Skocz do zawartości

Artur Sadłos rysuje rzeczy //08/09/2014//


artursadlos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 260
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bomba! Już wcześniej widziałem na fb. Podobają mi się te skalne formacje z dziwnymi wzorami. Nie do końca wiadomo, czy zrobiona przez człowieka, czy przez jakieś inne istoty - przykuwają wzrok. Super oświetlenie swoją drogą. Nie wiem czy tego światła nad piramidą w tle bym troszkę nie podbił jeśli ma to być realistyczne w kontekście perspektywy powietrznej i światła. Ale rozumiem, że czytelność kompozycji wzięła tutaj górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ciekawe są te Twoje obrazy przedstawiające takie prawdziwe chwile z życia. Ten tutaj przedstawia taką naturalną scenę którą byłoby można zobaczyć na ulicy. Taka tematyka jest rzadko poruszana przez artystów, i fajnie zobaczyć, jak ktoś jednak to robi. Jak widzi się taki nietypowo zwyczajny obraz, to ma się wrażenie że niesie on ze sobą bagaż emocjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O żesz Ty... szczęka opada... no i teraz musze PS-a odpalać... :P :P Kolory bardzo mi się podobają, wpadasz na nie tak z głowy, czy szukasz wpierw jakiś fotek / refek żeby wykminić kolory pod dany pomysł / nastrój jaki masz w głowie... ?? Czy to raczej kwestia eksperymentowania...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności