Skocz do zawartości

Cyberpunk 2077


sho0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No właśnie, jak to z tym jest, miałem zadać podobne pytanie co Xaia.

Archive pięknie się tu zgrał.

 

W fullhd naprawdę niektóre klatki piękne. Nie podoba mi się jedynie ten fragment z rozpadającym nabojem 0:23 - 0:25.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie chce breakdown, ja chce 15min film w tym klimacie!

 

A najlepiej kilka - np co kilka miesięcy - żeby podgrzewały atmosferę przed premierą gry.

 

Dobra breakdown tez chcę :)

 

Jest moc. Jest klimat. Muzyka świetna (i pasuje idealnie - co zwłaszcza widać po ilości komentarzy z ostatniej godziny pod teledyskiem oryginalnym na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie piekny, ale nudny. Rozumiem, ze konwencja zobowiazuje, ale zaiste powiadam wam ocieka to serem :p

O muzyce nie wspomne. Kawalek sam w sobie jest niezly; tutaj mi zupelnie nie lezy.

Nie wiem tez, co mial montazysta na mysli tymi kilkoma jump cutami przy ujeciach z wystrzalami (ze niby cool?), osobiscie zaburzaja mi 'flow' calego obrazka.

Aleeeee, tak poza tym to wykonanie 9/10, wiec gratulacje dla teamu za niewatpliwie liczne nadgodziny :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem 5 razy, więc znaczy, że dobre.

Idzie już echem po świecie i robi hype. Mówią, że sztywno, ale moim zdaniem doskonałe na teaser trailer. Zachęca, intryguje, jest ładne i nie spieszy się...wyjdzie "when it's ready". Bardzo fajne. Całość jak ze snu, albo jakby rzeczywistość pod wpływem grzybków. Wszystko zatrzymane, stoi w miejscu, trochę niewyraźnie jak te napisy przy scenie z "relacji TV", gliniarz pojawia się znikąd.

Z uwag to myślę, że ogień z lufy przy wystrale powinien być silniejszy, brak trochę jakichś iskier przy uderzaniu pocisku o kobietę i pociski chyba powinny pozostawiać ślady w powietrzu jak te z Matriksa.

Fajny jest motion design przy tytule. Osobiście mi przypadł do gustu. Muzyka jest ok.

Dobra robota.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet po 4 razie miałem ciary na plecach. Genialny klimat i wykonanie na światowym poziomie. Chyba widziałem najlepsze oczy zrobione w 3d ever.

Jak oglądam takie rzeczy to sobie przypominam dlaczego zostałem grafikiem i chce robić przy gierkach. Dziękuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platidzowcy po raz kolejny zrobili cos co bede ogladal w kolko. Rewelacja. Fajnie ze nie zabiliscie tej robo-laseczki bo wyszla cudnie.

Pixar pokazal swoje parasolki w mega-super-duper technice z deep throat compositingiem i nie poczulem nic poza znudzeniem. Tutaj moge sie wgapiac az galy mi spuchna. Chlopaki dajecie do pieca! Gratulacje dla teamu.

Kto ta laske modelowal :O ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta laska akurat jest najbardziej sztuczna i plastikowa. Po prostu tam coś nie leży, wygląda troszkę jak lalka ze sztucznymi rzęsami, a jej usta kompletnie do mnie nie przemawiają. W drugiej części trailera wygląda to lepiej, pewnie dlatego, że udało się wiele rzeczy ukryć pod cieniami. Oglądając teaser pierwszy raz miałem wrażenie, że dobre 3 do 4 ujęć to pokazówka silnika, który będzie ciągną grę.

 

Ogromne propsy za design i klimat. Jest wszystko czego się spodziewałem i nawet jeszcze więcej. Policjant z psycho squad to techniczne mistrzostwo świata. Designem przypomina trochę zimnokrwistego Dredda co jest ogromnym plusem.

 

Mam nadzieje, że pełny trailer będzie chociaż trochę klimatem przypominał cinematic z Prey 2

http://www.youtube.com/watch?v=AbSrBxDnTGw

Już się nie mogę doczekać pełnej wersji cinematika jak i samej gry. Ogromne gratulacje, rozgrzaliście atmosferę do maksimum!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screeny z trailera

http://img822.imageshack.us/img822/7199/c5a0766de4a147b6b1999f0.png

http://img580.imageshack.us/img580/230/02007f8730104a5bb4b4f10.png

http://img145.imageshack.us/img145/5620/aeba650b64964b2c83bc77f.png

http://img827.imageshack.us/img827/6103/106ee34c44d0461eb1159c9.png

 

te 4 ujęcia mi się rzuciły w oczy, reszta trailera to poziom światowy, przez który zgubiłem szczękę pod biurkiem, podobnie jak w przypadku cinematika do Wiedźmina drugiego.

Nie mów Monio, że takich ujęć jakie tutaj wrzuciłem nie dałoby się wyciągnąć z aktualnych silników + post produkcja. Stąd moje pytanie w pierwszym poście pod topikiem :).

 

Posłuchałem recenzji panów z IGN i wspominali, że CPR chce by gra tak wyglądała docelowo :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekciarski teaser, ale z jakimś tam artystycznym podejściem, co daje bardzo dobry efekt. Gry nie znam, ale chyba nieźle buduje klimat przed osłoną.

 

PS ta kobieta na końcu w samochodzie (?) to ta sama, do której mierzył ten policjant?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do sedna czyli gry - Panowie i Panie z CDP Red - narobiliście takiego hypa mi na tą grę, że naprawdę musicie się postarać :) To jest absolutny top gier na jakie czekam. Potem długo długo nic. Daliście radę z Wiedźminem, musicie dać radę z Cyberpunkiem! :) Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

heh narzekanie, że babka jest sztuczna, kiedy ma być sztuczna bo to w 90% maszyna/cyborg/android.

Mnie teaser nie znudził, klimat idealny, jaram się jak dziecko świętami, rzucam pieniędzmi w monitor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mookie

 

policzek

 

@Traitor

 

No nie wiem czy taka jasna.

Ja to widzę to tak, babka jest oryginalnie z policji albo to przebranie, wyrzyna z jakiegoś powodu tych ludzi, jej wspólnik udaje, że ją zabija, po czym ona budzi się w jakimś pojeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze tylko dodam, że mam nadzieję, że dzięki ten grze do łask wróci taki właśnie klasyczny cyberpunk. Strasznie lubie ten gatunek (w literaturze, grach, kinie) ale jakoś szybko zniknął z kultury masowej... Po sukcesie Neuromancera byl przez kilka lat straszny boom na niego a poźniej się zrobiło cicho. Fakt, że gatunek bardzo szybko się zdezaktualizował i poszedł w stronę taniego efekciarstwa (a w sumie od poczatku troche taki był) ale kurde nie zmienia to faktu, ze cyberpunk strasznie fajny jest no! :) Z książek już zniknął na dobre i nie mam nawet nadziei, że powróci (nawet mistrz Gibson już pisze coś zupełnie innego) ale może właśnie dzięki Cyberpunkowi 2077 zrobi się na niego moda? :) Mam taką ogromną nadzieję. Trzymam kciuki za chłopaków z CDPR i mam nadzieję, że cała gra będzie co najmniej na poziomie tego teasera. Strasznie wysoko Wam PI poprzeczkę zawiesił :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda pięknie.

 

Wygląd metropolii i to otwieranie oczu na początku jak z Avatara. Bullet-time jak z Matrixa. Pojazd policji, chyba sam Syd Mead projektował ;) Bohaterka jak z Ghost in the Shell... Wszystkie moje ulubione filmy w jednym 2 minutowym. Bosko :)

 

Gratulacje dla wszystkich zaangażowanych w ten projekt. Piękna robota.

 

Na minus tylko muzyka, nie mój klimat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że bardzo o niczym..cóż wymagania głupgraków niewielkie są...:)).... ale Baggins gratuluje...!!!... tempo iście Dziadowskie...rozwijasz się.... kolor też niezły....!!!...:)))

 

w scenach z planem ogólnym powietrze w mieście molochu z 2077... czyste jak na 4 tyś.... nie zmienia koloru perspektywy.... :))))

Edytowane przez dziadek3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PietrasPete

hm ... prezentuje trochę świata i klimatu w jakim będzie osadzona gra ... pokazuje dwie postaci i relacje między nimi ... spełnia swoje zadanie jako teaser trailer ...!!!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalicie się kto był odpowiedzialny za koncepty? I w ogóle jednak ten making off i breakdown to już mogli byście wypuścić... Mineło już ponad 10h od premiery!

 

A przy okazji: udało się komuś przeczytać czerwony tekst ktory jest w tle na końcu? Coś jak wstawka a'la Fight Club :)

 

(screen znaleziony gdzieś w komentarzach na youtube).

 

http://i.imgur.com/uBiyq.png%3C

Edytowane przez Loki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tempo traileru raczej bardziej podpadające pod produkcje Dziadka niż zapowiedzi tego typu gry :)

 

Wizualnie jest mega kolorowo, mega efekciarsko i ogólnie - mega. Gratulacje, tu nie ma się czego czepić!

 

Poza stroną wizualną samo tępo filmiku jest po prostu woolne i wieje troche nudą a muzyka bardziej pasuje mi do TVN-owskich podklądow pod spoty jakie ostatnio widzialem kiedy reklamowali Włądce Pierscieni na ich antenie - zupelnie z innej bajki, dziwny klimat - to teraz takie trendy?

 

I nie żebym coś ujmował - starajmy się być troche bardziej obiektywni bo jak czytam niektorych wypowiedzi a wrecz ekstazy jakiej dostaja po obejrzeniu to wydaje mi się że zacieracie troche wady filmiku.

 

Moim zdaniem jest ogólnie 7/10 a trailer jest po prostu znacznie słabszy niż ten z Wiedzmina 2, który był/jest klasą samą w sobie. Nie wiem, może ja mam inne patrzenie ale trailer z wiedzina obejrzalem ponad 10 razy i pokazywalem go innym, ten natomiast obejrzalem raz i .. raczej na tym sie skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności