Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'współpraca' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 17 wyników

  1. Witam Serdecznie, Poszukuję grafika 3D oraz animatora do zespołu, który będzie tworzył oryginalny patent na Youtube - więcej szczegółów dotyczących pomysłu na priv lub mailu. Czego oczekuję od grafika 3D? - umiejętności stworzenia postaci 3D, - zmiany ubioru itp postaci co jakiś czas. Czego oczekuję od animatora? - umiejętności stworzenia animacji ust, głowy, rąk. Czym w takim razie ja się będę zajmował? - Całą resztą, tzn. montaż, nagrywaniem potrzebnych materiałów, prowadzeniem kanału Youtube, prowadzenie fanpage i wiele wiele innych. Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z grafiką 3D, lub animacją również możesz starać się o przyjęcie do zespołu - wystarczy że znasz podstawy i chcesz się uczyć dalej :) Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu po więcej informacji. Mail: [email protected] Pozdrawiam Serdecznie, Miłego dnia :)
  2. Witam Wszystkich, od kilku lat pracuję jako freelancer. Ze względu na ilość zleceń i rozwój działalności, szukam osoby (lub 2-óch) do współpracy na poziomie partnerskim. Specjalizuję się w wizualizacjach architektonicznych, wizualizacjach wnętrz, czasem animacje. Nie wykluczam rozszerzenia zakresu działalności przy współpracy. Oczekiwania (minimum): - freelancer z chęcią współpracy, - umiejętności 3ds max, vray, - kilka lat doświadczenia, Oferuję: - współpracę przy zleceniach (na początek rozliczenia umowa o dzieło lub faktury jeśli posiadasz działalność), - pracę we wspólnym biurze w ciągu 1-2 miesięcy, Winogrady Poznań, - dzielenie się doświadczeniem i umiejętnościami, Jeśli jesteś zainteresowany, poproszę e-mail'a na adres [email protected] z krótką informacją zawodową o sobie i kilka prac lub odnośnik do portfolio. Odpowiem na każdego e-mail'a. Piotr Jankowski http://piotrjankowski.net e-mail: [email protected]
  3. Witam, jestem programistą poszukuję zdolnej, rzetelnej osoby potrafiącej tworzyć nie skomplikowane modele 3D (Low-poly), do współpracy przy tworzeniu gier na urządzenia mobilne (android). Jeżeli masz sporo wolnego czasu, kochasz gry, lub masz pomysł na ciekawą grę który chciałbyś zrealizować, napisz do mnie, a na pewno się dogadamy :) [email protected] Pozdrawiam. Radosław C.
  4. Cześć wszystkim, Szukam jednej lub dwóch osób, które zechciałyby od zaraz dołączyć do zespołu niezależnej krótkometrażówki SF pt. "IRON CLOUD - Żelazny obłok". Więcej o projekcie: lunatico.pl/zelazny facebook.com/ironcloudshort Konkretnie potrzebuję pomocy przy jednym animowanym ujęciu pokazującym panoramę zniszczonego, industrialnego miasta w nocy. Praca na bazie grafiki artysty koncepcyjnego - Adama Kuczka (Atlas chmur, Jupiter Ascending). Wcześniej powstał już szkicowy model koncepcyjny miasta w maya (może być wyeksportowany do maxa), który należy uszczegółowić a następnie dobrze oteksturować, ustawić światło i wyrenderować (czas 40 sekund, klatka 2400x1022 px, 25 fps - tutaj możemy jakoś podzielić się ciężarem renderu). Animacja będzie polegać wyłącznie na wznoszeniu się kamery nad ruinami. Tło 2d, dymy i atmosfery zostaną dodane w compositingu przeze mnie. Kolory również skoryguję i dostosuję do reszty filmu. Ponieważ ujęcie będzie wplecione w zwykły, aktorski film wymagany jest duży stopień realizmu. Animacja z kolei nie pozwala na daleko idące poprawki graficzne w postprodukcji. Byłoby dobrze, gdyby sprawa zamknęła się w kilku tygodniach czasu a najlepiej - do Wielkanocy. Film jest przedsięwzięciem artystycznym i niekomercyjnym przygotowywanym z myślą o festiwalach filmowych. Wszyscy pracujemy non-profit a jeśli kiedyś będą z tego jakieś pieniądze, będą one dzielone. Nie mamy jednak żadnych planów dystrybucji więc jest to rzecz niepewna. Dlatego przede wszystkim liczę na pasjonatów grafiki, filmu ogólnie i science-fiction w szczególności, na osoby, które chcą sprawdzić swój warsztat albo budować sobie cv pod kątem filmu (nazwisko w napisach czy na imdb.com to rzecz tak oczywista, że aż głupio o tym wspominać). Oferuję również swoją pomoc przy innym projekcie filmowym lub "growym" na zasadach wymiany po skończeniu obecnego filmu - piszę, reżyseruję, montuję, działam trochę w vfx i koloryzacji, pracuję jako architekt - może do czegoś się komuś przydam. Szczegóły na priv lub mailem - nikodem.wojciechowski(at)gmail.com. Zainteresowanych oczywiście proszę o próbkę swoich prac. Pozdrawiam i serdecznie zapraszam do współpracy. Nikodem Wojciechowski Kraków
  5. POSZUKIWANY / POSZUKIWANA (do współpracy) GRAFIK / ANIMATOR WYMAGAMY: - umiejętnosci projektowania, modelowania oraz animacji grafiki 2D/3D - znajomości programów pakietu Adobe Production Premium (Photoshop, illustrator, Afer Effects) oraz 3ds Max lub Cinema 4D - kreatywności, zaangażowania, komunikatywności… GWARANTUJEMY: - mega wyzwania - atmosferę lepszą, niż na księżycu - uczciwe warunki współpracy - szefów, którzy najwięcej wymagają od siebie OCZEKUJEMY, że oczarujesz nas sobą i swoim PORTFOLIO [email protected] https://www.facebook.com/newmotionstudios?hc_location=timeline https://www.facebook.com/newmotionstudios
  6. Szukam osoby z Poznania lub okolic (freelancer) do współpracy przy wizualizacjach architektury oraz produktów (meble, ceramika itd.). Zdalna współpraca mnie nie interesuje. Raczej ktoś z kim można czasem się spotkać i omówić projekt. Potrzebuję głównie wsparcia przy modelowaniu, czyli: - szybkie modelowanie obiektów z wyczuciem detalu, - różnorodne obiekty (meble, domy, duże obiekty architektoniczne), - mapowanie i teksturowanie, - czasem jakiś render, z czasem więcej :-). Jeśli jesteś zainteresowany współpracą prześlij kilka swoich najlepszych prac (.jpg), kilka słów o swoich umiejętnościach 3d (program, poziom umiejętności itd.) oraz dane kontaktowe. Zastrzegam sobie prawo do kontaktu z WSZYSTKIMI którzy do mnie napiszą :-) e-mail: [email protected] Piotr Jankowski
  7. Gość

    Praktyki - modelator 3d

    Agencja Interaktywna z siedzibą w Krakowie, obsługująca instytucje kultury poszukuje praktykanta - grafika 3D (głównie modelowanie architektury, wnętrz) do pomocy w realizacji niekomercyjnego filmu animowanego. Współpraca zdalna lub na w siedzibie studia. Wystawiamy zaświadczenia o odbyciu praktyk. Możliwe przedłużenie współpracy na zasadach komercyjnych dla najlepszych kandydatów. Zgłoszenia (portfolio, CV) proszę wysyłać na adres [email protected]
  8. Witam, na dzień dzisiejszy, brakuje nam w zespole paru, parunastu osób, które chciałyby podjąć się zadania powolnego, ale sukcesywnego uzupełniania świata gry o elementy żywe. Brakuje nam wielu rzeczy: questów, dialogów, itemów i tak dalej. Jeśli masz czas i akurat nasza oferta pokrywa się z twoimi umiejętnościami, zgłoś się czym prędzej. Animator wymagania: - Biegłe posługiwanie się jednym z wymienionych programów: Blender 3dsmax Cinema 4D - Doświadczenie w animacji ludzi i zwierząt - Riggowanie i umiejętności pokrewne ( Podstawy grafiki 3D) - Znajomość struktury plików md5 będzie dodatkowym atutem Grafik 3D wymagania: - biegłe posługiwanie się jednym z wymienionych programów: Cinema 4D Blender 3dsmax Mudbox/Zbrush - umiejętność tworzenia modeli w oparciu o koncepty - umiejętność prawidłowego teksturowania (możliwość wykorzystania zasobów gry) - znajomość formatu obj i mtl - umiejętność tworzenia modeli z LOD’ami - umiejętność właściwej redukcji tri - umiejętność modelowania obiektów low poly/high poly - umiejętność mapowania modeli kontakt: Senior 3D Artist e-mail: [email protected] GG: 6865514 Grafik 2D wymagania: - Znajomość historii, kultury oraz stylistyki architektonicznej okresu średniowiecza - Praca w wysokiej rozdzielczości - Umiejętność tworzenia referek - Umiejętność tworzenia tekstur pod organikę kontakt: Senior 2D Artist e-mail: [email protected] GG: 9156571 Skrypter LUA wymagania: - Opanowane podstawy programowania skryptowego - Skryptowanie questów/dialogów/mobów/ - Oskryptowanie przedmiotów i wprowadzenie ich do bazy danych kontakt: Project Leader e-mail: [email protected] GG: 4991515 Oferujemy - Miłą i twórczą pracę w dynamicznie rozwijającym się projekcie - Ciągłe podnoszenie umiejętności - Bezkonfliktową współpracę w doświadczonym zespole Krótko o projekcie: Ether Fields jest powstającym polskim MMORPG opartym na systemie D20 tworzonym przez studio Black Eye. Silnik gry jest od zera pisanym autorskim silnikiem, gra korzysta też z polskiego systemu zabezpieczeń Shox Guard. Fabuła, innowacyjne podejście do tematu i utrzymana w realistycznym europejskim klimacie grafika to niewątpliwe zalety gry. Więcej informacji znajdziecie pod poniższymi linkami: www.etherfields.com Oficjalny kanał na youtube
  9. Witam, nasza firma poszukuje grafika 3D do współpracy przy realizacji dużego systemu informatycznego, którego szkielet osadzony będzie w rzeczywistości 3D w formie gry dostępnej on line (dla zarejestrowanych uczestników). OPIS SYSTEMU do ściągnięcia jest tutaj: www.araneo.pl/opissystemu3d.pdf Pozdrawiam wszystkich forumowiczów Tomasz Widerski
  10. Ogólnie Pilnie poszukiwany grafik 3D, nie musi być cudotwórcą ani kimś strasznie doświadczonym. Może być to osoba ucząca się fachu byleby z dobrym skutkiem. Robota Do wykonania jest średniowieczne miasto. Szczegóły już na maila/ew gg. Oczywiście praca jest w zespole. W tej chwili nad miastem pracuje 2 grafików w tym ja. Praca jest w około 10% skończona. Miasto jest podzielone na kilka części i tak jest mniej więcej dzielona robota. Każdy oddaje część. Termin końcowy pracy to mniej więcej przełom października/listopada. Oczywiście lekkie poślizgi mogą być ale chcemy to mniej więcej wtedy skończyć. Bardzo fajnie by było gdyby poszukiwana osoba umiała dobrze rendering i mapowanie. Choć te umiejętności nie są wymagane perfekcyjnie. ew. materiały teksturowe i wszystkie zasoby będą robione na zamówienie u grafików 2D. których aktualnie posiadamy choć też przydałoby się więcej. Różnicy nie robi mi program w którym to robisz w każdym bądź razie gotowe pliki muszą być konwertowane do plików Maxa. Kontakt Mail : [email protected] gg : 11042928 offline 8-16.08 wtedy kontakt na gg : 6258377 7951654
  11. Witam Jak w temacie - zlecę opracowanie "bajkowego" globu z elementami typu drzewka, domki, droga, auto, chmurki etc ;) Robota raczej prosta dla wprawionej osoby. Kwestie szczegółowe raczej w kontakcie osobistym. Proszę o kontakt pod adresem [email protected] lub gg: 13758 Przy dobrym kontakcie, raczej planowana dłuższa współpraca. pozdrawiam Remigiusz Idzik Pixelirium
  12. Witam wszystkich Jestem programistą i od pewnego czasu tworzę grę RPG (jest to gra 3D). O grze można poczytać tutaj: http://online.freeware.info.pl Gra powstaje na silniku Esenthel. Aktualnie mam jednego grafika ale stwierdziłem że przydda się ktoś jeszcze do pomocy. Poszukuję grafika, który zajął by się robienie grafiki i animacji do gry. Nie wymagam żadnego doświadczenia. Wystarczy że umiesz cokolwiek zrobić (mile widziana znajomość narzędzi silnika Esenthel). Co oferuję w zamian? Jesteśmy amatorkim zespołem więc mogę zaoferować jedynie wspołpracę z miłymi ludźmi i możliwosc pracy nad interesującym projektem. Jeśli jesteś zainteresowany/na luba masz pytania, skontaktuj się zemną pod numerem GG: 2263150 lub na maila [email protected] Pozdrawiam wszystkich i zachęcam do współpracy
  13. Hej, Na zlecenie wydawnictwa Egmont przygotowuję grę przygodowa dla dzieci. Poszukuję grafika z umiejętnościami modelowania low-poly. Wymagania: Modelowanie low-poly 3ds max/maya/xsi/ lub inny umożliwiający export modeli do formatu directx (.x) Umiejętność tworzenia grafiki 2d (textury, menu, hud ...) Umiejętność animowania (proste animacje postaci na kościach) Praca zdalna. Mój ostatni projekt: http://www.play-publishing.com/index.php?option=com_content&view=article&id=103:my-doll-3d&catid=9:pc-games&Itemid=44 http://www.youtube.com/user/szyfrq1#play/all/favorites-all/0/JR9jXJsTAUY Więcej informacji pod: [email protected] gg:8271903 skype:piotr_krl Pozdrawiam
  14. Konrad Nowak Strona Firmowa: Projekt wykonywany na zlecenie firmy PLAY ( http://www.play-publishing.com/ ) Poszukuję osoby / kilku osób na stanowisko grafika 3D. Forma zatrudnienia: "praca zdalna". Obowiązki: modelowanie, texturowanie i animowanie postaci, przeciwników, oraz modelowanie i texturowanie statycznych modeli otoczenia - świata gry. Wymagania: dobra znajomość Autodesk 3DS Max (wersja od 8 w góre). Kontakt: GG: 9779994 E-Mail: [email protected] Dodatkowe informacje: Projekt na małą skale - gra platformowa z dość dużą ilością elementów logicznych, z bajkowo-realistyczną oprawą graficzną. Dokładniejszy opis projektu oraz wymagania przedstawie po nawiązaniu kontaktu. Dla potwierdzenia kwalifikacji / tożsamości link do mojego silnika na którym będzie oparta gra: http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=479
  15. Kilka słów o grze: Gra, w której sterujemy mechem, lądujemy na arenia i walczymy z innymi mechami. Screen1, Screen2, Video (słaba jakość). Gra jest w dość zaawansowanym stopniu tworzenia. Zadaniem grafika będzie głównie tworzenie modeli mechów (lekki, średni, ciężkie, po kilka na każdą kategorię) i uzbrojenia, później może także jakieś śmieci zalegające na arenia (murki, beczki, etc.). Wszystko do gry, więc oczywiście low-poly. Mechy trzeba będzie także zanimować (na kościach), ale jeśli nigdy tego nie robiłeś, to się nie przejmuj - to proste i mogę pomóc. Póki co projekt tworzony niekomercyjnie, ale po ukończeniu z pewnością uda się go sprzedać i zyski dzielimy po równo. Wszelkie pytania na na [email protected].
  16. Witam! Poszukuję grafika 3D do współpracy przy grze zręcznościowej. Aktualnie kończe silnik ( http://www.gamedev.pl/projects.php?x=view&id=479 ) na którym zostanie oparta gra, dlatego też szukam osoby, która pomoże mi w jej stworzeniu. Głównym celem gry jest przetrwanie jak najdłuższego czasu na polu bitwy, gdzie z każdej strony atakują na gracza wrogowie - coś w stylu gry "Crimsonland" - tylko że ten był grą 2D, a mnie chodzi o trzecioosobową gre 3D. Gra wyróżniać ma się klimatem, gdyż przeciwnicy jak i główny bohater zostaną utrzymani mniej więcej w takiej konwencji: http://img119.imageshack.us/img119/176/carlwithumbrellawide.jpg Jak już pisałem gra TPP, gracz zbiera różnego rodzaju bronie wypadające losowo z niektórych 'potworów' i musi przetrwać jak najdłużej poprzez strzelanie i zabijanie przeciwników. Z biegiem czasu ilość pojawiających się przeciwników wzrasta, robi się coraz większe zamieszanie. Za zabitych przeciwników otrzymujemy punkty, dzięki którym zdobywając pewne progi punktowe możemy wybrierać specjalne umiejętności pomagające nam w rozgrywce (perki - tak jak w Crimsonlandzie). Myśle że nie będzie dużo pracy związanej z tą grą. Będę potrzebawał model głównego bohatera, kilka elementów prostego świata, troche przeciwników, power-upów, broni i to by było na tyle. Niestety gra jest jedynie moim wymysłem i tworzona jest dla własnej satysfakcji - niekomercyjny produkt, ewentualnie po jej ukończeniu, jeżeli będzie się prezentować na poziomie, można porozmawiać z jakąś firmą na temat wypuszczeniu tej gry na rynek. Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany współpracą prosze pisać na: GG: 9779994 e-mail'a: [email protected]
  17. Witam, szykuje się do zrobienia gry dla Playa* [robionej wg ich specyfikacji i na ich 'żądanie', więc na pewno nie okaże się, że gra będzie zrobiona, a oni jej nie będą chcieli] . Nie mogę jednak zacząć bez grafika - sam nie umiem rysować, a szefostwo chce widzieć, że gra będzie jakoś wyglądać, jeszcze przed rozpoczęciem produkcji, dlatego wymagane jest portfolio. Fabuły gry prezentuje się mniej więcej tak: wylądowałeś w Alcatraz, uciekasz z więzienia, chwytasz za broń i przedzierasz się do wyjścia :] Oczywiście w wersji finalnej będzie to brzmiało trochę inaczej. Do rysowania będzie więc scenografia więzienna - cele, jakieś piwnice itp. ludzie [2 główni bohaterowie, inni więźniowie, strażnicy i wojsko], broń i kilka pomniejszych efektów [ogień wystrzału, rana itp.]. Moje doświadczenie nie jest na pewno imponujące, ale coś tam już skrobnąłem, więc powinna się udać. A jeśli już się uda, to oferuję grafikowi minimum 25% [mam pewną określoną kwotę, którą chciałbym zarobić, więc jeśli wyjdzie dużo większa, to na pewno odstąpie z niej trochę więcej]. Kontakt: [email protected] gg: 4328411 [nie jestem zbyt często, więc lepiej mail, jeśli jednak jestem, to zawsze dostępny] * na wypadek, gdyby na tym forum ta firma nie była zbyt znana - jest to wydawca mniejszych gier, nie płaci zbyt dużo, ale też nie wymaga genialnych gier. edit: byłbym zapomniał - szkielet gry [z edytorem] już powstał, więc kompletnie od zera zaczynał nie będę. Jeśli kogoś interesuje mogę wysłać [ale wygląda szpetnie :) ].
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności