Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'game art' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Zapraszamy do obejrzenia jednego z bardziej wymagających projektów które ostatnio zrobiliśmy w Dash Dot Creations. CGI trailer do gry MEDIUM niebawem więcej info
  2. Projekt nad którym pracowałem przez ostatnie kilka miesięcy, głównie po godzinach. Model game art'owy. Soft: 3ds Max, Zbrush, Substance Painter, Corel (decale, maski) Moje portfolio: https://www.artstation.com/goteki3d
  3. Low poly meets space Wyrenderowane w Unity i podrasowane/poskładane w Photoshopie.
  4. Ice Flames to studio produkujące gry na platformy PC&MAC, XBOX ONE oraz PLAYSTATION 4. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy: 3D Artist (Unity) Oczekujemy: • Doświadczenie komercyjne, lub przy projektach własnych. • Znajomości Unity 3D • Znajomości Maya lub 3ds Max Oferujemy: • Rynkowe wynagrodzenie wyznaczone na podstawie Twojego doświadczenia oraz umiejętności • Atrakcyjny sprzęt do pracy - wysokiej klasy komputer wraz z kilkoma monitorami i gamingowymi słuchawkami oraz wygodnymi, kubełkowymi fotelami • Pakiet świadczeń socjalnych: Bezpłatne Ubezpieczenie Medyczne oraz Ubezpieczenie Wypadkowe • Pakiet świadczeń biurowych: bezpłatne napoje i drobne przekąski, firmową biblioteczkę gier, kierownice, konsole, światłowodowy internet i wiele innych (np. własne studio nagraniowe) • Możliwość wieloletniej współpracy oraz skalowania możliwości zgodnie z kompetencjami i zaangażowaniem • Atmosferę w pracy pozwalającą na uwolnienie swojej kreatywności KONTAKT: [email protected]
  5. miuy

    Teczka - miuy

    Witam, mam zamiar wrzucać co jakiś czas modele gameart'owe. To są moje początki, więc liczę na jakąś konstruktywną krytykę. Modele robione w 3DS a baking + malowanie w substance painterze. Modele można sobie zobaczyć na sketchfabie https://sketchfab.com/miuy pozdrawiam
  6. Cześć, Postanowiłem założyć konto i pochwalić się moją ostatnią pracą (licencjacką, bo ja to jeszcze dzieciak jestem :P ) w nadziei że dostanę od was jakieś rady czym się kierować, na co zwrócić uwagę w kolejnych projektach. Wiem że wypadało by zrobić włosy, a bynajmniej rzęsy, ale niestety brakło czasu na naukę i ustawianie plane'ów. W kolejnym projekcie już będą :) Model razem z broniami ma 136 189 trójkątów i 8 setów tekstur po 4k każdy (2 na bronie), oraz 2k na oczy. Dodatkowo w UE4 wykorzystałem mapy detalu. Nie chcę za bardzo rozciągać mojego posta dlatego nie będę wklejać screenów z broni (są na artstation jak by ktoś chciał zerknąć to zapraszam tutaj) Animacja w UE4: [video=youtube;B7A_d82E-ZQ] Kilka screenów: Detal: Wireframe: Fajnie by było dostać od was jakiś feedback bo jest to moja pierwsza poważniejsza praca i tak na prawdę to nie wiedziałem do końca co robie :)
  7. As a 3d artist at Ahoy Games, you will be working with the latest tech to create the most fun and polished games together with a highly talented team. We are truly passionate about games and we value creativity over anything else. We are looking for artistic people who share the same values as we do. You will be developing games mainly for mobile platforms. Main responsibility will be working on our "Project Mike". http://www.ahoygames.com/games/projectmike/ Required skills Having experience with 3d software packages. (we highly prefer Blender) Having experience of UV mapping. Having experience with low-poly modeling would be a big plus. Being familiar with games and loving games. Being self motivated, creative and innovative. Being fluent in English Employment details Studio located at Nowowiejska street. 30 secs walking distance from Politechnika metro station. A chance to work with latest technologies (Unreal Engine 4). A competitive salary. Private health care (Medicover). Free snacks and beverages in the kitchen. Many choices of Nespresso coffee. Ergonomic chairs. IPS Panel Displays. From 20 to 26 days of paid vacation per year. We are always looking for talent, feel free to send us your CV. Apply by sending your portfolio and CV to [email protected]
  8. Witam serdecznie Od pewnego czasu, poświęcam się w wolnych chwilach po pracy modelowaniu na potrzeby gier. Nie ukrywam, że jest to moje marzenie by kiedyś móc pracować przy jakiś produkcjach. Zakładam tu temat, by usłyszeć waszą krytykę, wasze zdanie na temat moich prac oraz tego co mogę poprawić w tych oraz przyszłych pracach. By kiedyś spełnić swoje marzenie :) W tym temacie, będę dodawać tylko po jednym renderze ze względu by był on czytelny. By mniej skrolować. Dodatkowo dodam do każdego link do Artstation oraz krótki opis, by było wiadomo co i jak. Soft który staram się ogarnąć: - 3ds max - Zbrush - Substance Painter 2 - Marmoset - xNormal Główny link do ArtStation: https://www.artstation.com/artist/marekkonieczny Link do mojego prywatnego portfolio: http://www.marekkonieczny.pl/ Zapraszam do śledzenia mojego progressu oraz komentowania. 1. Pierwszy model, od którego zacząłem. Więcej renderów na: https://www.artstation.com/artwork/lZgzo 2. Revolver: Model tworzony wraz z tutorialem na Digitaltutors które każdemu serdecznie polecam. Użyłem również Zbrusha dla detalu, oraz Substance Paintera do tekstury która szczerze mówiąc mogła by być lepsza, nie jestem zadowolony. 3. Kosz na śmieci- model robiłem sam, jest tak prosty że głupio by było korzystać z jakiś tutoriali. Ale widziałem również na Digitaltutors w jakimś dla początkujących z maxem. Tak jak poprzednio, max, zbrush, painter.
  9. [video=youtube_share;JXSAOSUgd8M] Mieczyk który zrobiłem w wolnej chwili. Programy wykorzystane do jego ostatecznej wersji to Blender i Unity. Wszelkie opinie i podpowiedzi na przyszłość mile widziane :) https://www.artstation.com/artwork/lOLeV
  10. Witam, mam przyjemność zaprezentować trochę prac wykonywanych do projektu "Aralon Forge and Flame". Modele to HP wyrzeźbione i pokolorowane polypaintem w Zbrushu. Całość renderowana w Zbrush. Skład zespołu: Michał Jastrzębski - rzeźba postaci Adam Kurzac - rzeźba Litch, Skeleton warrior, Death Knight, Minotaur Paweł Sadowski - pomoc przy optymalizacji LP Joanna Materek - koncepty postaci
  11. Cześć, Szukamy ludzi do przygotowania modeli pojazdów wraz z teksturami (około 10), w większości historycznych z okresu XX wieku, do aplikacji augmented reality. Więcej szczegółów w kolejnym etapie rozmowy. Portfolio proszę przesyłać na [email protected] i3D
  12. Witajcie. Przeklejam z oryginalnego ogłoszenia, nie chce mi się tłumaczyć. Jak ktoś zainteresowany, zapraszam na sewer(at)crystalvision.pl * * * Hello, I'm Sewer Hrehorowicz, author of Lovecraft Tales game and it's current lead (and only :) artist. Together with few friends we formed CVLT - independent, informal studio and now we need you. Recently we released free demo, that you can download from http://lovecrafttales.com - and I encourage you to check it, so you will have idea what it's all about. We want to continue development, but we need more people in team for that. From perfect candidate we require: - Great portfolio (obvious), with works similar in style - Experience in games industry - Ability to adapt to current style or better, lift it to another level - Ability to work 20 hours/week - fast response time (24h or less) - keeping commitment (your word is law) Ideally, we are looking for someone who could work without salary, for profit share only - but, if we find your portfolio really great, we consider crowdfunding your salary. So, please tell your rate if you're not willing to work for profit share only. Please show your portfolio if you are interested. It is likely, that we will require simple test job (unpaid).
  13. Witam serdecznie. Chciałbym pokazać mój najnowszy model broni oraz prosić o porady oraz wskazówki, którymi będę mógł się kierować w przyszłości przy tworzeniu tego typu modeli. Aktualny model wraz z texturkami uważam raczej za zakończony, ze względu na to, że dość długo nad nim pracowałem i pojawiło się zmęczenie materiału :) Niemniej proszę o konstruktywną krytykę, gdyż ewentualne rady przydadzą się na przyszłość. Shoty wyciągnięte z Marmoseta, texturki tworzone w substance painter. Miłego oglądania! Przy okazji zapraszam również do obejrzenia materiałów stworzonych w substance designer na moim profilu artstation. Jeżeli reklama artstation jest tutaj niemile widziana proszę o poprawienie mnie :)
  14. Witam. Poszukuję do ekipy kogoś, kto pomoże mi ożywiać mroczny świat Lovecrafta do przygodówki dedykowanej na pc. Oferuję podział zysków ze sprzedaży gry na jasnych zasadach określonych w umowie, zależnie od przepracowanego czasu. Grę tworzę z przerwami od ponad dwóch lat, natomiast realna, twarda produkcja trwa około 10 miesięcy - tak więc zrobiony jest już spory kawałek gry i setki grafik. Przykładowe screeny można zobaczyć na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/lovecrafttales Szukam więc kogoś, kto: * będzie w stanie tworzyć grafikę na tym samym poziomie, co ja * będzie w stanie dostosować się stylistycznie * lubi ten rodzaj pracy (szlifowanie wielu małych deseczek) * ogarnie nasz workflow (komponowanie obiektów z części, składanie tekstury) ...a jescze lepiej, jeśli: * ma doświadczenie w Blenderze (cięcie tekstur, proste modele) * ogarnia Unity (tworzenie prefabów)
  15. ultrakaka

    Sewers UE4

    Dawno nic nie wrzucałem, więc wrzucam ostatnie enviro ( więcej na https://www.artstation.com/artwork/sewers-1 , mini breakdown znajdziecie tu https://www.artstation.com/artwork/sewers-breakdown):
  16. Poszukujemy grafika komputerowego 3D / animatora / art directora do naszego zespołu we Wrocławiu lub dłuższej współpracy zdalnej (na czas 5-8 miesięcy). Rozpoczynamy pracę nad nowym tytułem - będzie to strategia ekonomiczna z wartką akcją w klimatach fantasy/midieval/steam-punk (choć koncepcja może ulec jeszcze zmianie). Jeśli uważasz, że możesz się przydać i jednocześnie chcesz rozwijać się w branży związanej z grami komputerowymi oraz potrzebujesz zarobić nieco grosza (warunki dość atrakcyjne) - nie omieszkaj do nas napisać w celu uszczegółowienia projektu jak i formy współpracy! Zgłoszenia z portfolio prosimy podsyłać na: [email protected]
  17. Cześć! Wrzucam parę zdjęć i film z mojej zabawy w Unreal Engine 4. Świetny soft o olbrzymich możliwościach. Rozglądam się za pracą/praktykami w Game Dev więc bardzo chętnie wysłucham wszelkich uwag co jeszcze mogę poprawić. A jakby ktoś coś wiedział że ktoś kogoś szuka to dawajcie znać :D. Soft to Unreal Engine 4, Maya, Zbrush i Photshop. Pozdrawiam ! https://www.youtube.com/watch?v=KU8EIH79NYY
  18. Poszukuję zdolnego malarza/rysownika, który pomógłby mi wysmażać smoliście mroczne grafiki rodem z najczarniejszych koszmarów Lovecrafta. Oferuję podział zysków na uczciwych zasadach (zgodnie z ilością wypracowanych godzin, na warunkach określonych w umowie, którą podpiszemy). Ogólny wygląd i klimat grafik możesz zobaczyć na stronie http://lovecrafttales.com. Chcemy skupić się przede wszystkim na ukończeniu pierwszego epizodu, "Szepczącego w Ciemnościach". Twój wkład polegałby na malowaniu assetsów, z których układane będzie środowisko gry - takich jak pokracznie powykręcane drzewa, skały, ale też chylące się płoty, zmurszałe budynki i przeżarte wilgotną zgnilizną wnętrza. Gotowe grafiki trzeba "ochrzcić" poprzez zassanie ich do silnika Unity, pobawienie się nimi w różnych warunkach oświetleniowych, poukładanie na planszy w różnych konfiguracjach i skorygowanie tak, by stanowiły organiczną całość z planszą. Jeśli chcesz dodatkowo powyżywać się przy konceptach - tym lepiej. Taka możliwość też istnieje i tutaj też przyda mi się wszelka pomoc. Gra w zasadzie bazuje na grafice, tak więc tej pracy jest całkiem sporo. Jeśli chcesz współtworzyć ze mną tę grę - napisz na [email protected] i przedstaw swoje portfolio, a będziemy rozmawiać bardziej szczegółowo. Z racji na skończoną ilość czasu w ciągu doby, będę odpowiadał jedynie wybranym osobom.
  19. Przede wszystkim dawno mnie tutaj nie było, chciałbym powitać wszystkich forumowiczów i poprosić Was o pomoc. Od jakiegoś czasu interesuje się grafiką, ale w moim przypadku problem jest taki, że nie potrafię porządnie zasiąść do jakiegokolwiek projektu, ponieważ brak mi motywacji i pewności siebie, chciałbym żebyście rozwiali moje wątpliwości i odpowiedzieli na kilka pytań, które mam nadzieję ułatwią mi kolejne podejście. Pytania dotyczą game artu, leven designu. Dla was to bułeczka z masełkiem, a dla mnie to dobry teoretyczny kopniak na start w moją leniwą d**e. Na polycount i innym forach jest pełno wątków, w który ludzie umieszczają swoje prace z silników do gier (UDK, CRYengine), z mega fajnym klimatem, efektami pyłu, brudu, ciepła od ognia, wszystko jakby wyszło prosto z pieca ;) A pytanka są następujące: 1. Jaki silnik polecacie na początek czy może każdy jest dobry na start? 2. Jaki jest workflow przy projektowaniu takiej sceny (level design - bardziej klimatyczne interiory). 3. Jakich zasad powinien się trzymać każdy dobry level designer ? 4. Ile poly powinny mieć modele ? Jakie są ograniczenia i nakazy techniczne narzucane przez silniki ? 5. Jakich rozmiarów tekstur powinno się używać i od czego jest to zależne, z jakich mapek powinno się najczęściej korzystać i gdzie je tworzyć (photoshop, crazyBUMP wystarczy) ? 6. Jak stworzyć takie efekty jak pył, ciepło, ogień, wilgoć ? 7. Czy zawsze trzeba robić high poly, wypalać mapki i narzucać to na low poly ? Nie można tak po prostu wrzucić do silnika oteksturowanego high poly ? Jestem świadomy, że pytania są na poziomie raczkującego NOOB'a, ale jestem pewien że jak to sobie ogarnę w głowie to wszystko pójdzie ładnie z górki. Mój problem jest taki, że mam dużo teorii, ale nie potrafię tego złożyć do kupy (nadmiar informacji), nie wiem jak to krok po kroku trzaskać, żeby szło ładnie i gładko a chciałbym się trzymać ogólnie przyjętych zasad żeby szybko levelować ! Proszę o nie odsyłanie mnie do teoerii z google'a, odwiedziłem masę stron (digital tutors, 3dtotal, evermotion, lynda), ale nie mogłem znaleźć tam żadnego videotutoriala, rozwiałby wszystkie moje teoretyczne problemy, chyba że uważacie że któryś tutorial jest na prawdę warty obejrzenia od deski do deski to z chęcią przyjmę link do takowego. Gdyby ktoś z was miał jeszcze jakiekolwiek porady, tipsy dotyczącego game art'u, swoje spostrzeżenia na ten temat to chętnie o nich poczytam. Z góry dziękuję wszystkim za poświęcony czas :)
  20. Sewer Hrehorowicz Strona firmowa: http://crystalvision.pl (www, grafika, ilustracja, gry komputerowe) Poszukuję osoby na stanowisko: animator (zlecenie) Forma zatrudnienia: umowa o dzieło Obowiązki: Animacja postaci jak w opisie poniżej Kontakt: sewer(at)crystalvision.pl (proszę napisać tytuł ogłoszenia w temacie maila) Dodatkowe informacje: Poszukuję animatora, który nada ładny i naturalny ruch mojej postaci :). Postać to płaski mesh w Blenderze, zrigowałem go na tyle, na ile potrafiłem i na razie jest to do moich celów wystarczające. Poniżej załączone screeny, na których widać, jak to wygląda: Gra będzie miała widok z boku, podobnie jak klasyczna platformówka. Pan będzie mógł poruszać się w obu kierunkach, będzie chodził nie tylko po płaskim, ale także po pochyłościach. Moja animacja niestety ssie, tak więc poszukuję kogoś, kto zrobi to znacznie lepiej (na przykład tak jak tu: ). W zakres zlecenia wchodziłyby następujące sekwencje: * cykl chodzenia * cykl biegania * cykl skradania się * podnoszenie przedmiotu z ziemi * użycie przedmiotu (np otwarcie drzwi kluczem; najlepiej uniwersalna animacja) * idle ...oraz opcjonalnie: * śmierć (uderzenie z przodu i z tyłu) * potknięcie się (do przodu i do tyłu) * otwieranie drzwi * zawrócenie * obrót o 90 stopni i przejście do przodu (np. postać wchodzi przez otwarte drzwi) * wspinanie się * skok * kucnięcie * wiszenie na krawędzi urwiska (oraz podciąganie się) * brodzenie w wodzie * utonięcie + 50% więcej na to, czego nie przewidziałem Proszę o wycenę w następujących wariantach: 1. z użyciem obecnego rigu w blenderze, w pseudo-2d (jakkolwiek to zwał), z rozbiciem na sekwencje podstawowe i opcjonalne 2. z odtworzeniem postaci w pełnym 3d na podstawie konceptu (nie musi mieć super detali, chcę osiągnąć bardziej malarski czy ilustracyjny efekt, podobnie, jak na filmiku w opisie powyżej), z rozbiciem na sekwencje podstawowe i opcjonalne Zainteresowanych poproszę o wysłanie wyceny na e-mail.
  21. Postanowiłem zebrać trochę informacji o wypalaniu tekstur w programie xNormal z wykorzystaniem danych z pomalowanego modelu high poly. Jest to prosta i szybka metoda na stworzenie tekstury diffuse (i przy okazji normal), która w wielu przypadkach wystarcza na potrzeby gry (no chyba, że pracujemy na AAA :) ). Sam miałem trochę zabawy z ogarnięciem tego i znalezieniem kolmpletnych informacji w necie kiedy zaczynałem zabawę z xNormalem, więc mam nadzieję, że komuś się przyda. Opisane krok po kroku, więc bez problemu powinny to ogarnąć nawet osoby zaczynające dopiero zabawę z xNormal. https://dl.dropboxusercontent.com/u/44852865/Xnormal%20tutorial.jpg alternatywny link: http://fav.me/d72kh8x
  22. Witam, Jako że w związku z modernizacją swojej strony usunąłem cały magazyn obrazków :/ ... to zakładam nową teczkę, żeby nie śmiecić. Na początek koncept do gry fpp w klimatach obcego, który męczę już parę dobrych dni. Na overlayu dałem jakąś próbę koloru, która nie jest jeszcze zrobiona po całości. Na razie jestem z tego średnio zadowolony, szczególnie ze światła. Może jest to spowodowane tym, że nie do końca mam pomysł, jak ma się zachowywać powierzchnia, z jakiej jest materii. Miałem plan, żeby ją bardziej "wybłyszczyć", tak jak chitynowe pancerzyki owadów. Z drugiej strony taki matowy, kościany jak jest teraz, też mi się podoba. Dotychczas spędziłem nad tym około 20h na oko i znając życie, spędzę pewnie z jeszcze połowę tego jak nie więcej. Wydaje mi się, że to trochę za dużo - ale chcę go ładnie "wycacać" do portfolio. A tu inny projekt - assetsy do gry przeglądarkowej, w ilości około 200-tu. Część z nich to różne rzuty tego samego, więc tu pokazałem tylko część. Robiłem to na dwa rzuty i z drugiego nie zrobiłem jeszcze zbiorczego obrazka (co też trzeba naprawić). Czas pracy to około 20 godzin nas setką ikonek. Stylistyka ściśle określona - musiałem dopasować się do istniejącej już grafiki, tak więc z górki.
  23. Witam. Poszukuję grafika do STAŁEJ współpracy i dalszego rozwoju przeglądarkowej gry online free2play Wichry Wojny. Grę znajdziesz pod adresem www.winds-of-war.eu Jeśli czujesz, że dasz radę pracować przy game designie- właśnie Ciebie szukam :) Jak widzę dalszą współpracę? Zakładamy Spółkę z o. o. W zarządzie siadam: - ja ( game-designer ) - Ty ( art-designer ) - programista, bazodanowiec ( code-designer ) lub zatrudniam Cię na umowę o pracę. Pracujemy na nasze wspólne dobro, podział zysków do omówienia uzależniony od wkładów własnych ( finansowych lub w naturze;) tzn. Nasza praca, grafiki, kod źródłowy jest NATURĄ :) ) Jeśli jesteś zainteresowany- pisz! [email protected] gadu gadu: 9988072 Pozdrawiam. miccom
  24. Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem gier i aplikacji na WSZYSTKIEplatformy mobilne i społecznościowe (Android, iPhone, iPad, Windows Phone 7, Windows Phone 8, bada, Facebook i wiele innych). Dodatkowo pomagamy naszym partnerom w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych. Jesteśmy dumni ze współpracy z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej czy organizatorami festiwalu w Cannes. W Polsce Playsoft istnieje od 2006 r. i zatrudnia ok. 80 pracowników. Kluczem do naszych sukcesów są właśnie oni! Naszym atutem jest tworzenie gier i apliakcji, które z chwilą wydania dostępne są dla wszystkich użytkowników smartphonów oraz tabletów! Zatrudniamy osoby pragnące zdobyć doświadczenie w pracy przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach. Będąc częścią zespołu kreatywnego działu Games firmy Playsoft, będziesz odpowiedzialny(a) za: Tworzenie animacji postaci oraz obiektów otoczenia w grach Przygotowanie i eksport animacji na potrzeby silników graficznych Optymalizacja animacji pod kątem ograniczeń sprzętowych platform mobilnych Nadzór nad jakością wyświetlania animacji na urządzeniach Komunikacja z paryskim zespołem kreatywnym (kierownicy projektów, dyrektor artystyczny, itd.) Twój profil: Doświadczenie w animacji 3D poparte mocnym portfolio Znajomosc zagadnień animacji w co najmniej jednym z programów: 3ds max/ maya / softimage / motion builder Umiejętność rigowania postaci 3D Znajomość animacji opartej o Inverse Kinematics IK, również Forward Kinematics FK Znajomość animacji opartej o Morphing oraz Wraping Import/export między różnymi formatami i do .fbx Mile widziane: Doświadczenie/znajomość Unity 3D, Unreal Engine Modelowanie w 3D Umiejętnośc tworzenia LOD Skeletal Mesh Wykształcenie plastyczne będzie dodatkowym atutem Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację Co oferujemy: Elastyczne godziny pracy Prywatną opiekę medyczną Motywacyjny system bonusów Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku Pracę z najnowszymi platformami mobilnymi na rynku dla znanych marek i międzynarodowych klientów Możliwość wyrażenia swojej kreatywności podczas realizacji projektów i zwiększenia swoich umiejętności. Wymagania dla aplikacji: CV i List motywacyjny w języku angielskim Portfolio Jak składać oferty pracy Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected] podając nr referencyjny 3DGA
  25. Playsoft jest jednym z europejskich liderów w dziedzinie nowych technologii. Zajmujemy się tworzeniem gier i aplikacji na WSZYSTKIEplatformy mobilne i społecznościowe (Android, iPhone, iPad, Windows Phone 7, Windows Phone 8, bada, Facebook i wiele innych). Dodatkowo pomagamy naszym partnerom w kreowaniu oraz wdrażaniu strategii marketingowych. Jesteśmy dumni ze współpracy z czołowymi producentami gier, takimi jak: Electronic Arts, Konami, Ubisoft czy Namco, jak również gazetą Le Figaro, Men’s Health, Francuską Federacją Piłki Nożnej czy organizatorami festiwalu w Cannes. W Polsce Playsoft istnieje od 2006 r. i zatrudnia ok. 80 pracowników. Kluczem do naszych sukcesów są właśnie oni! Naszym atutem jest tworzenie gier i apliakcji, które z chwilą wydania dostępne są dla wszystkich użytkowników smartphonów oraz tabletów! Zatrudniamy osoby pragnące zdobyć doświadczenie w pracy przy ciekawych, pełnych wyzwań projektach. Będąc częścią zespołu kreatywnego działu Games firmy Playsoft, będziesz odpowiedzialny(a) za: Projektowanie ilustrowanych UI na potrzeby gier, Współpraca z artystami koncepcyjnymi w rozwijaniu projektów graficznych, Animowanie elementów UI, oraz environment, Przygotowanie grafik na potrzeby programistów, Nadzór nad jakością implementacji graficznych interfejsów użytkownika przez programistów, Komunikacja z paryskim zespołem kreatywnym (kierownicy projektów, dyrektor artystyczny). Twój profil: Miłośnik gier. Grasz i wiesz co podoba się innym graczom. Doświadczenie w projektowaniu ilustrowanych interfejsów użytkownika w grach, ale również mile widziane w projektowaniu bogato ilustrowanych stron internetowych, poparte co najmniej 3 letnim doświadczeniem, Adobe Creative Suite 5 nie ma dla Ciebie tajemnic, zwłaszcza Photoshop, Illustrator i Flash, Bardzo dobra znajomość stylów i trendów cyfrowego projektowania graficznego w grach, Wyrobione oko w wychwytywaniu detali, oraz bardzo dobra orientacja w materii koloru, oświetlenia i kompozycji, Dobrze ugruntowane podstawy w rysunku odręcznym, Wykształcenie plastyczne będzie dodatkowym atutem, Jesteś bystry i gotowy do aktywnego działania, Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację. Co oferujemy: Elastyczne godziny pracy, Prywatną opiekę medyczną, Motywacyjny system bonusów, Pracę w młodym, międzynarodowym środowisku, Pracę z najnowszymi platformami mobilnymi na rynku dla znanych marek i międzynarodowych klientów, Możliwość wyrażenia swojej kreatywności podczas realizacji projektów i zwiększenia swoich umiejętności. Wymagania dla aplikacji: CV i List motywacyjny w języku angielskim Portfolio Jak składać oferty pracy: Aplikacje prosimy wysyłać na adres: [email protected] podając nr referencyjny 2DGA
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności