Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'postacie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 13 wyników

  1. Witam, zakładam teczkę do której będę wrzucał różne modele, głównie postacie i inne kreatury. Na początek taki diabełek inspirowany tym obrazkiem: https://www.artstation.com/artwork/k4nZNy Renderki z v-raya 3.6, światło jedna hdr'ka.
  2. Wszystko w zbrush.
  3. Witam. Nowym nie jestem, kiedyś tutaj pisałem. Po ponad roku wracam bo chcę zacząć przygodę ze sculptingiem, postaciami i nieregularnymi formami. No ale od początku, żebyście mogli mi jak najlepiej pomóc. Całą swoją historię z 3D zacząłem dobrych parę lat temu (powoli dobijamy do 10), lecz zawsze były to budynki, proste bryły. Kiedyś samochód (jest na forum), gitara. Ale najczęściej interior, exterior i wnętrza. Nie chce się tylko ograniczać do takich rzeczy dlatego chcę wejść w etap kompleksowych brył, postaci, robotów, innych naturalnych lub stworzonych przez człowieka form. Znam blendera na poziomie płynnego modelowania. Również znam w miarę dobrze 3ds Maxa lecz od prawie roku znów w nim nic nie robiłem. Widziałem interfejsy Maya, Cinema4D, i ZBrush. W dwóch pierwszych tylko sprawdzałem jak wygląda, nic nie modelowałem. ZBrusha chce się uczyć, na razie powoli go poznaje, rozgryzam. I tutaj pytanie do Was, od czego zacząć naukę modelowania postaci. Jaki program wybrać, czy ZBrusha, czy jakiś inny (darmowy, płatny). I najważniejsze, tutoriale, jak Wy zaczynaliście, z czego się uczyliście. Interfejsu blendera nauczyłem się w kilka dobrych tygodni po tutorialach Piotra Arłukowicza (Polski Kurs Blendera). 3Ds maxa, uczyłem się podstaw w szkole, a potem sam z domu z jakimiś filmikami. Ale każdy kolejny program wydaje mi się trudniejszy. Dlatego tutaj napisałem i mam wielką nadzieję że mi pomożecie to rozgryźć. Pozdrawiam!
  4. Witam wszystkich od jakiegoś czasu w wolnych chwilach staram się opanowywać nowe skille związane z 3d. Ale jako, że ciężko uczyć się samemu od siebie to będę tu wrzucał co jakiś czas swoje nowe twory na pewno znajdzie się dużo osób które będą w stanie doradzić co poprawić i na co zwracać więcej uwagi. Na dobry początek parę rzeczy pierwszy pod ogień idzie model który robiłem w Blenderze żeby sobie potestować kilka rzeczy z modelowaniem: 01: 02: 03: Ostatnie wypociny z ZBrusha, ten temat mam zamiar jeszcze pociągnąć: 04: 05: 06:
  5. iLLusionCrafters Modelerów postaci - praca zdalna Zapraszamy do stałej współpracy zdolnych modelerów postaci Poszukujemy sumiennych modelerów postaci na potrzeby filmu i animacji Modelowanie na podstawie konceptów oraz blueprintów wymagania: terminowość, doświadczenie portfolio prosimy przesyłać na adres: [email protected] - z dopiskiem "modeler postaci - portfolio + miasto" praca zdalna umowa o dzieło. poszukujemy ludzi do stałej współpracy
  6. Witajcie, właśnie zacząłem się uczyć riggingu. Stworzyłem wcześniej kilka modeli 3D i chciałbym im teraz nadać różne pozy używając Mayi 2016. Słyszałem, że na ogół animuje się modele, które są low poly (mają mniej niż ~50K polygonów). Moje modele mają póki co po kilka milionów i mam kilka pytań. Czy to oznacza, że muszę się najpierw zająć ich topologią? Jak będą wyglądać przy użyciu mapy normali (chodzi mi o sposób w jakim mógłbym odzyskać detale z high res mesha i nadać je wersji low poly)? Jakie tutoriale moglibyście polecić oprócz tych które znajdują się w serwisie Digital-Tutors (dzisiejsze Pluralsight)? Dzięki z góry za pomoc!
  7. Witam, zakładam teczkę na różne prace które się poniewierają po kompie jak i na nowe wipki. Na początek wrzucam kilka wip'ów z cyklu bezsensowne, stare, niedokończone prace których nie mam zamiaru kończyć. Będzie tego jeszcze ze dwa razy tyle, dzisiaj wrzucam same główki te starsze. Wszystkie rendery są bez żadnej postprodukcji, prosto z maxa albo z zbrusha. Sorry za słabą jakość renderów ale nie chciało mi się czekać ;) W następny weekend ogarnę i wrzucę inne. Pozdrawiam,
  8. Na stronie firmy BASEFOUNT (ta która wyprodukowała soft do symulacji tłumów MIARMY) znajdziemy darmową, ogromną paczkę modeli postaci 3D (100 postaci!) plus projekt stadionu plus pliki animacji do tych postaci ( animacje dotyczą tego co ludzie robią najczęściej na stadionach - siedzą i wstają, wiwatują, machają, ekscytują się i przeżywają emocje etc). Komplet do ściągnięcia tu (są to pliki do programu MIARMY tak domniemam po rozszerzeniu plików *.ma): http://www.basefount.com/stadium-agents.html I prośba na koniec do kogoś życzliwego na forum:) Jest ktoś w stanie przerzucić te postaci do FBX'ów? Więcej ludzi by się ucieszyło...ja napiszę do Miarmy z pytaniem co sądzą o takim ruchu, może odpiszą, a może trzeba będzie się zorganizować na forum i jakoś wspólnymi siłami wyprodukować paczkę dla innych softów :) Pozdrawiam Hris
  9. Witam wszystkich, Zakładam tą teczkę, aby od czasu do czasu zaprezentować wykonane przez siebie obiekty. Mam nadzieje , że umieszczane tutaj prace spodobają się Wam. Liczę również na Waszą pomoc w postaci uwag i cennych wskazówek, bez których mój postęp będzie znikomy. Miniatura ostatnio zamieszczonej pracy:
  10. Projekty kwiatków - strażniczek, do komiksu (post wcześniej). Bohater spotyka je jak jest już na haju, w krainie kwiatków. Strona 3 :rolleyes:. Poniżej - różyczka i stokrotka. [ATTACH=CONFIG]82150[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]82149[/ATTACH]
  11. Wykonawca Adam Iwaćkowski, flameimage Wizualizacje architektoniczne, produktów, grafika użytkowa, materiały reklamowe, strony WWW Ogłoszenie: Wynajmę osobę, która wykona postacie w low poly/mid poly oraz je dobrze zriguje. Teksturowanie niepotrzebne, ponieważ będzie jednokolorowy toon postaci ludzkich. Dodatkowo maja być trzymane przez nie obiekty takie jak kamera czy notatki, mikrofon, gitara. Postacie m.in. urzędnik, ankieterzy, zespół muzyczny, itp. Mile widziana optymalność modeli do animacji. Forma zatrudnienia: umowa o dzieło Dodatkowe informacje: pod e-mailem. Przyjmujemy w formacie 3ds maxa do wersji 2009 Wszystkie oferty i propozycje cenowe proszę kierować pod niniejszy adres e-mail [email protected]
  12. Witam, robię grę 2D, z elementami 3D. Gra będzie RPG. 3D będą: postacie (wszystkie istoty żywe) oraz ekwipunek postaci. Mamy już parę grafik 2D ale nie o tym tu mowa. Szukam grafika 3D, który zna bdb jakiś program 3D (np. 3D max). Grafik pracuję u nas za darmo, w dowolnym miejscu w Polsce. A więc mogę napisać fabułę gry, resztę na Gadu-Gadu: 1588042 lub na e-mailu: [email protected]. Fabuła: ,,Chłopiec/Dziewczyna o imieniu ... (nick podany na początku gry) znalazł w dawnych kronikach miasta informację o istnieniu dziwnej wyspy. Żadnych informacji o jej wielkości ani kto ją zamieszkuje- po prostu nie było. Zdało mu się to dziwne. Dlatego jego marzeniem było odnaleźć tą wyspę..." Do zadań grafika należy: -robienie i renderowanie prac 3D (tj. postaci, potworów i ekwipunku) -zastosowywanie się do poprawek, których możemy udzielić po oglądnięciu pracy Pozdrawiam, Kamil- sindbad
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności