Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'nowy' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  2. Witam, W skrócie, biografia kolejnego nowego użytkownika , zajmowałem się kiedyś Stadium makin'giem Do fify 07-09 w programie rhinoceros 3d i czasami googlowskim Keczapem , ale coś umarło rzuciłem to. Ale ostatnio miałem okazje poznać osobe która siedzi w tym na poważnie i coż od co możliwość zabawy w 3ds max'ie zwycieżyła i znów "napaliłem" się na modelowanie :) . Postanowiłem się podzielić pierwszą pracą (która jescze duzo wymaga do roboty ) ale z której jestem jako tako zadowolony i którą wykonałem samodzielnie (z tutorialem ) cóż jestem wzrokowcem i tak sie ucze, a na początek mysle ze taka forma bedzie idealna. Ale patrząc na wasze prace to "hehe" chyba jeszcze lata świetlne przed mną zanim będe w stanie modelowac jak wy .ale od czegoś trzeba zaczać . Wszelkie słowa krytyki wskazane Soft: 3ds max 2014,
  3. Witam! Zacząłem przygodę z 3ds max i robiłem nawet parę prostych modeli. Chciałbym kupić książkę o 3ds max by razem z nią poznać podstawy (jakoś tak nie lubię korzystać z tutoriali). Co polecacie ? Ja znalazłem 2 świetne pozycje, ale nie wiem którą wybrać. Linki: http://helion.pl/ksiazki/3ds_max_2010_animacja_3d_od_podstaw_szkola_efektu_joanna_pasek,max103.htm http://helion.pl/ksiazki/3ds_max_2010_biblia_kelly_l_murdock,max10b.htm PS: Na allegro ceny są znacznie tańsze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności