Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'view' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 6 wyników

  1. Cześć 🙂 Szybkie pytanie, czy jest możliwość ustawienia skrótu w trybie Defoult Shading na wyświetlanie albo wyłączanie Edged Faces? Pracuje z nałożonym Turbosmoothem na Edit poly i raz potrzebuję wyświetlanie krawędzi na poziomie poly, a jak wchodzę na wyświetlanie i nakładanie Turbo to chciałabym szybko wyjść z widzenia krawędzi, a nie chcę co chwilę wychodzić z trybu edycji modelu, tylko po to żeby sprawdzić model bez krawędzi. Przeszukałam Customize User Interface, gdzie się ustawia takie skróty, ale nie znalazłam działu z opcją stricte wyświetlania trybu obiektu. czy ktoś miał taki problem? Jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam serdecznie :))))
  2. Cześć, Chciałam pokazać ostatni projekt, który robiłam w Fstormie. Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.
  3. Witam Podczas próby zaminowania przechylającego i kręcącego się obiektu (coś jakby UFO) napotkałem taki oto problem: Do obracania według własnej osi użyłem coordinate'a "local" a do pochylenia obiektu "view". Jednak podczas animacji obiekt zachowuje się tak jakbym zastosował do obrotu według własnej osi coordinate "local". w czym może leżeć problem?
  4. Witam, na wstepie chciałbym powiedzieć, że zaczynam prace w 3ds maxie 2009 (adobe znam bardzo dobrze) i potrzebuje parę wskazówek aby pracowało się łatwiej i szybciej. 1. Jakie proponujecie podglądy podczas pracy ? bo czasem jak oglądam tutki na u2b to pracuja na przezroczystościach, wszystkie linie widać itp.. np nie wiem czemu ale jak wybieram "material editor" i jak ustawie "opacity=60" to nie pokazuje mi 60% a chcę pracować na przezroczystości aby łatwiej modelować. 2. czy mogę w 3ds maxie 2009 pracowac tj w photoshopie na warstwach oddzielnych ? 3. co proponujecie na początek ? bo rozumiem, ze od razu model np auta odpada ? albo jakie opcje muszę wyszlifować, zrozumieć ? dzieki za odpowiedzi, bardzo mi sie to przyda :)
  5. Gość

    visual3d.pl

    Informuje iż posiadam domene http://www.visual3d.pl na sprzedaż. Dodam także, iż oferta domeny 3dview.pl jest także nadal aktualna. Zainteresowanych prosze o kontakt PW lub [email protected]
  6. Gość

    [domena] 3dview.pl

    Posiadam domene 3dview.pl na sprzedaz! Zainteresowanych prosze o kontakt: [email protected] / gg: 936369
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności