Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'pytania od początkującego' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 2 wyniki

  1. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  2. Gość

    Jaki tut + kilka pytań

    Właśnie kończę dział animacja (ostatni) w książce "3ds max ćwiczenia praktyczne". Szczerze, to przeraża mnie ogrom opcji w tym programie ;d Chciałbym na razie skupić się na podstawach - modelowaniu i teksturowaniu. Czy możecie poradzić jakiś tutorial, gdzie będę prowadzony "za rączkę" jak w tej książce? Nie chce zacząć robić czegoś i przerwać w połowie, lub też zasypywać co chwilę forum pytaniami. Czy poradziłbym sobie np z takim tutorialem? http://www.3dtotal.com/ffa/tutorials/max/joanofarc/joanmenu.asp A tutaj moje "dzieło": i takie dodatkowe pytanie: co jest powodem tych zniekształceń obrazu na piasku? Z góry dziękuję za pomoc i przepraszam za zajmowanie czasu ;) @mirach zakładam, że korzystasz z 3ds'a nie od wczoraj ;) Patrząc na wynik mojej pracy można chyba ocenić na ile mnie na razie stać? Spodziewałem się raczej odpowiedzi w stylu: "raczej nie", "tak, na pewno" itp. Wiedzieć to ja sam nie wiem, tak jak pisałem nie chciałbym rzucać pracy w połowie, bo coś będzie za trudne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności