Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: Maszyna do szycia


vision3d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przedstawiam projekt, ktory dla mnie byl mila odskocznia od tego co robie na co dzien (czyli autek:) ).

Odpowiadalem tu za: 1. przygotowanie modelu CAD, ktore w glownej mierze polegalo na poprawieniu smooth group; tudziez przemodelowaniu czesci od podstaw, 2. przygotowaniu oswietlenia - jak zwykle V-ray, do tego podstawowe maxowe i vray'owe swiatla.

 

Fanpage:) http://www.facebook.com/pk3dstudio

 

Agency: Linkin AB - linkin.se

Art Director: Anders Johansson

Lead 3D Artist: Piotr Kosinski

3D Artist: Ulf Textorius

Post production & Motion design: Carolin Sellman & Ulf Textorius

Project Manager: Lisa Strindlund

 

Cala animacja na Vimeo:

 

STILLS:

 

pfaff0main.jpg

 

pfaff3main.jpg

 

pfaff4main.jpg

 

pfaff5main.jpg

 

pfaff7main.jpg

 

pfaff9main.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wow, niby zwykła maszyna do szycia, a jednak niezwykła. Piąteczka!

 

Raczej trudno nazwać hafciarkę za 25000 zł "zwykłą". Jedyne modele (nie będące maszynami przemysłowymi), które przebijają ten model ceną to Bernina 830 (nawet goła bez dodatków) i Bernina Artista 730 w full konfiguracji. Podałem to jako ciekawostkę, bo zanim z racji hobby żony nie zacząłem się interesować maszynami do szycia i hafciarkami to nawet sobie nie wyobrażałem, że profesjonalny sprzęt do szycia i haftowania tyle kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej trudno nazwać hafciarkę za 25000 zł "zwykłą". Jedyne modele (nie będące maszynami przemysłowymi), które przebijają ten model ceną to Bernina 830 (nawet goła bez dodatków) i Bernina Artista 730 w full konfiguracji. Podałem to jako ciekawostkę, bo zanim z racji hobby żony nie zacząłem się interesować maszynami do szycia i hafciarkami to nawet sobie nie wyobrażałem, że profesjonalny sprzęt do szycia i haftowania tyle kosztuje.

 

Faktycznie. Nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego, że takie cuda istnieją. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności