Skocz do zawartości

Teczka 2D Kalberos


Kalberos

Rekomendowane odpowiedzi

spoko, potencjał heh... na co mi ten potencjał jak na nim nie idzie nawet złotówki zarobić ? pozdro

 

taki concept artysta? błagam bez problemu fuchę w studiu. Tylko nie odrazu rzym zbudowano. Nie odrazu będziesz zarabiał miliony.

Edytowane przez Kramon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kramon dobrze o tym wiem, nie uważam się za jakiegoś wielkiego i wiem ze w tym "zawodzie" kokosów nie ma więc nie rozśmieszaj mnie takimi tekstami, próbuje przy byle "gównie" ale z tym też nie jest łatwo

Adek - Polacy robisz im coś, ale kasy już nie widać a jak zapytam o umowę to już duchy, ani widu ani słuchu .Nie było tematu. Jak się komuś podoba to co robię to fajnie, nie to trudno świat się nie skończy żyje się dalej

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robić z pasja to jedną, nie poddawać się i walczyć dalej to drugie. Pasja pasja ale żyć z czegoś trzeba, człowiek poświecą na to kupę czasu a nie ma gwarancji że to się mu zwróci. Można też zmarnować tak swoje życie nie trafiając na swoją drogę, która powinno się iść...no ale to nie temat pasujący tutaj tutaj. Ja tylko czasami dodaje tutaj jakiś chłam swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EC no właśnie też szukam czegoś na boku, zbliża się zima może się załapie na sezon bo w tym zapchlonym umierającym mieście nic nie ma . Zlecenia -kolejny raz trafiłem na takich co mnie po prostu brzydko mówiąc w uja zrobili być może mam złe podejście do tego, nie wiem.. Od dawna nie czułem satysfakcji z niczego, dążę do doskonałości, nie wiem czy to tylko dobre podejście bo ciągle mi czegoś mało, żądam od siebie samego jeszcze więcej, rysuje bo to jedyna rozrywka po za parkour. Rysunek =sposób na wyładowanie negatywnych emocji.

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz pieniędzy z digital pejntingu to sporo pocierpisz zanim załapiesz godną fuchę, a potem prawdopodobnie jeszcze 4 razy tyle. ale nie chodzi o złapanie króliczka tylko o gonitwe h3. wszystko kwestia charakteru i podejscia, ja np wiem ze o ile nie stanie sie cud to nie zaistnieje w komercyjnym swiecie digitalu z tym co sprawia mi przyjemność, ale szczerze wole pracować w kiosku i tyrać sobie swoje po godzinach niż sie męczyć w korpo nad czymś co nie będzie dla mnie miało i tak żadnej wartości.

sa dwie drogi albo robisz swoje i kladziesz lache na hajs, jak przyjdzie to przyjdzie, albo ssiesz lache aktualnym trendom w digi i probujesz zalapac fuszke ;d chyba ze masz komercyjna stylowe we krwi. ale jak juz fuszke zalapiesz to zapomnij o przyjemnosciach.

jest jeszcze 3 opcja, zbijac kokosy na tym co sie lubi ale to wieeesz.. w totka też polecam grać ;D

 

na osłodę powiem ci że podejście masz dobre no i progress widać \o/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalberos - nie poddawaj się. Sam jestem chyba w bardzo podobnym miejscu. Nigdy nie zarobiłem nawet złotówki na rysowaniu. Też wysłałem portfolio i cv chyba z 1000 razy. Nie dostałem nawet jednej odpowiedzi w stylu "mamy cię w dupie" :D. Mimo wszystko wiem, że kiedyś będę to robił zawodowo. Nie po to siedzimy po nocach żeby kiedyś to nie przyniosło efektu. Trzeba robić swoje i być cierpliwym. Widać po twojej teczce, że idziesz do przodu więc pracuj dalej nad warsztatem a kiedyś osiągniesz to co zamierzasz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co się przejmować Kalber... ja podobnie jak "rymin" również nie zarobiłem ani złotówki na digitalu... prędzej w tradycyjnym kiczowatym malarstwie... dlatego cofnąłem się do etapu szkiców i studium bo może za słabe rzeczy robię żeby ktoś miał mi za to płacić... jak czujesz że stoisz w miejscu to przeanalizuj sobie z czym sobie nie radzisz jeszcze albo co kuleje w Twoich pracach i będziesz miał jasno określony cel co zrobić żeby było lepiej... jak anatomia siedzi to napieprzaj golasów w różnych pozach z fotek, z natury, whatever... aż zauważysz wyraźną poprawę... pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, też strasznie dużo zależy od autopromocji i wciskania nosa wszędzie, ale to czy tak robisz, zależy głównie od Twojego charakteru. Bo niestety zasada "siedź w kącie a znajdą cię" chyba nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co Igi pisze , trzeba się umieć sprzedać ( zobacz Noaha Bradleya ) i nawet nie trzeba specjalnie wymiatać. W myśl zasady że kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą w końcu ludzie zaczynają łykać byle kloca bo ma odpowiedni podpis.

Co do samego zarobkowania to ludzie chcą żyć z rysowania smoków itd a przydałoby się trochę 3d i innych umiejętności bo nie samymi smokami człowiek żyje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasada "siedź w kącie a znajdą cię" nie działa napewno. Nazwałbym ją reczej przestrogą czego nie należy robić. Wręcz odwrotnie, im więcej ludzi zobaczy Twoje prace tym lepiej. Sytuacja w której pracodawca w zbroji z banknotów przygalopuję na swoim białym jednorożcu pod zapomnianą wieżę w której jesteś zamknięty reczej nie jest zbyt prawdopodobna. Musisz " otworzyć stragan" z konkurencyjnymi i ciekawymi produktami :D ustawiony obok innych stoisk. No i nie wolno dopuszczać do siebie myśli w stylu "nie mam roboty", "moja skrzynka mailowa i tak jest pusta...", itp. bo takie myślenie tylko szkodzi.

 

Żeby nie było, że wpadam z pustymi rękami łap link, może znajdziesz w nim coś ciekawego:

http://www.youtube.com/watch?v=f91OVM8Gzxg

 

No pamiętaj Kalberos... JESTEŚ ZWYCIĘZCĄ!!!!!11 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chciałbym dołączać do grupy 'nie znam się, to się wypowiem', ale dziś widziałem fajne video Łukasza, ktory późno się obudził (ma 30+) ale zrobił to z odpowiednią energią na rynku po tysiąckroć trudniejszym niż grafikowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:O wolniej bo za dużo tego.

Kramon ciekawych rzeczy sie o sobie dowiaduje...

dalej

Olaf dzieki, zobaczę

 

Dobry Pasterz... na ile moge tak tylko staram sie gdzies pokazywac, za mna juz 2 wernisaze i wywiad ale to hmm to nic na dzisiejsze czasy musialbym miec milion lajkow na fb

 

grass tego nie ma co komentować bo od zawsze tak było i będzie.

 

Igi dzięki to samo co powyżej, nie siedzę w kącie, tylko nie lubie byc nachalny

 

Rotcore ważne żeby sprawiało ci to radość , robic to z luzem a nie z przymusu, tylko teraz pytanie czy dalej siedziec w kiosku i rysowac sobie dla hobby czy wiecej czasu posiwecic rysunkowi i starac sie gdzies wdrążyć nie koniecznie w tym kraju

 

rymin czasami jak masz glupią nadzieje nawet 1001 raz kiedy wyslesz cv moze byc tym dobrym trafem, wez pod uwage ze wiekszosc maila takich jak nasze trafia im do spamu nawet tego nie widza to jak lossowanie numerku

 

mysz to jest gonitwa przez caly czas, tu nie chodzi o kokosy tylko hmm inaczej sie pracuje z mysla ze za to np moge kupic cos nowego przydatnego, niz siedzisz i bazgrasz rozmyslajac nad tym... co dalej ?? Byc moze za duzo mysle, wiem ze chce jeszcze wiece (nie mowie tu o kasie) nie mam satysfakcji z tego co jest teraz komus sie to podoba a mi nie dla mnie to szkic, moze kiedys sie go wykonczy albo wyladuje w folderze "smietnik" lub pojdzie do kasacji. Szukam, eksperymentuje bawie sie czasami godzinami czasami godzinke ale chce byc jeszcze lepszy.

 

sorka ze bez znakow polskich za duzo pisania przewaznie tyle nie pisze az sam sie dziwie ze tyle napisalem...pozdro i powodzenia ludziska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego ludziska na ten nowy rok :D Na szczęście, na zdrowie na ten Nowy Rok!!!,

Aby wos głowicka nie bolała ani bok.

Aby się wom mnozyło i kociło

Hejj!!!

 

 

a tu trochę nowego spamu ode mnie jak sie wom spodobo to tys fajnie xD

 

słaby design, i render na pocątek

 

concept_armour_pilot_hi_tech_by_kalberoos-d6xs2zj.jpg

 

Nastepne, jak kura pazurem

138828146452bf7e788d421.jpg

 

troche tych 30 minutówek

 

super+maszina11.jpg

 

1476437_620365984686220_2091842035_n.jpg

 

1496559_737732809572120_661137449_o.jpg

 

v24v24v234v2.jpg

 

dead+eyes.jpg

 

1557415_636244753098343_108209852_o.jpg

i taki co śniegu szukoł

 

geralt_where_it_s_the_snow____by_kalberoos-d712zuw.jpg

 

więcej spamu nie pamiętam, za wszystkie spamy serdecznie żałuje. Hejj !!

 

 

Chciałem podziękować wszystkim którzy mnie wspierali i pomagali, karcili za błędy. w Tym roku czeka mnie jeszcze więcej pracy nad sobą i tak też będzie. Pozdrawiam

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ludziska, hmmm cos nowego ładnego i brzydkiego... dobra nie bede kłamal wszystkie brzydkie dla was prace o to i one :D

 

 

speedziory

 

138828146452bf7e788d421.jpg

 

today+spit+paint.jpg

 

winter+hel.jpg

 

dragon+raider+3.jpg

 

dragon+raider+2.jpg

 

bizons+atack.jpg

 

Małe zleconko

 

sceny1.jpg

 

Giff etap

 

Black-fur-process.gif

 

coś dla relaksu

 

color+sketch+for+imagination.jpg

 

tigers.jpg

 

helmet.jpg

 

speed+paintigns+08.03.jpg

 

gold+harbor+scall.jpg

 

great+escape1.jpg

 

cos wiecej niż speed

 

nuclear+huje+ver++fin++1.jpg

 

skyrim.png

 

gabriel+Hunt.png

 

skyrim+dragon+hunter.png

 

zamczyszko12.jpg

 

s%C5%82aba+niedziela.jpg

 

brzydka+pani.jpg

 

male odgrzewanie starego kotletów]

 

over+paint+2014++state222k2.png

 

run+girl+run.png

 

SLvHrbd.jpg?1

 

pGb67qp.jpg?2

 

Więcej tego syfu się nie zmieściło, a i tak czekam na zielone światełko jeszcze :D

 

Serdecznie chciałem podziękować chłopakom za Pomoc (Nicponim , Daroz, Grass, Kamesenin) Pozdro chopy :D

Edytowane przez Kalberos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że motylowi chodziło o to, że nie wrzucasz jakichś ćwiczeń typu kubiki, anatomia, perspektywa etc, i większość rzeczy które pokazujesz to ilustracje na róznym etapie wykończenia :)

 

aczkolwiek ja widzę progress tutaj, moim zdaniem solidnie pracujesz; nie było Cię na forum przez parę miesięcy, a zrobiłeś największą wrzutę w swojej teczce ever :)

 

To co tutaj bardzo dobrze i solidnie przećwiczyłeś to kolor, atmosferę i kompozycję. Naprawdę super sobie z kolorem radzisz, jeszcze niedawno miałeś problemy z bardzo monochromatyczno-szaro-brudnymi paletami, a teraz naprawdę ładnie Ci kolorystyka wychodzi :)

Myślę że masz powód do dumy, to jest duży progress i miło widzieć że robisz takie postępy Kalber :)

 

Ta grafika ze statkiem w nocy jest naprawdę super. więcej tak wykończonych prac porób i zacznie się tu robić naprawdę ciekawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności