Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów '3ds max' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam. Grafiką 3d zajmuje się od 2-3 lat z przerwami bo moim głównym zajęciem było projektowanie logo. Zacząłem model w 3ds max a teraz robię go w blenderze z uwagi na brak licencji na 3ds max. Proszę o wyrozumiałość i o porady co do siatki modelu. Co powienienem zmienić na samym początku żeby model szedł w dobrym kierunku?
  2. Zachęcony swoim poprzednim filmikiem zacząłem pracować nad kolejnym już w typowo torowych klimatach. Etap pracy jest mocno wczesny ale postuję żeby dowiedziec się, jak Wam się to podoba. Tor jest wzorowany na rzeczywistym - Nihonkai Maze Circuit. Z grubsza oteksturowałem teren (w Mari), pewnie jeszcze niejednokrotnie będę poprawiał. Jakbyście mieli pomysły sugestie, piszcie :)Dodam że projekt powstaje w wolnym czasie więc nie mam parcia na szybkie skończenie, ot rozwinąć ogólny warsztat, zawrzeć kilka pomysłów i ogarnąć coś większego 🙂Cheers!
  3. Podpowiedzcie mi proszę jak zmniejszyć długość renderowania. Render wychodzi super ale niestety trwa bardzo długo. Rozdzielczość 1500x1400, scena oświetlona VRay light (dome). Które ustawienia tak wydłużają render, co zmniejszać testując. Pomożecie?
  4. Czołem wszystkim! Po ostatniej rozmowie o tym jak fejsbunio zmienia oblicze internetu zreflektowałem się i powróciłem na forum (nie żebym się na nim wcześniej udzielał czy cóś). Założyłem konto ponownie bo poprzednie jakoś... przepadło. Zakładam tu teczkę z nadzieją na to że z czasem moje pracki przestaną razić ludzi w oczy. Mile widziana wszelka krytyka, ale najbardziej ta konstruktywna! 😄 Na pierwszy ogień leci: Space Admiral Jest to WIP na bazie Toma Parkera (https://www.artstation.com/artwork/58RlP). Nie chciałem iść całkowicie w "full likeness", bo skill nie ten, ale chciałem możliwie jak najmocniej zbliżyć się do jego pracy - za równo poziomem jak i stylistyką. Myślę, że feeling gdzieś tam się chowa. Jestem zadowolony z twarzy i tych "rzeczy", które ma zamiast przełyku. Natomiast fałdki... coś z nimi jest nie tak i nie wiem co to jest. Chwilowo nie mam pomysłu jak to ugryźć dalej (żeby sobie zębów nie połamać). Docelowo chciałbym zrobić całą postać a nie tylko bust, ale myślę że to bardzo odległa przyszłość. Wszelkie pomysły mile widziane. Następnie: Kostka a.k.a Skietelon Studium anatomiczne, które ma parę błędów (dostrzegam tylko w miednicy no i chyba tibia jest trochę za gruba jak tak teraz patrzę - jeśli dostrzegacie jeszcze jakieś dajcie znać). Z czasem mam zamiar ją powlec mięśniami.
  5. Dzien dobry, mam pytanie jaki jest najlepszy kurs na poczatek modelowania w 3 ds max taki aby byl dobrze wytlumaczony, pokazywal jak sie modeluje renderuje w v rayu, nadaje modelom tekstury itp? Mam dylemat nad wyborem 😞 Jesli chodzi o cene kursu to moze byc on platny ale zeby cena nie byla przesadna.
  6. 3D Asset Coordinator - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a 3D Asset Coordinator you have full ownership of our modelling library and how to structure and develop it. You will sort different 3D assets, put tags to find it easier and structure different assets to different projects. All of this to establish, organize, build, develop and structure our 3D asset library. In your daily tasks you will have communication with our project managers to learn what our Visual Artists needs in specific projects. You will also have communications with different subcontractors to manage the 3D asset orders and to ensure that the collaboration with suppliers meets the quality demands. On to you — are we a perfect fit You like to have a coordinating position with a keen eye for details. You have understanding of shape and how objects are constructed as well as a background within 3D. As a person you are first and foremost structured, like to organize, meticulous and detail oriented. You communicate well with others and you aren’t afraid to express your opinion if something doesn’t meet expectations or the quality. Since we are a global company English is a must. 4 boxes to tick You are organized and love to organize everything around you, from your playlist in Spotify to the different spices you have in your kitchen. Keen eye for details and you see when something is missing from the big picture and even maybe what is missing. You know modelling and have a background in 3D. Your attitude is as outstanding and amazing as your skill to organize. Start date: As soon as possible Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THE JOB https://tmrw.teamtailor.com/jobs/1145076-3d-asset-coordinator/applications/new
  7. Dzień dobry😊 czy znajdzie sie tu jakaś dobra duszyczka z Warszawy w celu udzielenia korepetycji z samych podstaw 3ds Maxa? Jestem bardzo początkująca, własnie robie projek na zaliczenie I semestru na studiach graficznych, ale niektórych rzeczy po prostu nie ogarniam, mimo wpatrywania sie godzinami w tutoriale i robienia wszystkiego krok po kroku, nadal nie działa tak jak powinno. Oczywiście chętnie zapłace za pomoc.
  8. Witam. Od jakiegoś czasu zajmuję się modelowaniem w programie 3ds max 2013. Lecz natrafiłem na dość irytujacy i utrudniający pracę problem. Otóż pewnego razu, gdy właczyłem maxa, jakoś magicznie i z d**y zniknęły mi wszystkie tekstury w viewporcie. Owszem, gdy renderuję obraz tekstury pojawiają się, ale utrudnia to pracę i dokładne oteksturowanie modeli. Próbowałem już wielu rzeczy w Material editorze, reset ustawień do fabrycznych, re-install programu i nic! Oczywiście nie chcę zaczynać modelu od nowa, to nie wchodzi w grę. Dodam jeszcze że gdy tworzę nowy projekt poprzez "Reset" wszystko wraca do normy, ale to już wtedy pusty model. Liczę na pomoc i pozdrawiam Lord9000. P.S.- Dodam też że używam CryExportera do CryEngine.
  9. Wyszedł nowy patch i plugin do maxa 2021. Podsumowanie: nowe narzędzie do retopologi poprawiony pathdeform chamfer dla spline import tekstur po nazwach do PBR Więcej info tutaj: https://makeanything.autodesk.com/3dsmax/ Filmik tutaj: https://player.vimeo.com/video/486066859 Nie wiem czy zauważyliście, ale chyba zaczynają zatrudniać programistów Hindusów?:)
  10. Witam wszystkich, to jest mój pierwszy post tutaj. Mam pytanie dotyczące tworzenia w 3ds max. Potrzebowałbym dowiedzieć się jak można zrobić żeby w obiekcie 1 ściana świeciła? Próbowałem przez VRAYLIGHTMTL ale odrazu świeci mi cały obiekt a nie ściana czy wybrane poligony. Czy może zna ktoś jakieś rozwiązanie na taki temat?
  11. Visual Artist - Gdansk https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a Visual Artist at TMRW you’ll be the artistic and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D Artist with high skills in 3ds Max, Vray Render and Photoshop with 2-3 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong artistic sense. You will be responsible for projects from start to end and have contact with clients worldwide. Your task is to make sure that the craft is always executed by the highest possible standards. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Art Directors, Design Director and Project Managers, following our pipeline and of course raising ideas while pushing both creative, aesthetical and technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication on a daily basis: both external with clients, partners and other stakeholders as well as internal. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. On to you — are we a perfect fit You meld architectural flair with technical know-how. You have a brilliant understanding of composition, lightning, ambience as well as perspective and you know how all of these elements play their part to create the most compelling story. You act by example and enter the office with the want to give nothing but your best effort, and you probably expect your team members to do the same. Trust, curiosity and motivation, are these values that align with yours? We hope so! 4 boxes to tick A minimum of 2-3 years of experience in architectural, VFX or gaming industries A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. You communicate and work constructively – you have the ability to understand the client’s vision, your Art Directors concept and translate this to stunning visualisations. Your attitude is as outstanding as your portfolio. Location: Gdansk Work extent: Full time Contact: [email protected] APPLY FOR THIS JOB: https://tmrw.teamtailor.com/jobs/942489-visual-artist/applications/new
  12. Senior Visual Artist https://tmrw.se/ It all starts with an idea. A vision. And for us: in 2006 turning one into reality. Over a decade and 3000 projects later we’ve grown into a global brand that develops visual strategies and visual communication for some of the most prominent architectural projects of our time, such as the headquarters of Disney, Amazon and Google. We bring unbuilt architecture to life by combining inventive concepts, high-end imagery and engaging storytelling. What you’ll be doing As a Visual Artist at TMRW you’ll be the artistic and structured force that moves our projects forward. You are a highly motivated 3D Artist with high skills in 3ds Max, Vray Render and Photoshop with 3-5 years of experience. To be successful in this role you need to understand architecture and have a strong artistic sense. You will be responsible for projects from start to end and have contact with clients worldwide. Your task is to make sure that the craft is always executed by the highest possible standards. Simultaneously you’ll keep an open dialogue with our Art Directors, Design Director and Project Managers, following our pipeline and of course raising ideas while pushing both creative, aesthetical and technical boundaries. Moreover, an important part of your role consists of communication on a daily basis: both external with clients, partners and other stakeholders as well as internal. Here you’ll be growing in a team of the most talented Artists in the world, getting support to continue growing into increasingly larger and influential roles and elevating your performance. On to you — are we a perfect fit You meld architectural flair with technical know-how. You have a brilliant understanding of composition, lightning, ambience as well as perspective and you know how all of these elements play their part to create the most compelling story. You act by example and enter the office with the want to give nothing but your best effort, and you probably expect your team members to do the same. Trust, curiosity and motivation, are these values that align with yours? We hope so! 4 boxes to tick - A minimum of 3-5 years of experience in architectural, VFX or gaming industries - A contagiously collaborative spirit? Great, because at TMRW your hands on individual contribution plays an important role in the projects. - You communicate and work constructively – you have the ability to understand the client’s vision, your Art Directors concept and translate this to stunning visualisations. - Your attitude is as outstanding as your portfolio. Location: Gdansk Work extent: Full time APPLY FOR THIS JOB: https://tmrw.teamtailor.com/jobs/872490-senior-visual-artist/applications/new
  13. Cześć Wszystkim! Planuję od jakiegoś czasu kompletną wymianę mojego sprzętu kupionego w 2013 roku, jednak trafiam często na wątki typu Upgrade, dlatego chciałbym poprosić Was o pomoc w podjęciu właściwej decyzji. Pracuję głównie w 3ds Maxie + Vray (ostatnio coraz bardziej Corona), prawie wyłącznie są to statyczne obrazki Interior/Exterior - na animacje obecny sprzęt niezbyt pozwala. Do tego Photoshop, Illustrator, InDesign, ale tu wymagania już nie są takie duże. Sprzęt cały czas jest na chodzie, ale zależy mi na upłynnieniu pracy (za długie czasy na rendery poglądowe/finalne, przy dużych scenach też viewport trochę muli). Aktualny zestaw wyglada tak: - Płyta główna MSI Z77A-G45 Intel Z77 LGA 1155 - Procesor Intel Core i7-3770K, 3.5GHz, 8MB, LGA1155, - Zasilacz XFX TS 550W (P1-550S-XXB9) - Chłodzenie CPU SilentiumPC Fortis HE1225 (SPC043) - Karta graficzna HP Quadro 600 1GB (WS093AA) - 2szt. Pamięć Ballistix Ballistix Sport, DDR3, 8 GB,1600MHz, CL9 - Dysk Western Digital Caviar Blue, 3.5\'\', 1TB - Dysk SSD Crucial M4 128GB - Dysk SSD Crucial MX300 275GB - Napęd Lite-On iHAS124-04-D - Obudowa SilentiumPC Gladius M40 Pure Black ATX/USB3.0/SSD ready/3x120mm - Windows 10 Pro Obstawiam, że główną różnicę zrobiłaby tu wymiana procesora, grafiki i dodanie RAM, pytanie tylko czy obecna płyta na to pozwoli? Dodam, że nie chcę się też bawić w OC, zupełnie się na tym nie znam. Czy jest sens silić się na upgrade tego zestawu powiedzmy w kwocie do 2000zł, czy lepiej porzucić temat i uzbierać ok 5000zł i złożyć zupełnie nowy zestaw? Za wszelkie porady będę bardzo wdzięczny Pozdrawiam serdecznie
  14. Cześć, widziałem nowego Blendera (2.8) i jestem zachwycony. Jestem już prawie pewien, że chce się przenieść z 3ds max 2018. Zastanawiam się jakie początkowe problemy napotkam? Na co powinienem zwrócić uwagę i co będzie mi najbardziej przeszkadzać? Do tej pory używałem takich softów: - 3ds max 2018 - RizomUV - Corona Renderer - 3d Coat - Substance Live - Affinity Photo & Designer Duża role odgrywa tutaj też koszt licencji (wszystkie softy mam oryginalne). Z uwagi na brak rozwoju 3ds max (sprawdziłem wersje 2019 i zalałem się śmiechem) po prostu chce zmienić soft na lepszy i jednocześnie oszczędzić na tej licencji.
  15. Brak nowości w nowym 3ds max 2020 znajdziecie pod tym linkiem: http://help.autodesk.com/view/3DSMAX/2020/ENU/?guid=GUID-2958CAB3-3C80-40AF-969E-BF23AB4296A5 Myślę, że warto wydać kolejne kilka tysięcy, bo bez wątpienia będą to dobrze wydane pieniądze.
  16. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  17. Sprzedam zestaw LEGALNEGO oprogramowania: Autodesk 3DMax 2014 + Vray 3.x. Cena obejmuje transfer licencji poprzez firmę PROCAD, w której zostało ono kupione, i obejmuje opłaty manipulacyjne związane z Vray-em (ok 100 EUR). Cena jest ceną brutto i zawiera 23% VAT - na transfer licencji otrzymasz fakturę VAT! Jeżeli na tym pracujesz, pomyśl: dzisiaj licencja 3DMax na ROK kosztuje ponad 8000 zł. A ja sprzedaję licencje tzw. wieczyste - bez ograniczeń czasowych (nie żaden abonament). Cena 12300,- brutto (z VAT 23%) https://www.olx.pl/oferta/autodesk-3dmax-2014-vray-3-x-komplet-fra-vat23-CID99-IDyDHvf.html
  18. Cześć, Jestem nowy na forum, razem z kumplem robimy wizualizacje, staramy się wejść jakoś na rynek. Proszę o feedback (kilka ostatnich projektów). soft: 3ds max + Vray + Photoshop Dzięki z góry! ;)
  19. Mam na kompie 3ds Max i Maya. Chodzi mi o to jak zainstalować rendera vray aby korzystać z niego w Maxie i Mayi. Czy do każdego programu instalować jako render slave, czy najlepsza opcja będzie workstation, a czym się różni i co to jest standalone render slave? Pasuje mi taka opcja np. w Maxie odpalam render i się renderuje w oknie. Podobnie w Mayi, odpalam i leci render. Pozdro M
  20. Cześć! Parę wizek zainspirowanych projektem "Kekkila Green Shed". Głównym celem było stworzenie niepowtarzalnego, ciepłego klimatu oraz próba pokazania jak największej dbałości o detale. dream garden shed max | corona renderer | quixel megascans | itoo forest pack | photoshop | topaz adjust | magic bullet looks Miłego oglądania!
  21. Visual Workshop 3D http://www.vw3d.pl Zajmujemy się tworzeniem wizualizacji architektonicznych, renderami produktu oraz animacjami Poszukujemy "Generalisty" 3D Jeśli posiadasz doświadczenie w tworzeniu modeli 3D, shaderów i oświetlenia a Twoim głównym narzędziem pracy jest 3D Studio Max? Mieszkasz w Poznaniu lub okolicach? Oferujemy dla Ciebie pracę stacjonarną u nas w biurze w Poznaniu. Szeroka tematyka projektów, od renderów produktu, przez wnętrza, po animacje. Jeżeli szukasz wyzwań i masz ochotę rozwinąć swoje umiejętności, to zapraszamy do kontaktu na poniższy adres email. Obowiązki: tworzenie obiektów, shading modeli hard surface Wymagania : znajomość 3ds max, Corona/Vray, mile widziana znajomość Marvelous Designer (lub chęć jego nauki) Kontakt : [email protected] Strona : vw3d.pl
  22. Parę moich ostatnich obrazków zrobionych w czasie wolnym :) Pierwszy zainspirowany filmem, chyba nie muszę mówić którym ;) Robione starym maxem, starym vray-em (2010, 2.5) Troszkę fotoszopa. Śnieg to kulki (czyt. duży błąd), do tego trochę vray fog. Drugi wynika z pierwszej sceny, chciałem dopracować śnieg (tu już płatki) i do tego pobawić się lightmixem w Coronie, a zabawa była świetna! Kontrola i możliwości jakie daje lightmix są nie do przecenienia. Dorzucony DoF i ponownie jak w pierwszym - mgiełka. Dwa ostatnie najświeższe - znowu powrót do starego maxa i vraya. Zabawa height mapami, byle jak wrzuconymi zdjęciami satelitarnymi gór, displacmentami, mgiełką, forest packiem.
  23. Cześć. Jakie narzędzia polecacie do tworzenia environment? Chcę stworzyć bezludną wyspę i potrzebuję czegoś do szybkiego tworzenia roślinności,kamieni,terenu i wody. Myślałem nad speedtree i realflow, ale speedtree współpracuje tylko z cinema4d a symulacja w realflow zajmie dużo czasu. Pracuję w 3ds max i maya. Z góry dziękuję za pomoc.
  24. Cześć. Jakie narzędzia polecacie do tworzenia realistycznych environment? Chcę stworzyć bezludną wyspę i potrzebuję czegoś do szybkiego tworzenia roślinności,kamieni,terenu i wody. Myślałem nad speedtree i realflow, jednak speedtree jest tylko dla cinema4d a symulacja w realflow będzie trwała zbyt długo. Pracuję w maya i 3ds max.
  25. Cześć Chce zaprezentować ostatnio wykonany projekt sypialni. Jestem ciekaw bardzo waszej opinii pod względem projektowym oraz co ważniejsze samej wizualizacji (oświetlenie,ujęcia,materiały itd.) Soft: 3ds max + v-ray; Photoshop Dodam jeszcze, że oświetlenie dzienne, robiłem za pomocą 3x vray light plane + direct light + ścięty cylinder z grafiką lasu jako v-ray light. W środku na szerokość sufitu v-ray light plane oraz v-ray ies. Co o tym myślicie ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności