konca miał być wilk... Odstaje ale wg mnie raczej na minus :) wrzuciłem bo mi sie znudziła i uznalem ze dymki wyszły fajnie, wiec dobry eksperyment, ale wg mnie trzeba oba zwierzaki kompletnie od poczatku narysowac, kompozycje poprawić, itd itp

nie korzystam z referencji jak rysuję, zawsze wole powymyslać i zrobić to po swojemu. chyba ze rysuje typowo treningowo czyli przerysowac rysuneczek

 

Masz racje ze jest wszedzie biały, ale tak sie zastnawiam czy on musi miec rózne kolory? nie wiem, nigdy wczesniej nie rysowalem sluzu, robiłem na wyczucie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ale dobrze jest mieć w odwodzie jakąś zgapę, żeby to bardziej wiarygodnie wyglądało. I tak lepiej od natury nic nie wymyślisz :). Zawsze możesz sobie sięgnąć po referencję i zobaczyć, jak się będzie światło rozkładać, jak ma się materiał zachowywać. Rozumiem w sumie niechęć początkujących do tego i pęd do robienia wszystkiego po swojemu, bo i sam chciałem się chlastać jak mi kazano na rysunku krzesła robić w perspektywie. Myślę jednak, że warto sobie czasami ułatwiać i sam nie wyobrażam sobie robić czegoś całkowicie z wyobraźni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk dla mnie to za dużo tych ostrych krawędzi, nie wiadomo na czym się skopić no i do tego pan chyba szyje stracił i ręce za długie co do reszty to już chłopcy powiedzieli . Dodałbym jeszcze trochę dynamiki tej pracy i przestrzeni Pracka jest do odratowania tylko musiałbyś przy niej troszku jeszcze posiedzieć. Pozwoliłem sobie na overa mam nadzieje ze zły nie będziesz

 

 

pfvbr.jpg

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynka wygląda faktycznie trochę dziwno... IMO Jakby miała klatkę piersiową z tyłu i to prawe ramię jest tak trochę nie na swoim miejscu chyba :) Ale nadal podtrzymuję, że ja to tam się nie znam xD

Najważniejsze, że jest tak jak być powinno- zabawnie i z pomysłem :) Strasznie podoba mi się jak opowiedziałeś za pomocą drobnych szczegółów tą historię :D

Świetnie bawiłem się odkrywając coraz to nowsze i zabawniejsze elementy xD

 

Gratki i więcej takich pomysłowych prac życzę! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona dzieki wielkie! tak sobie siedziałem, rysowalem i nie wiedzialem co by tutaj zrobic, nie potrafilem podjac decyzji. Masz racje czegos brakuje po lewej stronie jeszcze :).

artki nie bedzie wiecej story bo plan byl taki aby wszystko bylo takim tłem dla samego pojazdu :). wg mnie aby robic ilustracje ze story to trzeba głebszej rozkminy i od razu miec jakis pomysł na to :)

KaliditusZaliditey hmm, wole pozostac w takim hmm monochromie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zwiazku z tym ze uczestniczylem w ostatnim GlobalGameJam chciałbym podzielic sie naszym dzielem jakie stworzylismy w 4 osobowym teamie w 48 godz.

W tegorocznej edycji odgórnie narzuconym hasłem pod który robilismy gre jest "heart"

nasza gierka zdobyla 1 miejsce w kategorii "miodnosc" wsród wszystkich gier jakie byly tego dnia robione na politechnice warszawskiej.

na nasze usprawiedliwieine dlaczego gra nie zostala tak wykonczona jakbysmy tego chcieli jest fakt ze w weekend mielismy jeszcze inne wazniejsze obowiazki do wykonania dlatego zabrakło mi/nam czasu. chociaz mysle ze nie jest tak zle.

troche szkoda ze nie udało nam sie wszystkiego "wykodzić" poniewaz byly lokacje ktore byly juz wyrysowane a nie weszły do gry.

Zaprszam do gry i proszę sie nie zrażać z powodu przegranej, poniewaz gra nie jest latwa.

 

aby odpalic gre trzeba pobrac

https://www.dropbox.com/s/hxpuckphejarueq/xnafx40_redist.msi

oraz

https://www.dropbox.com/s/k2u0qkgt3circmc/Game%20Windowed%20Version.zip

 

PS.

prawym sie klicka aby zbierac itemy do "plecaka"

spacja sie włącza gre gdy juz widzimy "tutorialik"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

telthona nie ogarniam bo wszystko bylo na spontanie a na codzien nie gram w takie gry :), było z 10 pomysłow ktoś rzucil ej to zrobmy point and clicka (osadzonego jakos z brama do niebios), to klepnelismy tylko fabuła sie wykrecila do góry nogami (bo wbrew pozorom gra ma fabułe tylko ze jest hmm "pół otwarta"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forever alone ;__; w tych pretach ;__;

 

no ale ok, co do wizualnej strony, to trzeba przyznać że, faktycznie miodna :)) Fajny taki klimat troche speedowy. Z tym dźwiękiem przyspieszonego serca nadaje to fajny klimat :D nie będę już offtopować, więc tylko powiem, że czekam na więcej :D ciekawie się tu dzieje :)

PS: mógłbyś wrzucić screeny, bo ludzie nie wiedzą o jakim kocie marudzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sa watki które nie weszły do gry, jezeli ktoś chce spojler moze zobaczyc jak wygladala gra na podstawie prezentacji, która odbyła sie podczas jamu. (w powiazanych jest wiecej filmikow, jednak nie wszystkie gry zostaly nagrane)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW! Strasznie mi się podoba - szczególnie z tą muzyką. Nadal bardzo podoba mi się twoja kreska, cieszę się, że działasz w grach.

Gra istnieje czy dopiero powstaje? Widzę głosowanie na Steam, ale nie korzystam z tej platformy, słyszałem tylko o czymś takim jak greenlight.

Wygląda absurdalnie i ciekawie. Grałby! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności