Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'archicad' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 8 wyników

  1. Bim Modeler - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a BIM Modeler at TMRW you’ll be the technical core and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D modeller with high skills in 3ds Max and good understanding of Revit, Archicad, Rhino and Autocad with 3 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong organized mindset. You will be responsible for converting architectural models and BIM pipelines. Your task is to make sure that the craft is always started by the highest possible standards and scene structure. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Project Managers, following the pipeline and of course raising ideas while pushing technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication internally on a daily basis. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. 6 boxes to tick A minimum of 2-3 years of experience in architectural industries. Architectural degree is a plus. - Interest in the technical parts of converting and modeling architectural models and landscape. Technical background in 3dsmax, revit, rhino, autocad. A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. You communicate and work constructively Your attitude is as outstanding as your interest for Architectural models and workflows. Start date: As soon as possible Location: In the heart of Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] Just as ArchViz is a fantastic combination of architecture, design, art & technology, so is this role waiting for you at TMRW. You will be responsible for BIM, collaborating in team with Project Manager, Design Director and Art Director. Enough about us, we can’t wait to hear all about you! Are you ready to create tomorrow? Send in your application and let’s make it happen. APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/942501-bim-modeler/applications/new
  2. Cześć! potrzebuję pomocy przy kompletowania zestawu komputerowego do animacji/wizualizacji w Lumonie 8 Pro oraz pracy w archicadzie. Dysponuje budżetem o wysokości 7500-8000 zł brutto. Chciałbym złożyć komputer na bazie karty graficznej Nvidia GTX 1070Ti Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam Marcin Śliwiński
  3. Grafik 3d Nasza firma zajmuje się wykonywaniem profesjonalnych wizualizacji 3d, animacji i spacerów wirtualnych Obecnie poszukuję osoby odpowiedzialnej za wykonywanie modeli 3d obiektów budowlanych głównie domów jednorodzinnych i osiedli mieszkaniowych. Forma zatrudnienia: stała praca lub zlecenia wymiar czasowy do ustalenia dowolna formia umowy. Obowiązki: -przygotowywanie modeli z zakresu architektury na wysokim poziomie Wymagania: -bardzo dobra znajomość 3d max lub Archicad, -znajomość corel draw, -umiejętność czytania dokumentacji technicznej budynków, -podstawowa umiejętność obsługi programów do tworzenia dokumentacji technicznej z rodziny CAD -mile widziana umiejętność aranżowania wnętrz, Oferujemy: -pracę w młodym zespole w miłej luźnej atmosferze -możliwość poszerzania doświadczenia, -możliwość realizacji swoich twórczych pomysłów. Miejsce pracy: Warszawa lub na zlecenie przez internet Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] W temacie wiadomości proszę wpisać: Grafik 3d. Skontaktujemy się z wybranymi osobami. W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
  4. Hej, zaczynam uczyć się 3dsa i mam spory problem. Mianowicie, modele 3D wykonuję zawsze w Archicadzie lub Sketchupie, po zaimportowaniu ich do 3dsa powstaje mi takie cos (na załączonym prtscreenie model ze sketchupa). Czy da się to ujednolicić, tak, aby ściana była jedną płaszczyzną, a nie tysiącem? Wydaje mi się, że będzie to widoczne przy renderze (a może nie?) Niektóre płaszczyny w ogóle nie są widoczne. Może macie jakieś rady co do teksturowania takich modeli z Archciada? Ogólnie miałam nadzieję, że będę mogła zaznaczyć równocześnie wszystkie płaszczyzny tego samego koloru i nadać jakąś z 3dsa ;/ Dzięki za każdą pomoc!
  5. Hej, mam problem z przetransponowaniem modelu z archicada do 3d maxa, ponieważ cała bryła pokrywa mi się dziwną białą mgiełką, która jest widoczna na renderingu. Czy miał ktoś może podobny problem? Za pierwszym razem jak to przenosiłam wszystko było ok, ale potem za każdym razem ta mgiełka... Bardzo proszę o pomoc
  6. Cześć wszystkim. Tak się stało iż zostałem z kolegami szczęśliwym inaczej posiadaczem archicad start edition 2013. Mam pytanie, gdyż niemiło się rozczarowałem brakiem możliwości wczytywania plików z mojej normalnej wersji 2012 i krew mnie zalała. Nie chciałbym zwracać softu , gdyż mam wciąż nadzieję iż istanieje jakiś sprytny sposób aby wczytać pliki z normalnej wersji 2013 do se2013, ale nie konwertując plików z 2012 do 9 bo to by było jakieś nieporozumienie :) Gdyby ktoś miał jakieś rozwiązanie byłbym niezmiernie wdzięczny.
  7. Witam. Nie wiem czy ten watek byl poruszany na forum (bo przynajmniej takiego nie znalazlem), ale mam problem z renderowaniem roznych wizualizacji. A dokladnie chodzi mi o praktyczne importowanie 3ds`ow do Max`a z innych programow. Do robienia bryl budynkow uzywam ArchiCAD`a. Po wyeksportowaniu go do pliku *.3ds probuje poscic go bez zadnego nakladania tekstur. Np. domek sredniej wielkosci i niewielkim stopniu komplikacji na starcie ciagnie mi od 450 do 800 mb pamieci ram (odziwo u mnie przy osiagnieciu 1300-1400 mb ramu 3d Max sie wysypuje pomimo iz mam 4 gb ramu). Po nalozeniu tekstur siega juz granicy wysypu. A tu jeszcze zostaje dolozenie elementow otoczenia (drzewa, trawa - np. przez vrayfur itp). Na wszelki wypadek sprobowalem eksportowac tez podobny domek stworzony w Arcon`ie. Niestety to samo :/ Probowalem wszelkich srodkow zapobiegawczych, ktore znalazlem tutaj na forum tj. np. zmiana przydzielania pamieci do obliczen ze "static" na "dynamic". Nawet przy zieleni tworzonej przez VrayProxy jedno drzewo o 50k poligonow obciaza mi RAM na 400-550 mb wiec zabiera mi mase cennej pamieci. Wiec powrot do pkt`u wyjscia :( Jak zauwazylem w modelach np Evermotion Archexteriors oni tego problemu nie maja (czyzby wszystko od postaw modelowali w 3ds Max ?) Stad tez moje pytanie: co mam z tym zrobic ?! Czy wszystkie niefartowne elementy zapisane w innym programie niz firmy nalezacej do autodesk`u robia takie psikusy ? Dla dokladniejszej analizy problemu nadmienie jeszcze, ze probowalem tez roznych wariantow tworzenia pliku 3ds tzn. zapisywanie elementami, materialami itp. Moj komputer to Core 2 Quad 9300 (2,5GHz), 4 GB Ram - 800 MHz, System Windows Vista 64bit.
  8. Gość

    przenoszenie formatów

    Czy ktoś może orientuje się jak można ściągnąć jakąś darmową wersję zoom GDL ? Ponieważ wiem,że za pomocą tego programu można konwertować pliki z 3dsmax tak aby były kompatybilne z archicadem. chyba,że jest jakaś inna możliwość... bardzo proszę o pomoc...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności