Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'łazienka' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Cześć, mojes ostatnie wizualizacje, zapraszam do oglądania. Black & Gray Bathroom. Sofware:Corona Render Dziękuję ! Behance
  2. Cześć, Najnowszy projekt łazienki wraz z wizualizacjami. Behance
  3. Witam przedstawiam kilka prac z mojego portfolio. Wizualizacje wykonane w 3dsmax, v-ray, zapraszam do przeglądania i komentowania.
  4. Witam! Prezentuje wizki 2 łazienek, jedna w moim mieszkaniu, a druga to projekt na zlecenie. Pierwszą modelowałem rok temu w AutoCadzie, renderowałem w 3dsMaxie, a drugą w całości 3dsMaxie. To mój pierwszy post na forum, więc proszę o konstruktywną krytykę i porady na przyszłość. Podsumowująć 1 Łazienka - Autocad + 3dsMax + Vray + Photoshop 2 Łazienka - 3dsMax + Vray + Photoshop Pozdrawiam
  5. witam, to moja pierwsza udostępniona wizualizacja, chętnie poczytam jakąś konstruktywną krytykę ;)
  6. Witam serdecznie, Dla firmy Opoczno mieliśmy przyjemność przygotować komplet wizualizacji prezentujących kolekcje płytek Atakama. Poniżej efekt: więcej: http://orangegraphics.pl/portfolio/atakama/?lang=pl projekt na Behance:https://www.behance.net/gallery/18496041/Collection-of-Tiles-Atakama Pozdrawiam
  7. Witam, Możecie polecić coś ciekawego w kontekście producentów płytek ceramicznych? Chodzi głównie o kolekcje łazienkowe i podłogowe. Mam momentami wrażenie, że na naszym rynku jest tylko Opoczno, Paradyż i Pilch, a wybór u tych producentów raczej średni na ten moment. Pozdrawiam
  8. Witam! Jakiś czas temu (ok miesiąc) zacząłem zabawe z maxem, jako że są wakacje postanowiłem nauczyć się czegoś przydatnego w wolnych chwilach ;) To mój debiut, czekam na opinie ^^ 3dmax+vray
  9. Chciałem podzielić się z Wami tym razem wizualizacjami z przed pół roku - ale dopiero teraz mogę opublikować. Była to seria pryszniców i odpływów liniowych, jednak żeby nie "spamować", prezentację zawężyłem do pokazania kilku z nich. Cheers!
  10. Witam jakimś cudem dostałem do zrobienia łazienkę według własnego pomysłu fotki niżej co według was by tu zmienić czy mogę się już tym zaproponować?
  11. CZĘŚĆ 1 http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=80867 Pracuję właśnie nad projektem wnętrza domu jednorodzinnego ~380m2. Jestem mniej więcej w połowie prac wiec umieszczam to co do tej pory udało mi się zrobić.. są tutaj ostateczne wersje oraz niektóre pomieszczenia które poszły do poprawki.. :). Wg życzeń klienta- klasyczne wnętrze z nowoczesnymi akcentamiSoft: 3dsMax2012 MentalRay + PS CS5Czekam na wasze wszelkie słowa krytyki :)Salon z antresolą (bez projektu kuchni) CZĘŚĆ 3 SYPIALNIA GABINET Część 2 czyliMAŁA ŁAZIENKADUŻA ŁAZIENKASALA KINOWA 4 WERSJE (z ładną panią zatwierdzona :)okładka tworzonego portfolio :P
  12. Witam, Standardowa wizualizacja łazienki, także temat oklepany. W sumie jest to pierwszy mój tak duży projekt i uznałem, że jest godny do zaprezentowania szerszej publiczności. Jest pewnie masa błędów bo kilka błędów sam dostrzegłem... np za rzadka siatka na Panelu w prysznicu, ale przyznam szczerze, że rendery na moim leciwym q6600 i 4gb ramu nie należą do najszybszych. Wiec póki co zostawiam, wszystkie modele jak i projekty ich są mojego autorstwa z wyjątkiem szczoteczki do zębów i papieru toaletowego. (Straciłem cierpliwość na te detale, kiedy moj viewport przestał płynnie działać) Starczy tego biadolenia :) Proszę o konstruktywną krytykę
  13. W ten weekend skończyłem w końcu serię wizualizacji dla producenta wyposażenia do łazienek - w szereg których wchodzą m.in. umywalki, baterie, panele natryskowe i kabiny prysznicowe w różnych wersjach kolorystycznych. Wybaczcie ilość załączników. Mniej gadania, więcej pokazywania! Wszystko poniżej. Panele natryskowe: Umywalki i baterie: Kabiny prysznicowe: Reszta kabin tutaj: No i na koniec chmara detali:
  14. Tym razem zaprezentuję projekt konkursowy na łazienkę prywatną (Bathroom Design Challenge 2011). Jednak w regulaminie nie było podpunktu o przymusowym wykorzystaniu wyposażeń z katalogu organizatora konkursu (co się okazało później błędne i dosyć ważne), więc praca została prawdopodobnie odrzucona. Jednak fizycznie nadal istnieje i chciałem przedstawić Wam jej zawartość (głównie wizualizacje, dla ciekawskich wstawię także pozostałe plansze). Mam nadzieję, że nie obrzucicie nas pomidorami za pomysł ;) Projektanci: Krzysztof Dębski Weronika Kwasiborska Marcin Gromczewski Plansza 1: Plansza 2: Plansza 3:
  15. Witam, chciałam zaprezentować swoją pracę, która potrzebuje dopracowania i opinii. Po pierwsze, wiem, że na początku ciężko "ogarnąć" tą przestrzeń. Zastanawiam się nad daniem zaparowań jakiś na tym lustrze, zabrudzeń. Po drugie nie podoba mi się do końca drewno. Już miałam z nim wiele prób, ale nie mogę uzyskać mojego wymarzonego efektu widocznej struktury itp (mam nadzieję, że tu jest to spowodowane tym, że render był próbny i w niskiej jakości. Jak myślicie? Po trzecie, przydałoby się pewnie rozproszenie światła. Wszelkie uwagi bardzo sobie będę ceniła
  16. Witam wszystkich. Postanowiłem że zrobię moją pierwszą wizualizacje, padło na łazienkę. Chcąc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu postanowiłem wymodelować łazienkę w moim domu, oczywiście tak jak by wyglądał już po remoncie :P . Dlatego wymiary pomieszczenia i ułożenie pewnych przedmiotów miałem ściśle ograniczone. Modelowanie jest dla mnie jak na razie najłatwiejszą umiejętnością , a teraz zatrzymałem się na etapie ustawiania oświetlenia i rendera. Ustawiając to oświetlenie zebrałem kilka tutoriali do kupy, a następnie jeszcze sam coś poustawiałem i wyszło co wyszło :)Chciałbym się dowiedzieć waszej opinii czy dobrze się za to zabrałem, czy takie rozmieszczę nie świateł ma sens i teraz pozostaje tylko dopracować ich moc świecenia (sorry za mało profesjonalne słownictwo), czy to kwestia ustawienia kamery. Wiem że takie ustawienie świateł głownie polega na ustawianie metodą prób i błędów, ale zazwyczaj w innych "projektach" jak brałem się za próby ustawiania to próbowałem tak długo bez żadnego efektu kończąc w martwym punkcie :(Oto moje wstępne rendery bez materiałów:A tu są moje ustawienia:Światło nr 4 to takie małe które jest w tym pokoju obok i wpada przez małe okienko w drzwiach.
  17. Witam , to moje renderki , pierwszy projekt ktory uda sie zakonczyc :) chyyba.. Jest kilka rzeczy do zmian . fugi , jakies detale itd Doradzcie początkującemu , oceńcie itd Modele"] Modele moje oprocz wazonu i grzejnika Soft Max 2012 vray ps Pozdrawiam
  18. Cześć wszystkim, przygotowuję elementy do wizki wolnostojącej wanny z również wolnostojącą baterią wannową, ale zatrzymałem się przy rozpoczęciu modelowania węża prysznicowego od baterii do słuchawki. Splinem narysowałem poglądowy kształt jak mniej-więcej powinien się on układać, lecz teraz zastanawiam się jak do efektywnie wymodelować. Z początku myślałem, że zrobię go z małych cylindrów z zawiniętymi końcami do środka, ale uświadomiłem sobie, że nie bardzo mogę się połapać jak regularnie skopiować taki kształt, a potem te *ileśset cylinderków umieścić na narysowanym splinie. Domyślam się, że zapewne jest jakieś narzędzie/narzędzia do wykonania takich czynności - i wdzięczny byłbym bardzo każdemu, kto naprowadzi mnie jak to wykonać :) Poniżej zrzuty z viewportów (3ds max 2011) Cylinderek (czy aby nie za dużo poly?) http://img840.imageshack.us/img840/3249/tuba1.png Widok na spline węża z lewej http://img827.imageshack.us/img827/6681/leftside1.png Widok na spline węża od frontu http://img408.imageshack.us/img408/8272/front1.png Pozdrawiam, aresso [ATTACH=CONFIG]83425[/ATTACH]
  19. Witam! Od dni dwóch współpracuję z pewnym salonem łazienek w mym rodzinnym miasteczku, moją pierwszą, jednodniową wypocinką pochwalić się chciałem: Jest mała, prosta ale chyba przyjemna? Klient zadowolony, pracodawca też. Wcześniej wizki szły im CADowskie, więc mam nadzieję że się im przysłużę na dłużej :) W tym ogromnym przedsięwzięciu pomagała mnie radą projektantka, którą tam zastępuję i która wprowadza mnie w tajniki pracy w ów salonie, temu uwzględniłem ją w podpisie. Mam nadzieje że jest znośnie? Pozdrawiam!
  20. Projekt nowoczesnej łazienki z panelem prysznicowym - zrobiony w celu podnoszenia znajomości MODO 501 - i do portfolio dodatkowo.
  21. Witam. Mój pierwszy post i właściwie pierwsza scena jaką robię. Zrujnowane wnętrze na podstawie zdjęcia wykonanego przez mojego kolegę. Wskazówki i komentarze mile widziane.
  22. Czołem. Ostatnimi czasy brałem udział w konkursie organizowanym przez firmę koło, tematem była toaleta publiczna. Termin składania prac się zakończył i teraz wszystko zależy od was :) Jeżeli spodoba Ci się ta praca proszę o oddanie głosu :) http://konkurskolo.pl/project,show,42,3,Projekt-lazienki-2011---KOlO-NIEDzWIEDZIA-.html Z góry dziękuje wszystkim, którym chciało się wejść i zagłosować , dzięki kochani :) salut.
  23. Zdecydowałem się wrzucić to do Finished, nie przepadnie tak szybko w czeluściach testowych, tym bardziej, że doszły mi rendery, których nie planowałem:) Poprawiłem też co nieco od strony PS . . . I link do sceny: http://www.sendspace.com/file/kvq8d5 Scena w wersji max 7.o. Wszystkie modele własne, więc jak ktoś potrzebuje, nie krępować się. To samo dotyczy materiałów. Bazy z serwisów www.cgtextures.com oraz www.sxc.hu Po modele bez meshsmooth pisać na priv:) Scena niestety może posiadać bug najbardziej widoczny nad oknem, który pojawił się niestety prawdopodobnie po użyciu opcji VRay scene converter. Pozdr
  24. Witam. To moja dopiero druga wizka w Vray'u. I trzecia jaką kiedykolwiek robiłem. :D O fotorealizm jeszcze nie zahaczam, ale chyba jest trochę lepiej. Już się opatrzyłem z renderem więc nie mam pojęcia co jest nie tak. Pzdr dla Corneliusa za porady nt Vraya i Hrisa, ponieważ to jego teksturka jest za oknem. softy : cinema 4d, vray, photoshop
  25. Projekt małego mieszkania. 3dsmax+vray, oświetlany sun+sky w salonie (+doświetlenia vraylight) i vraylight + vrayIES w łazience IRR+LC na low na niskich ustawieniach. Jeszcze nie do końca "wypełnione" wnętrze oczywiście. Będzie więcej i na lepszych ustawieniach ofc, ale każda pomoc/krytyka się przyda. Tiling kafelków w łazience skopany, ale jestem w trakcie poprawiania map ;) Notabene - łazienka jest mikro i z tego względu kamera jest ustawiona na ok 20mm co skutkuje paskudnym rozciąganiem się elementów (umywalka, lustro)... Da się to jakoś obejść czy nie bardzo?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności