Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'lekcje' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. Cześć! Poszukuję osoby, która poduczyła by mnie programu Autodesk Maya. Aktualnie pracuję zawodowo jako generalista 3d w programie Blender więc chodzi bardziej o przesiadkę na inny software. Chciałbym się na poważniej zająć animacją i dlatego chciałbym poduczyć się też Mayii. Dlatego też idealnym rozwiązaniem było by gdyby nauczyciel był również animatorem, albo przynajmniej znał w miarę narzędzia do animacji w Mayii (animation layers, constraints itp). Chodzi oczywiście o zajęcia odpłatne. Co do kwoty to czekam na propozycje, mam nadzieje że sie jakoś dogadamy co do ceny za godzinę. Preferowane miejsce to Kraków (ewentualnie okolice), może być u mnie, może być u ciebie. Jeśli sam nie jesteś w stanie udzielić mi takich korepetycji to może znasz kogoś kto ma takie umiejętności i byłby chętny. Bardzo zależy mi na waszej pomocy. mój mail to [email protected] Pozdrawiam.
  2. Może sam nie jestem jakimś wymiataczem więc pewnie zaliczyłem kilka wpadek :), ale w wolnych chwilach nagrałem kilka krótkich lekcji (72 chyba się uzbierało) dla zupełnie początkujących w Photoshopie. Wrzuciłem je na wordpressa żeby było wygodniej oglądać. Dostępne są pod www.fotoszop.net
  3. Witam!!! Forum przeglądam od dłuższego czasu i zdążyłem się zarazić fascynacją do 3ds max:) Opanowałem już jakieś "podstawy podstawowych podstaw" ale dalej nie ogarniam 99% rzeczy:) Moje pytanie jest następujące: Czy ktoś miałby ochotę, czas i cierpliwość udzielać korepetycji z 3ds'a w LUBLINIE??
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności