Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'portret' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 14 wyników

  1. Witam wszystkich, którzy zajrzeli do tej teczki. Obserwowałem od pewnego czasu, co się dzieje tu na forum i postanowiłem, że W KOŃCU wrzucę tu też trochę swoich "dzieł". Jak dotąd rysuje głównie komiksy i czasem jakieś portrety. Liczę, że porady bardziej doświadczonych użytkowników tego forum pomogą mi trochę podskillować w technice rysowania. Szkic GLaDOS z gry portal. Skaner mi za bardzo rozjasniał, więc zrobiłem po prostu zdjęcie. Moim głównym zajęciem jest tworzenie komiksów, w których często humor przeważa w nich nad wykonaniem... arrr. Ołówki 2b, 5b i 8b. To było kilka naprawde nudnych lekcji polskiego. Proszę o krytyke i surowe wytykanie błędów. Wstawiam tu prace, bo chce się czegos nauczyć.
  2. Cześć, witam wszystkich bo to mój pierwszy post. Przedstawiam portret Christiana Bale'a nad którym aktualnie pracuję. Co o nim sądzicie? Render Blender Cycles. Włosy także wykonane w Blenderze. Czapka nie ma jeszcze tekstur.
  3. Witam wszystkich braci i siostry w rysunku ;) Postaram sie powrzucać rzeczy które robie na bieżąco. Cwiczenia i nowe projekty. Jestem otwarty na konstruktywna krytykę. Portret z dzisiejszego dnia i szkice z tamtego tygodnia: - - - Połączono posty - - - [/img] - - - Połączono posty - - - [/img] [/img] [/img]
  4. Witam serdecznie,dośc dawno mnie tu nie było,chciałbym podzielić się z wami moim ostatnim conceptem 3d do folio,przedstawiającym kosmiczną wojowniczkę,astronautkę,czy coś w tym stylu :) kilka renderków,cała postać robiona w zbrushu,renderowana w keyshocie,ktorego uzylem po raz pierwszy i jestem dośc zadowolony z efektów,komponowne w photoshopie,jest to mój pierwszy model z elementami hard surface wiec rewelacji nie ma,rowniez design samego hełmu mógłbyc lepszy,bardziej przemyślany i dopraowany ale cóz,wyszło jak wyszło :) poprzednim razem gdy wrzucałem rzeźby,renderki twarzy,ktoś doradził mi żebym popracował nad oczami,gdyż wydawały się zbyt "płaskie",tak też uczyniłem i postanowiłem je tym razem wyrzeźbić,starając się zachować prawdziwą budowę anatomiczną oka itp. i rzeczywiście wyszło o niebo lepiej :) niestety jak zwykle nie mogłem się powstrzymać i wyrzeźbiłem twarz tej kobietki z wyobraźni,bez uzycia referencji,nastepnym razem postaram sie więcej rzeźbić ze zdjęć co podobno jest bardziej wskazane.... pozdrawiam.
  5. Znalazłem moje stare malunki, stwierdziłem że wrzucę teczkę.. Może znajdzie się trochę czasu żeby coś nowego tu dołożyć zachęcam do komentowania
  6. Witam! Jestem Sinusoidą :) Tworzę prace w 2D, stosunkowo od niedawna zajmuję się malarstwem cyfrowym. Kocham też sztukę tradycyjną, w wolnych chwilach nie rozstaję się ze szkicownikiem. Wkręciłem się w to w roku 2011/2012. No i jeszcze jedna sprawa, jestem tu z polecenia kolegi (pozdrawiam Tomku!), który powiedział, że na tym forum można liczyć na konstruktywną opinię. Zatem wrzucam parę prac (nowszych i starszych).
  7. Witam. Jestem Krystian i postanowiłem w końcu pokazać coś swojego. Od nie dawna wkręciłem się bardziej w digital painting i zacząłem tworzyć nie w Photoshopie a Kricie (używam na razie kilkuletni tablet bamboo pen ). Wrzucam jedną z pierwszych moich prac w 2D - portret bardzo ostrożnie bo w czerni. Wiem, że ze zdjęcia i to jest słabe, ale szybko uczy się przy tym nowych możliwości programu. Fajnie byłoby jakby ktoś ocenił moje wstępne bazgry i ocenił dość krytycznie co należy poprawić. Pozdrawiam :)
  8. Witam! Szeroko pojętą grafiką zajmuję się profesjonalnie, chociaż powoli zmierzam do tego aby zająć się tylko pracą jako grafik grafik koncepcyjny. Wszelkie uwagi i sugestie są mile widziane, chociaż nie jedzcie po mnie wszyscy na raz ;) Pierwszy post, jedna z pierwszych prac/ćwiczeń. Widzę niedociągnięcia, ale uznałem, że lepiej ruszyć z innymi tematami. Aishwarya Rai / Photoshop [ATTACH=CONFIG]94826[/ATTACH]
  9. Hej wszystkim! Jestem tu nowa i robię moją pierwszą teczkę 2D. Przyznam, że obserwuję to forum już od pewnego czasu i w końcu zebrałam się na to by powrzucać tu swoje prace. Nie mam jeszcze tak bogatego portfolio jak większość z Was, dlatego zamierzam wrzucać tu wszystko co uda mi się narysować w tym WIP-y, studia i również ukończone rzeczy. Liczę przede wszystkim na krytykę i szczere komentarze ludzi, którzy się na tym wszystkim znają. Chcę z nich czerpać motywację do działania :). Mój najnowszy portret z tego roku Mały procesik. Tak wiem, mogłam w sumie zrobić lepszy zaczynając od szkicu, koloru bazowego, ustalenia waloru, pierwszego koloru i detalu, detalowania i dopiero koniec, ale wrzucam jaki mam :). Wymyślony portret z grudnia Jakiś szybki bazgroł z grudnia Praca z listopada 2013. Coś mi w tym nie pasuje jednak :) Speed Painting, moje okno nad ranem Szkice Pewna celebrytka w wersji Pocahontas - z tej serii miało być więcej prac ale niestety nie miałam na to czasu :(. Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda dokończyć. Praca chyba z października Drzewko A ta praca była pewnym głupim zleceniem. Pewnie dla siebie zrobiłabym ją lepiej :). ćwiczenia ust i oka :) chyyyba trochę mangowe wyszło Takie portrety robiłam w październiku Jakiś samuraj ze zdjęcia A to zrobione zupełnie dla zabawy z teledysku Kanye Westa ;> Tu już wrzesień A tu taka dziwna praca na zlecenie :) Sierpień Lipiec :) Chyba maj A to już rysunki ze stycznia 2013 roku, wtedy dopiero zaczynałam z tabletem
  10. Papaj za bardzo za nim nie przepadam więc postanowiłem, że źle skończy pogrążony w PS, penem od tableta w kilka godzin Po więcej zapraszam na stronkę www.lulek.pl (trochę w budowie ale wszystko działa i da się oglądać)
  11. Gość

    LetsGetGlam

    Początki z tabletem ^^
  12. Hmm kiedyś w teczce zrobiłem na kalce szkielet i mięśnie lwa, postanowiłem to pociągnąć dalej, a po wypracowaniu paru rzeczy przeniose to na jeszcze ciekawsze wariacje. Tak na dobrą sprawę to już widzę kilka błędów, których nie poprawię bo 1. zauważyłem za późno 2. po prostu rysuje dla samego rysowania ;D A zacząłem z bardzo prostego powodu... muszę zabić czas czekając na rendery ^^ I wykluwa się od 2 dni powoli kartonik 100x70cm. Stwierdziłem, że się podziele na forum ;) Pozdrawiam ;) Większe po kliknieciu w poniższy.
  13. Witam, zarejestrowałem się na tym forum ze względu na pytanie odnośnie tabletu, a żeby nie było, że tak rejestruje się tylko, aby się o coś zapytać, to wrzucę kilka swoich zdjęć :) 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności