Skocz do zawartości

Corona Renderer - nowa strona oraz wersja dla Cinema4D


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A wg. mnie wersja Box ma (względem SaaS) za wysoką cenę i średnio mnie to cieszy. Jak i również brak możliwości dokupienia subskrypcji w dowolnym momencie.

Dodatkowo, nie lubię jak ktoś mi mówi ze to co oferuje jest uczciwe.

Tak czy owak, skuszę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem dziś demo do C4D i faktycznie robi dobre wrażenie, zwłaszcza intuicyjne ustawianie fizycznych materiałów. Póki alpha darmowa nawet do commercial to trzeba korzystać. O szybkości w porównaniu do defaultowego AR nawet nie trzeba pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deshu drogi... o czym mówisz? uczciwe jest, ponieważ Corona jest nastawiona na dynamiczny rozwój, płacisz tylko za miesiąc w którym renderujesz na poważnie dla klienta, a tak ogólnie to za darmo możesz sobie robić rendery podglądowe. Nie masz umowy, jak robi to Autodesk, że musisz przez jakiś okres czasu płacić regularnie. Anulujesz licencję kiedy chcesz. Np. wygasa po miesiącu 30-dniowym za który zapłaciłeś. A jak płacisz, to masz jak najszybszy możliwy dostęp do aktualizacji i nowszych wersji. Kup Pan pudło za 2 kafle a potem okaze sie ze dodali duzo roznych nowosci i musisz kupić kolejne pudło za 2 kafle albo jakąś subskrypcję. Oj, oj.

 

Nie doczekamy się dnia, kiedy będzie lewa Corona. Jest tania, dla studenta jeszcze tańsza, w dodatku kojarzona sprzętowo, więc z piracenia chyba nic. No chyba że ktoś się mocno uprze i wycwani, czego nie pochwalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nadszedł długo wyczekiwany dzień. Corona została oficjalnie wydana w wersji komercyjnej:

https://corona-renderer.com/

 

Renderer można kupić lub wypróbować 45-dniową wersję demo bez ograniczeń (również do użytku komercyjnego).

 

Zachęcam do dokładnego przejrzenia strony oraz w razie pytań korzystania z support systemu:

https://corona-renderer.com/help/

 

Więcej informacji na temat wersji 1.0:

https://corona-renderer.com/blog/corona-renderer-1-3ds-max-release/

Edytowane przez maru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też podobało mi się stare UI ale niestety tutaj zadecydował "lud" (to trochę odstępstwo od filozofii developerów Corony). UI z przyciskami podzieliło forum na zwolenników i przeciwników, a tak mamy wszystkich w miarę zadowolonych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa super... niestety nadal napisany w starym API multiprocesoringu i widzi tylko 64 wątki.

Szkoda ... ale i tak wymiata. A w połaczeniu z kosztami licencji ... bajka.

Co poniektórzy producenci silników będą wkurzeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mateusz- jak wypada corona w porównaniu z vrayem 3.0? RT i interactive działają chyba podobnie, a sam rendering? Porównywaliście podobne sceny?

 

Właśnie zerknąłem na ceny.... 350 euro za wersję box?? Wow!

Edytowane przez zaki79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności