Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'licencja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 9 wyników

  1. Tak jak w temacie sprzedam licencję na MODO 12 w cenie 5k - do negocjacji.
  2. Cześć, Tak jak w temacie, odsprzedam licencje na SpeedTree za połowę ceny: 1. SpeedTree Cinema modeler ( 1 year, node-locked license assigned via computer's host-id) na ten moment koszt to 650$ więc sprzedam za 325$ Oprócz tego mam też do odsprzedania kredyty na francuskiej render farmie, może komuś się przyda :) * 1,000 rendering credits on 24/7 online render farm: (https://www.ranchcomputing.com/en) koszt to 1000$, u mnie 500$ Pozdrawiam.
  3. Witam wszystkich, Od dłuższego czasu szukam sensownych, wyczerpujących a przede wszystkim potwierdzonych informacji na temat wskazany w nazwie wątku. Mam sporo pytań dotyczących głownie kwestii licencyjnych i chciałbym żebyście potwierdzali lub dementowali to co napiszę poniżej. Postaram się podawać konkretne przykłady tak żeby nikt nie miał problemu ze zrozumieniem. Model samochodu wyglądający jak bmw i3 ale oznaczony jako generic (bez logo i nazwy bmw identyfikującej producenta) ma typ licencji Royalty Free License - All Extended Uses - czytaj "można używać do celów komercyjnych" (wizualizacje architektoniczne itd). https://www.turbosquid.com/3d-models/generic-electric-car-max/1100511 Jeep wrangler z opisami (logo na boku) posiada już typ licencji Royalty Free License - Editorial Uses Only czyli idąc za opisem z ts tylko publikacje prasowe i stricte niekomercyjne użycie modelu. https://www.turbosquid.com/3d-models/3d-jeep-wrangler-sahara-1229702 Jak to się ma do takich stron jak model+model lub dimensiva? Tam mamy modele opisane i oznaczone logotypami producenta, jeśli dobrze rozumiem ci sprzedawcy muszą mieć prawa autorskie i zgodę producenta na sprzedaż modeli z ich brandem? Czy chcąc wrzucić na turbosquid np model 3d robota kuchennego firmy braun musimy posiadać zgodę producenta na to żeby na modelu pojawiło się logo braun? Domyślam się, że tak właśnie jest bo inaczej evermotion nie zmienialiby nazwy Canon na Conan w modelu aparatu a viz people nie opisywaliby modelu samochodu jako Volno zamiast Volvo. pozdrowienia, Mariusz
  4. Witam,zastanawiam się nad zakupem poprzez steam pakietu Substance Pack - Indie - zestawu trzech programów: Substane Painter, Bitmap to Material 3 i Substance Designer. Wiem, że zasady działania licencji są opisane, jednak wolałbym potwierdzić, czy dobrze je zrozumiałem.1. Po roku czasu korzystania, tracę możliwość pobierania aktualizacji, ale nadal mam prawo korzystania z oprogramowania permanentnie.2. Jeśli po roku od zakupu, wpłacę ~$49, zyskuję dożywotnie prawo do korzystania z oprogramowania PLUS dożywotnie prawo do korzystania z aktualizacji.Proszę bardzo o poprawienie mnie, jeśli się mylę.DziękiPozdrawiam
  5. Witam, sprzedam 3ds max, szczegóły w linku: http://olx.pl/oferta/autodesk-3ds-max-2012-design-z-licencja-fv-CID99-ID8Ynln.html
  6. Witam ! Mam pytanie jak to się ma do licencji komercyjnych motywów Wordpress. W sklepiku ThemeForest znalazłem dość ciekawy motyw na portfolio którym jest Expression od Pexeto http://themeforest.net/item/expression-photography-responsive-wordpress-theme/2855595 Jedyne czego nie wiem, to jak się to ma z licencją. Portfolio mam zamiar stworzyć by się gdzieś załapać do pracy. I problem w tym, że nie wiem czy to polega pod "komercje" czy nie. Niby w informacjach jest podane, że Freelancerzy muszą zapłacić 2,950$. A jak to się ma w mojej sytuacji ? Także muszę mieć komercyjną ? Jeśli tak, to sobie raczej odpuszczę i stworze portfolio na jakieś stronie typu ArtStation czy coś innego (Były jeszcze dwie inne strony ale nie pamiętam nazwy. Jak ktoś chce to może podlinkować). I tak w ogóle jak ktoś zna jakieś inne ciekawe motywy w tym stylu, to także może podać. Ciężko znaleźć coś podobnego. Większość to interaktywne scrollowane portfolia :/ Pozdrawiam !
  7. Cześć. Sprzedam Cinema4D Studio R16 z przeniesieniem licencji + V-ray. Wersja pudełkowa.
  8. Gość

    Licencja

    Witam, przy okzacji pierwszego tematu jako nowy user: Witam wszystkich serdecznie. Wykonałem projekt oraz wizualizację zabydowy handlowej dla firmy XXX do centrów handlowych. Firma XXX chce ode mnie nabyć "Prawa autorskie". Z tego co słyszałem Praw autorskich nie da się przekazać gdyż zawsze będę autorem. Dowiedziałem się od kogoś, że moge, za pewną opłatą, udzielić licencję na wykorzystanie moje projektu do konkretnych celów. Szukam wzoru umowy. Czy jest ktoś, kto mógłby mi pomóc? Przeszukałem wójka google i to forum ale jedyna na co natrafiałem to przekazywanie "Majątkowych Praw Autorskich" a nie o to mi chodzi. Pozdrawiam.
  9. Kilka pytań do wszystkich doświadczonych kupnem LightWave: Gdzie/jak można kupić najtaniej? (może być wersja nie najnowsza) Kupowanie za granicą czyli jak najtaniej nasycić łapczywe Państwo podatkiem? I sprawa licencji/użytkowania zgodnego z prawem – jaka jest różnica prawna w przypadku, gdy w przelewie kupna jest podana osoba kupująca z podaną nazwą firmy i bez tej nazwy firmy? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności