Skocz do zawartości

noiprox v2.0 (up 21.03.14)


noiprox

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki ludzie za miłe słowa i uwagi.

 

Rozpu - cóż, muszę przyznać, że chęci miałem nie raz, podejść do tak odpowiedzialnego zadania jeszcze więcej, jednak kończyło się zawsze tak samo - pytaniem, czy jestem godzien? Czy to właśnie mi jest przeznaczone narysować dużego chrząszcza? Odpowiedzi po dziś dzień nie poznałem. Jednak lata niepowodzeń w tej kwestii skłaniają mnie ku pogodzeniu się z faktem, że jednak w kim innym drzemie potencjał bycia chrząszczowym prorokiem, a ja niepotrzebnie się łudzę...

 

Tomasz G - książkę pewnie za jakiś czas udostępnię, jak będzie zredagowana na tyle, żeby nie mieć się czego wstydzić i jak wymyślę tytuł ;). Moje personale będą sprowadzały się do ilustracji do tej książki, choć będą to też scenki, nie tylko postacie.

Cóż, planów z tym jakichś wielkich nie mam, piszę ją i ilustruję, żeby odświeżyć mózg po pracy, ale póki co ludziom, którzy czytali się podoba. Więc kto wie

 

Tutaj główny bohater

kamden_by_noiprox-d7cwvi5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny rysunek. Szkoda, że nie ma tam na tablicy narysowanego chrząszcza;).

Nie no żartuję.

Wstydzić się raczej nie masz czego, przestań.

Mogłeś troche więcej napisać o tym bohterze. I ogólnie.

Jak będziesz wydawać nie daj się wkręcić. Nie wydawaj kasy z własnej kieszeni. Znajdź wydawnictwo które samo pokryje koszty.

Radze pierw sporo się podowiadywać zani wybierzesz wydawnictwo.

Taką książke to pewnie bym i kupił

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności