Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rhino' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 11 wyników

  1. Hej, Nagrałem lekcje o podstawach Grasshoppera - projektowanie parametryczne w Rhinoceros. Może kogoś zainteresuje:
  2. Cześć, Postanowiłem porobić kilka prób w celu zwiększenia realizmu swoich renderów. Widzę postęp, ale znając możliwości Vraya, wciąż pozostaje niedosyt, dlatego wrzucam kilka wizualizacji, licząc że ktoś spojrzy na nie obiektywnie i może wychwyci gdzie powinienem coś poprawić, aby uzyskać większy realizm :) Wiem, że kuleją niektóre modele, ale skupiałem się na pracy nad oświetleniem, materiałami i postprodukcją. Soft: Rhino + Vray 3.4 + PS CC
  3. Grafik 3D - Gliwice BIMobject Poland sp. z o.o. poszukuje doświadczonych grafików 3D do nowopowstałej w Polsce siedziby światowego lidera w branży BIM. Pracując w naszej firmie będziesz miał szansę sprawdzić się w międzynarodowym zespole entuzjastycznych ludzi skupionych na rozwoju i dostarczaniu usług z zakresu modelowania komputerowego. BIMobject® to światowy lider w zakresie dostarczania technologii BIM na potrzeby architektury i branży budowlanej. W naszej, największej w Europie, bazie obiektów BIM, zarejestrowanych jest ponad 130 000 użytkowników z całego świata, którzy za darmo korzystają z największej obecnie biblioteki komputerowych obiektów BIM, rzeczywistych produktów oferowanych przez naszych klientów. Główne obowiązki: modelowanie 3D oraz optymalizacja geometrii w oprogramowaniu Rhino 3D tworzenie szeroko pojętej grafiki na potrzeby silników czasu rzeczywistego (gameart) obróbka materiałów grafiki 2D Oczekujemy: bardzo dobrej znajomości Rhino 3D dobrej znajomości 3DS MAX i V-Ray znajomości Photoshop kreatywności technicznej oraz artystycznej umiejętności tworzenia złożonych animacji znajomości języka angielskiego entuzjazmu i chęć do pracy umiejętności pracy w zespole Oferujemy: pracę w firmie zajmującej się nowymi technologiami IT dla architektury i budownictwa pracę w miłej atmosferze możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym zespole atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji Aplikuj
 z dopiskiem „Grafik 3D” [email protected] Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883”. „Administratorem danych jest BIMobject Poland sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Zawiszy Czarnego 5m. Dane zawarte w aplikacji o pracę przetwarzane są w celach związanych z prowadzeniem bieżących oraz przyszłych rekrutacji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Każdy kandydat do pracy ma prawo wglądu w swoje dane i możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji”
  4. Witam wszystkich. Czy istnieje jakaś firma w Polsce która wykonała by odlew projektu biżuterii wykonanego w programie Rhino lub innym podobnym odlew najlepiej ze złota lub stopu złoto podobnego ?
  5. Witam *Nie jestem pewien, czy w dobrym miejscu zamieściłem temat więc w razie czego proszę o przeklejenie* Takie pytanie z tysiąca, które można znaleźć w googlach. Różnice między rhino i maxem. Wiem, że padną pytania do czego właściwie są mi potrzebne te programy więc od razu wyjaśniam: Uczę się modelowania w max'ie, by móc w przyszłości robić wizualizacje, lecz również wiem, że być może kiedyś przyda mi się wiedza o low poly do gier itp. Z tego co znalazłem na internecie to info, że max średnio współpracuje z CADem. Więc moje pytanie laika z grafiki 3d. Czy najlepszym rozwiązaniem jest ogarnięcie CAŁEGO wachlarzu możliwości 3d maxa czy raczej branie pod uwagę dużo prostsze programy typu rhino. Max mam dla studentów więc mogę się go uczyć bez problemów, ale nie wiem, czy nie lepiej na początek pouczyć się czegoś dużo łatwiejszego. Co do rhino słyszałem, że świetnie radzi sobie z NURBSAMI czego o maxie powiedzieć nie można.. Po tym długim zagmatwanym wstępie proszę Was o szczerą odpowiedź, który radzicie wybrać ?? Z góry dziękuję k.
  6. UWAGA, okazja Brazil dla Rhino prawie za pół ceny !!! Mam do odsprzedania licencję Brazil 2 for Rhino. Cena 2500zł brutto. Wystawiam fakturę VAT. Program w oryginalnym opakowaniu, bez śladów użytkowania . Używałem go przez dwa lata, ale tylko w przestrzeni wirtualnej 3D Transfer licencji jest jak najbardziej legalny.
  7. Witam serdecznie - poszukuję osoby, która zrealizuje takie animacje, których robocze wersje są tu: http://www.dopobrania.inton.pl/krispol_3d/ Mamy dostęp do modeli 3D, a trzeba z nich poskładać i animować ruchy – zgodnie ze scenariuszem Dodatkowo trzeba narzucić tekstury tak by elementy wizualnie przypominały rzeczywiste. Czy ktoś w stanie wykonać takie animacje wg. podanych założeń ? Chodzi im dokładnie o coś podobnego jak tu kontakt: Grzegorz Jóźwiak - [email protected] - 608-078-421
  8. Witam, Jakiś czas temu ugryzłem trochę nurbsów, teraz myślę że warto je co nieco rozwinąć. Model na którym bedę się uczył to Ford GT40 - wydaje mi się, że dość odpowiednie auto do tej techniki ze względu na jego kształty z jakich jest zbudowany. Miła pomoc speców od tej techniki, wiem że tu jesteście :)Tak więc narazie wrzucam to co mam: Model myśle typowo do nauki więc problemu nie ma żeby go robić od początku jeśli jest lub będzie w przyszłości taka potrzeba ;) Kilka dni wcześniej probowałem swoich sił w wygładzaniu, na tą potrzebę powstał taki model testowy, który już pokazywałem:
  9. Soft: Rhinoceros Rendering: 3ds max 2009 + Vray Zapraszam do komentowania!
  10. Witam, Chcąc potrenować sobie funkcje Rhino postanowiłem wymodelować ten oto niedawno zaprezentowany smartphone. I tu pojawił się małe problemy przy modelowaniu, a dokładnie dwa; pierwszy z nich powoduje, że powierzchnie po splicie są optymalizowane, nie są równe z krzywymi tnącymi je: Drugi problem jest taki, że po użyciu funkcji loft, powstała powierzchnia niby jest całością, ale jest ona złożona z kilku części, przez to nie mogę użyć na tych krawędziach funkcji fillet (bugi), ani surface blend: Jak temu zaradzić? Byłbym wdzięczny za pomoc :)
  11. Hej..zastanawiam się czy ktoś może miał styczność z jakimś konkretniejszym renderingiem w rhino..bo nie zawsze chce mi się przerzucać do maxa...a ten wbudowany renderer mnie nie bardzo przekonuje....używaliście kiedyś jakichś plug-inów pod rhino ? brazil...vray..flamingo..czy co tam jeszcze jest? o raczej proste rzeczy chodzi najczęściej..bardziej formy przemysłowe..coś jak w załączniku czasem może też jakaś architektura...głównie zależy mi na jakimś bardziej zaawansowanym świetle i shaderach...żeby zobaczyć jak rzeczy mogą wyglądać mniej więcej po produkcji.. pzdr.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności