Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'car' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. 15 lat temu natrafiłem na piękny koncept Forda, który zapadł mi w pamięci. Wczoraj wpadła mi myśl o nim i odnalazłem go w czeluściach internetu 🙂. Postaram się go wiernie odtworzyć. Na początek buduję prebase ze splinów i matchuje ze zdjęciami aby wiernie odtworzyć kształty. Jak wszystko będzie grać, nabuduję na spliny bazę mesh 😉 Dodaje kilka fotek tego pięknego auta 🙂
  2. Witam. Grafiką 3d zajmuje się od 2-3 lat z przerwami bo moim głównym zajęciem było projektowanie logo. Zacząłem model w 3ds max a teraz robię go w blenderze z uwagi na brak licencji na 3ds max. Proszę o wyrozumiałość i o porady co do siatki modelu. Co powienienem zmienić na samym początku żeby model szedł w dobrym kierunku?
  3. Cześć, po latach braku czasu na swoje projekty, naszło mnie na zrobienie jakiegoś modelu auta. Postaram się pokazać każdy krok, może wyłapiecie jakieś błędy a może ktoś się dowie czegoś ciekawego. Na razie mam wstępną bazę auta. Specjalnie wybrałem tak trudną bryłę żeby się trochę pobawić i sprawdzić :). Bazuje na dziesiątkach zdjęć tak aby każda wypukłość czy niuans karoserii był odzwierciedlony. Na pewno będę jeszcze równał siatkę i poprawiał bazę tak aby późniejsza praca była przyjemnością 😉 Na koniec oczywiście jakieś renderki.
  4. Cześć, chciałbym pokazać Wam mój pierwszy model w Blenderze 2.8 w ramach nauki tego softu. Kilka rzeczy mnie wkurzało, ale samo modelowanie uważam, że jest nawet momentami przyjemniejsze niż w 3ds max 😁 Render zrobiłem w Coronie (clay zrobiłem w Cycles), jednak myślę, że w końcu poduczę się Cycles i jakoś to będzie 😀 Dodatkowo założyłem sobie ArtStation - https://www.artstation.com/artwork/mDE408
  5. Siema to po ostatnim dobrym punchlinie od klicka xD że nabijam lajki na artstation xD stwierdziłem że tym razem zrobie wipa żeby nie było 😄 i będę tutaj wrzucał progres mojej animacji. a mianowicie pracuje nad nową animacją gdzie tematem jest lamborghini sian.. Animacja będzie utrzymana trochę w stylu sceny.. z tron legacy.. gdzie jadą do kryjówki ojca sama. Program to Blender cycles + intel denoiser.. enviro pewnie zostanie wygenerowane w Houdinim. Narazie mam kilka shotów.. będę wrzucał stille JPEG z 90% kompresją + też są to low sample więc nie jest to demon jakości 😄 jeśli są jakieś pytania to chętnie odpowiem 🙂
  6. Hej, Jest to mój 2 model samochodu, skrobałem go ostatnie 3 tygodnie w 3ds'ie, pierwszy raz używałem corony renderer, mam zamiar jeszcze zrobić mu wnętrze ale to za jakiś czas ;) Jeśli macie ochotę to wpadajcie na behance: https://www.behance.net/patrykkgeb231d
  7. Ostatnie miesiące dłubania... Hi-poly model, prosty interior (za parę miesięcy do niego wrócę i zrobię pełną hi-poly wersję, na razie muszę odpocząć od tego projektu i zająć się czymś innym). Software: 3ds Max + Substance Painter + HDR Light Studio + V-ray + Photoshop.Wiecej ujec: https://www.behance.net/gallery/64277865/Mercedes-AMG-S63
  8. Witam, chciałem podzielić się z Wami moją wizją samochodu koncepcyjnego pod legendarnym znakiem Alfy Romeo. Concept jest współczesną wariacją na temat kultowego modelu Alfy - 33 Stradale.
  9. Witam! Jakiś czas temu mój kolega dostał malucha, mojej matuli pierwszy samochód to był biały maluch, dlatego też postanowiłem zamodelowac go w maxie. Docelowo chcę zrobić szczegółowo wnętrze samochodu, również z elementami bocznymi w drzwiach, bagażniku itp oraz silnik (w miarę dokładnie). Nie mam konkretnej koncepcji co do oświetlenia, środowiska w jakim będzie się znajdował maluszek itp, ale jakieś tam pojedyncze sceny się w głowie pojawiają, więc pewnie powstanie kilka różnych wizualizacji. Jestem dość początkującą osobą, więc proszę o uwagi i komentarze, bo poprawek będzie zapewne sporo, a skończenie projektu zajmie pewnie trochę czasu:) Wzoruję się na kilku aukcjach z www.gieldaklasykow.pl, ale fiacik będzie wyglądał mniej więcej tak: http://www.gieldaklasykow.pl/polski-fiat-126p-1978-39900-pln-lodz/ Do tej pory prawie skończyłem model od zewnątrz. Paczka screenów poniżej. [ATTACH=CONFIG]97191[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97192[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97193[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97194[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97195[/ATTACH]
  10. Hi guys, i post my last works. This is the first car I have done. I'm trying to learn and improve different techniques. Hope you like it. Software : 3dsmax , Vray , Adobe Photoshop , Magic bullet , Frischluft
  11. Hi guys. This is my first post here. I'm not polish but i find this site very inspiring even if i don't understand a word. :) So this is my latest work. 3dsmax 2015 Vray Hdrlightstudio Hope u'll like it. Bests.
  12. Hej, zamieszczam moją pracę konkursową do Humster 3D "Most Legendary Car Competition". Niestety nie zakwalifikowałem się do finałowej trójki i z perspektywy czasu prawdę mówiąc nie jest to to, co chciałem osiągnąć, ale ogólnie jestem zadowolony. Następnym razem będzie lepiej! :) Pozdrawiam [ATTACH=CONFIG]97583[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]97584[/ATTACH]
  13. Cześć, to mój pierwszy post tutaj. Wiele jest do poprawy, ale był to jeden z pierwszych projektów zrobionych przeze mnie, także myślę, że nie ma tragedii:P Więcej ujęć na moim Behance: https://www.behance.net/tomaszzero
  14. 2 stare projekty :) https://www.behance.net/gallery/17343619/Concept-renders-of-cars
  15. Witam wszystkich, po sporej przerwie. Zostały opublikowane oficjalnie więc mogę je tu pokazać. Ostatnio pracowaliśmy nad serią renderów końcowej bryły Arrinery. Pokazuję kilka, później wstawię jakieś zbliżenia itd. Oświetlenie z environment wstawiona hdrka i vraysun. kilka zblizen:
  16. Witam, po ostatnich pracach vision'a3d zachwyciłem się i zdołowałem.... próbowałem, ustawiałem, renderowałem itd żeby chociaż troche podnieść swój poziom :) Model auta od evermotion a hdrka od myHDRI. Poniżej efekt moich prac, mile widziane uwagi i komentarze.
  17. Witam ponownie :) Chciałbym zaprezentować autko nad którym siedziałem przez ostatnie hmm... 5 miesięcy :) Starałem się odwzorować je jak najdokładniej umiem i w jak największym detalu, na tyle na ile pozwalały mi zdobyte zdjęcia. Chciałem je zaprezentować w starej stylistyce studia i klimacie. Miałem w planach zrobić jeszcze aniamcję ale niestety z braku czasu muszę ją odłożyć na pózniej. Soft 3dsmax, vray, photoshop. Mam nadzieję miłego oglądania :) I na koniec dla zainteresowanych kilka ujęć w dużej rozdziałce: http://img855.imageshack.us/img855/7274/4finy.jpg http://img43.imageshack.us/img43/9022/5fin.jpg http://img802.imageshack.us/img802/6535/10fin.jpg http://img268.imageshack.us/img268/7040/16fin.jpg
  18. HEJ przedstawiam wam kierownicę do mojego wnętrza dla konceptu BUGATTI :) będę wrzucał coś nowego w trakcie prac...tak na razie kierownica :) Co do pomysłu na koncept to jeden szkic jest w dziale Finished Works 3D w temacie mojego konceptu LEGARTO. Uploaded with ImageShack.us
  19. Oto kolejna praca, którą wstawiam na forum max3d (czyli druga praca). W dużej mierze jest to Duesenberg model J... Nie w zupełności jako, że blueprinty znalazłem w najlepszym wypadku mierne, a sugerowanie się prawdziwymi okazami było trudne... Nie wiem jak się robiło wtedy auta, nie znam się. Z tego co widziałem to każdy egzemplarz jest inny. To drzwi inne, to klamki, to jakieś zagięcie no ale mniejsza z tym. To w ogóle jest drugi model samochodu, który zrobiłem więc jak na takie małe doświadczenie chyba aż tak źle nie jest ;) Czekam na odpowiedzi i rady co bym mogł kolejną pracę zrobić lepszą. Teraz pytanie: gdzie widzieliśmy takie autko? Teraz odpowiedź: Jak graliśmy w Mafię i wychodziliśmy ze stacji benzynowej przyszło nam gonić za złym panem w żółtym samochodzie. [ATTACH=CONFIG]89580[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]89581[/ATTACH]
  20. HEJ!!!! Witam was wszystkich:). Chcę wam przedstawić mój najnowszy concept car nad którym pracowałem nie całe trzy miesiące ale dodatkowo półtorej miesiąca go projektowałem i tworzyłem szkice i zapiski. Koncept miał być z założenia speedsterem ale w trakcie pracy uznałem ze sylwetka auta lepiej wygląda jako cabrio. Auto jest sportową dwuosobową limuzyna z miękkim rozkładanym dachem. Całe auto wraz z wnętrzem zostało zaprojektowane w 100% przeze mnie . Nie wzorowałem się na żadnym aktualnym samochodzie. Grill może trochę przypominać Audi no ale nie był to mój zamiar. Co do nazwy auta to muszę się przyznać lub pochwalić:) wymyśliła ją moja narzeczona... Kolejny koncept jaki mam w planie jet to moje własne Bugatti ale może coś się zmieni, chociaż już zacząłem szkice:) Tak wiec nie będę się rozpisywał bo wszystko macie na widoku. Życzę miłego oglądania i nieuniknionej krytyki;) PR: 3D MAX 9 REN: MENTAL RAY OBR: PHOTOSHOP POZDRAWIAM I DO ZOBACZENIA WKRÓTCE!! Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  21. Witam. Chciałbym zaprezentować efekt prac ostatniego miesiąca w współpracy z Arrinera Automotive. Niestety na rendery było bardzo mało czasu ale myślę że nie jest najgorzej :) Chciałbym pokazać jeszcze kilka renderów detalu (np. tylnych świateł) ale niestety nie mogę :P Mam nadzieję że w najbliższym czasie dojdzie jeszcze kilka ujęć, które tutaj zamieszczę. Model auta wymodelowałem na podstawowej bryle z CAD'a, bardzo ułatwiło to zachowanie wszelkich proporcji i krzywizn. Ostateczną postprodukcję wykonał Pavlo Burkatskyy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za komentarze :) Na początek Teasery: Teraz ujęcia główne i kawałki z docelowych rozdzielczości: Oraz bonus, render felgi wykonany dla siebie:
  22. Hej! Witam Was i przedstawiam Wam mój nowy koncept.Dawno mnie tu nie było, ponieważ pracowałem nad tym autem cztery miesiące.Postanowiłem tym razem zrobić koncept razem z wnętrzem i dla tego trochę mi się to wszystko dłużyło. Auto jest limuzyna cupe o sportowym charakterze. Zaprojektowałem dodatkowo nowe logo dla mojego auta. Wstawiłem rendery w dwóch kolorach nadwozia ale skupiłem się ogólnie na czarnym. Wnętrze jest w bazowym kolorze brązowym ale zrobiłem jeszcze dwa rendery w kolorze czarnym i bordowym. Cały projekt jest w 100% własny, kolorystyka również. Na dole tak jak zawsze zamieściłem linki do zdjęć w rzeczywistej rozdzielczości, nie wiem tylko jak u Was wyjdzie z kontrastem i jasnością tych zdjęć bo mam monitor badziewny i moglem mieć źle ustawiony kontrast i jasność:( Tak więc oglądajcie i komentujcie a ja z uwagą przeczytam każdy wpis...mogę zdradzić wam jeszcze tajemnice. Zacząłem szkice do nowego projektu i będzie to na pewno limuzyna CABRIO:)tak że do następnego konceptu...pozdrawiam Was! TU SĄ LINKI DO STRONY FOTOSIK Z ALBUMEM ZDJĘĆ INVISIUM ARRANO CONCEPT CAR (aha zdjęcia na fotosiku maja szumy które nie występują w moich renderach) Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
  23. Witam. Postanowiłem na nowo przerenderować mój ostatni model auta, czyli BMW. Po krótkim wipie, i poprawieniu uwag przerenderowałem wszystko na nowo, niby z lepszym AA :) Co do studia, jest bardzo proste, 3 vray plany z gradientami i vray dome ze słabym światłem. Ostatnie ujęcie sklejałem z 3 renderów, na początku włączyłem scene z trzema autami obok siebie ale masa refleksów zabiła czas renderowania.Soft 3ds max, vray i postprodukcja w szopie. Myślę jeszcze nad sceną na powietrzu, którą dodam mam nadzieję w najbliższym czasie. Z góry dziękuję za komentarze i konstruktywną krytykę :)
  24. Nie ma co Berger inspiruje :) Postanowiłem sprobowac sil przy nowym bmw, wiem ze nie bedzie latwo i nie wiem czy podolam ale probowac zawsze mozna :P Bede wzucal powoli postępy prac :) Komentarze mile widziane:p Narazie mam malutko ale wzucam:) ps. srodek maski bedzie pozniej poprawiony.
  25. Witam . Przygotowuję model samochodu na konkurs i potrzebna mi pomoc przy ustawieniach parametrów materiału karoserii . Próbuję dać Car Paint i Arc &Design , ale niestety ni potrafię odwzorować realistycznie kolorów ( chodzi mi głównie o srebrny i czerwony ) .Chodzi o to , żeby model wyglądał jak najbardziej realistycznie - wszystkie te odbicia i refleksy . Czy mógłby ktoś mi coś podpowiedzieć ? Może macie jakieś dobre ustawienia ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności