Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'animacja' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Świąteczny, krótki film animowany od Platige Image - Mossies: Catching Art. Credits: Director: Adrian Tarasek Executive Producer: Karol Żbikowski Head of Production: Aga Górna Head of CG: Marek Gajowski Grading: Piotr Sasim Producer: Krystyna Bisaga CG Supervisors: Łukasz Dziedziński, Bartłomiej Kmita, Piotr Ołtarzewski, Maciej Szewczenko Conforming: Piotr Popielawski Concepts: Adrian Tarasek Layouts: Małgorzata Magrzyk, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko,Gal Ravid-Tal Asset artist: Artur Borkowski, Szymon Burzawa, Valon Surin, Maciej Szewczenko, Nastya Tolstik Rigging: Igor Surin, Paweł Szczęsny Matte Painting: Adrian Tarasek 3D Animation: Karol Chyliński, Małgorzata Magrzyk, Diar Pepiqi, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko, Jacek Wrona FX: Marek Gajowski, Lehel Karsa, Mateusz Mączka, Maciej Szewczenko Compositing: Dominik Ansorge, Marek Gajowski, Maciej Prętki, Gal Ravid-Tal Lighting/Rendering: Maciej Szewczenko, Gal Ravid-Tal UE Support: Jakub Bogacki, Zoltán Cseri, Jeton Dajakaj, Mikołaj Mlonek Data Wrangler: Michał Magoń DI: Piotr Dutkiewicz Sound Producer: Sabina Pająk-Maciaś/ Soundly by Platige Sound Designer: Jacek “Dżeksong” Onaszkiewicz Voice-Over Artists: Katarzyna Godlewska, Arek Jakubik Team Coordinators: Ewelina Mazur, Paulina Sadownik Audio/Video Technique - DI Support: Cezary Musiał, Kamil Steć, Maciej Żak Marketing: Piotr Bartoszek, Maria Jeppsson, Marcelina Salwin, Bartosz Zieliński Zobacz cały news
  2. Świąteczny, krótki film animowany od Platige Image - Mossies: Catching Art. Credits: Director: Adrian Tarasek Executive Producer: Karol Żbikowski Head of Production: Aga Górna Head of CG: Marek Gajowski Grading: Piotr Sasim Producer: Krystyna Bisaga CG Supervisors: Łukasz Dziedziński, Bartłomiej Kmita, Piotr Ołtarzewski, Maciej Szewczenko Conforming: Piotr Popielawski Concepts: Adrian Tarasek Layouts: Małgorzata Magrzyk, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko,Gal Ravid-Tal Asset artist: Artur Borkowski, Szymon Burzawa, Valon Surin, Maciej Szewczenko, Nastya Tolstik Rigging: Igor Surin, Paweł Szczęsny Matte Painting: Adrian Tarasek 3D Animation: Karol Chyliński, Małgorzata Magrzyk, Diar Pepiqi, Piotr Ruszkiewicz, Maciej Szewczenko, Jacek Wrona FX: Marek Gajowski, Lehel Karsa, Mateusz Mączka, Maciej Szewczenko Compositing: Dominik Ansorge, Marek Gajowski, Maciej Prętki, Gal Ravid-Tal Lighting/Rendering: Maciej Szewczenko, Gal Ravid-Tal UE Support: Jakub Bogacki, Zoltán Cseri, Jeton Dajakaj, Mikołaj Mlonek Data Wrangler: Michał Magoń DI: Piotr Dutkiewicz Sound Producer: Sabina Pająk-Maciaś/ Soundly by Platige Sound Designer: Jacek “Dżeksong” Onaszkiewicz Voice-Over Artists: Katarzyna Godlewska, Arek Jakubik Team Coordinators: Ewelina Mazur, Paulina Sadownik Audio/Video Technique - DI Support: Cezary Musiał, Kamil Steć, Maciej Żak Marketing: Piotr Bartoszek, Maria Jeppsson, Marcelina Salwin, Bartosz Zieliński
  3. Skończyłem swoją pierwszą rysunkową animację na papierze i chciałem się tutaj nią pochwalić bo myślę, że nie najgorzej wyszło: "Nabita lufa" to film rysunkowy animowany zrealizowany tradycyjną metodą poklatkową na tanim papierze przy użyciu tanich długopisów- jak bazgroły w starym szkolnym zeszycie. Pogniecionym i zapomnianym. Nikt go nie wyciągnął z plecaka od ostatnich wakacji sprzed lat. Aż do dzisiaj. Przeglądając jego kartki można znaleźć stare wyznania miłosne, ulotki antynarkotykowe, pokraczne rysunki na marginesach stron. Pośród tego wszystkiego jest coś jeszcze- stara szklana lufka. Nabita wyschniętymi wspomnieniami. Ogólny pomysł na animację do muzyki Hioba pojawił się w zasadzie po pierwszym odsłuchu. Nałożyło się na siebie kilka różnych sytuacji, które wpłynęły na to jak wygląda ten scenariusz. Natomiast pomysł, żeby była to animacja rysowana na papierze wynikło z tego, że kiedy zaczynałem byłem bez żadnego komputera w pobliżu. Pierwsze sceny powstały w starym notesie. Postanowiłem to wykorzystać i całość animacji stylizować na rysunki z zagubionego szkolnego zeszytu z kartkami w kratkę. Później udało mi się dokupić "Bazgrownik"- czyli blok z tanim, cienkim papierem. Nie wiem ile miał stron bo podana była tylko waga: 1kg. Dobrze się w nim rysowało bo kartki były prześwitujące prawie jak kalka. Dodatkowo od Cat dostałem świecący ekran typowy do tego rodzauju animacji. No i wtedy coś zaskoczyło i nie wiem kiedy, ale zarysowałem ten kilogram papieru, zużywając na niego 3 czarne długopisy, a były to mniej więcej 2/3 filmu. Drugiego "Bazgrownika" niestety nie udało mi się nigdzie już kupić. Dalej musiały wystarczyć bloki rysunkowe. Dodatkowo "zbudowałem" kilka dekoracji: kulka, którą turla żuk-diler to taśma papierowa zużyta do przyklejania kartek. Atosan był zrobiony z dwóch stron bloku technicznego, podobnie jak otwierające się drzwi autobusu. Scena, w której wilk siedzi na ławce w deszczu musiała się udać za jednym razem bo dla większego "realizmu" oblewałem kartki brudną wodą. Jak to zazwyczaj bywa, w trakcie rysowania cały projekt sporo się rozrósł. Zaczęło się od tego, że miał być wilk. Miał wspominać relaks na ławce, a potem pojechać na pogrzeb. Później pojawiły się stare kwoki w parku i ich przysmaki, doszła podróż autobusem i fragment koncertu z tłumem pod sceną. Ze scen, które miały być, a wypadły to chciałem, żeby wilk łapał stopa, ale ostatecznie nic by to nie wniosło. No i pogrzeb zamienił się w odwlekaną wizytę na smentarzu. I tak mniej więcej powstawała animacja do "Nabitej lufy"- ostatniej piosenki Hioba, która nie miała klipu.
  4. Pomyślałem, że może temat kogoś zainteresuje. Z reguły wszystko chowam do szuflady, ale akurat ten projekt jest skierowany do szerszego grona (małych) ludzi, więc... Zakończyłem właśnie prace nad pilotażowym odcinkiem mojego autorskiego serialu animowanego dla przedszkolaków wykonanego w technice 3D. Poznajcie Milo Mechanika (czyt. Majlo), sympatycznego chłopca, złotą rączkę który zawsze i każdemu pomoże w potrzebie i dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Zależało nam na stworzeniu filmu animowanego w pełni bezpiecznego dla dzieci, opartego na świecie rzeczywistym, bez latających samochodów, bez magii, bez mówiących zwierząt i pojazdów oraz bez zbędnego budowania napięcia. Uznaliśmy, że świat sam w sobie jest bardzo magiczny i ciekawy, tym bardziej dla przedszkolaków i nie trzeba go dla nich jeszcze bardziej "podrasowywać". I co najważniejsze... w pierwszym odcinku jest KOPARKA i to sterowana przez MAMĘ! Czyli w filmie jest wszystko to, co młode rasowe chłopaki kochają najbardziej. Dla sprostowania, uwielbiamy Kubusia Puchatka, Binga czy Reksia. Uwielbiamy ich wszystkich i oglądamy, ale jednak bajek opartych na realnym świecie jest taaaaaak niewiele, że… Serial jest skierowany do dzieci (głównie chłopców) w wieku 3-6 lat. Czas trwania pilota - 13 minut Technika wykonania - animacja 3D Więcej szczegółów wkrótce, a póki co możecie śledzić projekt Milo na facebooku: https://www.facebook.com/MiloMechanik
  5. SWRSC

    Varso Tower

    Dawno mnie tu nie było i nawet nie do końca jestem pewien czy zamieszczam pracę we właściwym dziale - coś mało tutaj architektury... W każdym razie chciałbym pochwalić się nasza najnowszą animacją przedstawiającą Varso Tower - największy budynek Europy, którego powoli budowa dobiega końca w naszej stolicy. Biurowiec Varso Tower został zaprojektowany przez renomowaną pracownią Foster + Partners co jest dla nas sporym wyróżnieniem. Przez około 4 lata współpracy stworzyliśmy niezliczoną ilość wizualizacji i animacji na potrzeby marketingu oraz działu leasingu odpowiadającego za sprzedaż powierzchni w budynku. To nasz pierwszy raz jeśli chodzi o projekt tej rangi, także nauczyliśmy się naprawdę sporo jak pracuje się przy tego typu tematach. Przez cały okres trwania przeróżnych realizacji na potrzeby budynku dostarczaliśmy np. symulacje nasłonecznienia na poszczególnych piętrach, wypuszczaliśmy modele architektury pod wydruki 3D, projekcję 3D, tworzyliśmy animacje przedstawiające etapy budowy, rozwiązania komunikacyjne, udogodnienia czy też zaspokajaliśmy wizje potencjalnych najemców powierzchni biurowych. Film Varso Tower wykonaliśmy dla inwestora, HB Reavis jako zwieńczenie naszej 4-letniej współpracy przy tym budynku. Klient dał nam pełną swobodę działania, nawet w aranżacji wnętrz, także dłubaliśmy sobie nie czując żadnego oddechu na karku. Ujęcia z drona również nagrywaliśmy sami, wybierając najlepsze możliwe warunki oświetleniowe pory dnia. Całość wykonaliśmy w 3ds max, vRay z kompozycją w Davinci Resolve. Client: HB Reavis Producer: Katarzyna Najdzik 3D Artists: Tomek Świerczyński, Marta Sołtysiuk Drone operator: Tomek Świerczyński Music: Marek Kokorudz | [email protected]
  6. Cześć, kilka miesięcy temu wrzucałem animację z t-rexem. Teraz skończyłem drugą część. Ogólnie chodziło mi o trenowanie Blenderka. Tym razem skupiłem się na animacjach. Na łączeniu run cyclesów z innymi animacjami. Co myślicie o tym? Pewnie będzie trzecia część więc warto zapytać 🙂
  7. Mimo wielu lat pracy w 3d, jakoś nigdy nie miałem okazji/ochoty/czasu na zajmowanie się animacją. Dlatego w ramach poszerzania horyzontów postanowiłem tchnąć trochę życia w jedną ze swoich wizualizacji. Musiałem wymodelować sporo szczegółów których normalnie nie widać na wizualizacjach, ale ponieważ również projektowałem ten budynek to mogłem przy okazji posprawdzać ewentualne kolizje konstrukcji i instalacji.
  8. Mam prośbę jak narysować trajektorie dla kamery , aby poruszała się po krzywej i cały czas paczyła na obiekt. jestem poczatkujący w 3ds .Sorki nie znam angielskiego i mam trochę już lat 🙂 A dokładnie aby kostka się kręciła wokół własnej osi przez półtora obrotu a później najechała na napis . Za pomoc serdecznie dziękuję całej grupie
  9. Hej, walczę w 3dMaxie z envelopami przy skinowaniu, nie wiem dlaczego przeciągnięcie envelopa w żaden sposób nie zmienia koloru wpływu kości na model?
  10. Wowshot Studio zajmuje się tworzeniem grafiki 3D, filmów, animacji do gier, reklam TV, seriali animowanych, etc. Pracujemy dla klientów z Polski, Europy Zachodniej i Ameryki Łacińskiej. Obecnie poszukujemy do współpracy w charakterze zleceń Storyboard Artist Do zadań będzie należało: - tworzenie storyboard'u na podstawie dostarczonego scenariusza do produkcji video Mile widziane doświadczenie w tworzeniu storyboard'ów do produkcji 3D Oferujemy: - pracę zdalną w charakterze zleceń pry ciekawych projektach - długofalową współpracę - forma wynagrodzenia w oparciu o B2B lub umowę o dzieło. Osoby zainteresowane prosimy o zgłoszenie wraz linkiem do portfolio na adres: [email protected] Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane zgłoszenia. Prosimy o umieszczenie w przesyłanych dokumentach następującego oświadczenia: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez Wowshot Studio, z siedzibą w Izabeli przy ul. Dębów 34 moich danych osobowych w celu realizacji tego procesu rekrutacyjnego oraz innych procesów rekrutacyjnych realizowanych w przyszłości
  11. cześć, Mam problem z animacją który wygląda następująco: Zanimowałem główne pozy, niestety coś się zaczęło dziać z nogami. Wygląda na typowy problem gimabal lock który można rozwiązać euler filter. Niestety nic nie pomaga i dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc, jak naprawić taki błąd. Kiedy minimalnie poruszę kontroler nóg, błąd się naprawia i przywraca wybranej nodze poprawną pozycję w zanimowanych klatkach. Lecz kiedy włączę start animacji to problem wraca. Jak można zauważyć na w/w filmie kontrolery nóg są poprawnie poustawiane, a nogi nie wiedzieć czemu wywijają się w różne strony. Dziękuję za pomoc Pozdrawiam
  12. Poszukuję osoby na stanowisko: Animator 3D (Regular / Senior) Budżet: Otwarty Miejsce: Warszawa Forma zatrudnienia: B2B LUB umowa o pracę LUB umowa o dzieło, umowa zlecenie Nasz Klient to studio deweloperskie z siedzibą w Warszawie. W ciągu czterech lat istnienia opracowali grę AR wykorzystującą geolokalizację na urządzenia mobilne, grę logiczną VR osadzoną w kosmosie i Re-Legion – strategię czasu rzeczywistego w świecie cyberpunka o zostaniu liderem kultu religijnego wydaną przez 1C Entertainment. Zespół składa się z profesjonalistów z doświadczeniem w tworzeniu gier od indie po AAA na wszystkich istniejących platformach. Ich gry były prezentowane przez największe media branżowe, takie jak Rock Paper Shotgun, PC GAMER, CD-Action itp., a oni otrzymaliśmy nominację do Best Indie Game na Digital Dragons 2019. Obecnie aktywnie poszukujemy pracowników i podwykonawców, którzy pomogą naszemu Klientowi w pracach nad niezapowiedzianym tytułem oraz przyszłymi projektami. Obowiązki: Tworzenie wysokiej jakości animacji postaci i enviro do naszych gier Prototypowanie animacji zarówno od strony artystycznej, jak i technicznej Tworzenie rigów postaci oraz elementów enviro Animowanie elementów UI Motion Design i implementacja systemu animacji w Unity Współpraca z Designem, Artem i Developerami Feedbackowanie pracy zewnętrznych animatorów Wymagania: Doświadczenie w branży gamingowej 2+ doświadczenia w przygotowywaniu animacji postaci i obiektów do przynajmniej jednego ukończonego projektu komercyjnego Bardzo dobra znajomość Maya (ewentualnie Blendera) Znajomość zasad animacji oraz ich skutecznego wykorzystania w przedstawionym demo reelu Znajomość Unity pozwalająca na samodzielne konfigurowanie animacji w silniku gry Wyczulenie na kompozycję i oddanie ruchu Przywiązanie do szczegółów i konsekwencji w wykonaniu Doświadczenie w przygotowaniu i wdrażaniu animacji Umiejętność tworzenia animacji oddających charakter danej postaci Umiejętność pracy w zespole Samodzielność, umiejętna organizacja swojej pracy Zapał do gamedevu Sumienne podejście do wykonywanych zadań Znajomość j. angielskiego i polskiego w mowie i piśmie Mile widziane: Znajomość systemu kontroli wersji Git Umiejętność rysowania postaci w różnych pozach Umiejętności i wiedza z zakresu reżyserii i pracy kamery Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności - otwarty budżet Dowolna forma współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa o dzieło, umowa zlecenie) Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy Biuro w centrum Warszawy - docelowo praca w Warszawie, obecnie praca zdalna Elastyczny czas pracy z core hours 11-16 Kraftową kawę i świeże owoce w biurze ZAPRASZAM DO KONTAKTU 🙂 Kontakt: [email protected]
  13. Cześć, ten projekt długo "leżał na biurku" i czekał na swoje ukończenie. Na nim uczyłem się softu i nowych umiejętności, próbowałem różnych sposobów, żeby uzyskać to, co chciałem... taki królik doświadczalny. I wreszcie skończyłem, a efekt poniżej....
  14. Tak więc jest to już chyba 4 ty mój duży projekt w Houdinim gdzie staram się zrobić coś niestandardowego od czapy.. tym czasem stwierdziłem że zrobie futro.. które zamiast krzywych będzie miało mechaniczne hydrauliczne ramiona. dorzucam kilka stillów polecam wejść na artstation bo tam srogi breakdown zrobiłem 😄 testowałem też 3delighta nowego i jestem miło zaskoczony czas do pierwszego pixela naprawdę gniecie... a usługa chmury wbudowana w sam silnik sprawia że renderowanie duzych projektów to bezproblemowa sprawa. https://www.artstation.com/artwork/OoDqAw
  15. Chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobami potrafiącymi przygotować trailer gry od zera, czyli przygotować wizualizację pomysłu na grę (tzw. preprodukcję). Mile widziane osoby korzystające z UE4, Unity lub dowolnego programu 3D umożliwiającego przygotowanie tego typu projektu. Wynagrodzenie za projekty wykonane na dobrym poziomie to 20k PLN brutto. Przy pomyślnej współpracy istnieje spora szansa na dalszą współpracę. Preferowana forma współpracy to UoD lub B2B. Kontakt - [email protected] PS Mile widziany osoby, które chciałyby także zrealizować własne pomysły na gry.
  16. Hej, Po miesiacu pracy chcialbym wam pokazac moje kolejne animowane wideo przedstawiajace przedziwne, futurystyczne, abstrakcyjne swiaty. Niektore z nich wymyslilem. Inne pochodza z juz istniejacych pomyslow, ktore zmodyfikowalem. Milego ogladania! Dzisiaj mam urodziny XD Wiec zrobcie prezent dla mnie i dajcie lapke w gore przy filmie szarujac jednoczesnie, zeby pokazac film znajomym. Dzieki!
  17. Nowe wideo o futurystycznych statkach kosmicznych! Tym razem glos nagrywal ktos o wiele lepszy w mowieniu po angielsku ode mnie! Jezeli chcecie polskie napisy kliknijcie na ten prostokacik z kreskami i kropkami na dole wideo i wybierzcie z listy automatyczne tlumaczenie na polski. Pozdrawiam uzytkownikow forum max3d.pl
  18. Hej! W tym miesiącu na moim kanale temat futurystyczne miasta! Stwierdziłem ze dodam do kolejnego odcinka wiecej animowanych elementow. Kosztowalo mnie to dodatkowy tydzień pracy ale mysle ze lepiej to wygląda niż te poprzednie które postowalem. Zapraszam do oglądania.
  19. Testy, próby, krótkie pętle. Wszystko po to żeby ogarnąć ten kombajn.
  20. Cześć wszystkim! Przedstawiam wam showreel, zlepek prac wykonanych w 3D z roku 2019. Główny renderer, z którego korzystałem to Octane oraz Corona w mniejszym stopniu redshift/vray. Wszystkie modele zawarte w showreelu są moje, poza Bentleyem. Większość materiałów narzuconych na modele, są to materiały proceduralne. Model Bentleya, przeszedł mocną obróbkę począwszy od świateł kończąc na oponach i karoserii ( retopologia ). Główne modele scenerii to: - Tank - M24 Chaffe - Aircraft - F4U Corsair - Budynki ( Waldenburg ) - Bentley ( Światła / tarcza hamulcowa itp. ) - Felgi BBS Scenariusz był tworzony spontanicznie. Wszystkie prace były renderowane w warunkach domowych. Pomimo, że tamten rok był bardzo nie udany, to jestem wdzięczny za wiedzę oraz umiejętności, które nabyłem dotychczas. Specyfikacje: GTX760/1070 I7 3770k 4,8GH'z 32 GB RAM Za dźwięk jest odpowiedzialny kompozytor/producent: Nick Road Colossal Trailer Music.
  21. Od 15 listopada 2019 roku na platformie Netflix będzie można obejrzeć film animowany "Klaus". Warto dodać, że po filmach dokumentanych i serialach będzie to pierwsza produkcja sygnowana marką Netflix. Warto tutaj wspomnieć o polskich akcentach (i to nie byle jakich!). Dyrektorami artystycznymi tej produkcji byli byli Szymon Biernacki i Marcin Jakubowski. Od 8 listopada film będzie można zobaczyć w wybranych kinach, ale niestety nie mamy na ten moment listy kin w Polsce w którym będzie on pokazywany. Jak tylko ją dostaniemy, wrzucimy ją tutaj. Zwiastun filmu Zobacz cały article
  22. Od 15 listopada 2019 roku na platformie Netflix będzie można obejrzeć film animowany "Klaus". Warto dodać, że po filmach dokumentanych i serialach będzie to pierwsza produkcja sygnowana marką Netflix. Warto tutaj wspomnieć o polskich akcentach (i to nie byle jakich!). Dyrektorami artystycznymi tej produkcji byli byli Szymon Biernacki i Marcin Jakubowski. Od 8 listopada film będzie można zobaczyć w wybranych kinach, ale niestety nie mamy na ten moment listy kin w Polsce w którym będzie on pokazywany. Jak tylko ją dostaniemy, wrzucimy ją tutaj. Zwiastun filmu
  23. Witam serdecznie! Ostatnio pracuję nad animacjami i dotarłem do punktu, w którym muszę stworzyć ruch uliczny. Można wszystko ręcznie samemu ustawić, wiadomo. Są jednak różne pomoce w postaci skryptów i dodatków, które znacznie ułatwiają i przyspieszają generowanie ruchu ulicznego. Ja znalazłem kilka: -MadCar -CityTraffic -Ant Traffic Simulator- wydaje się być spoko, o połowę tańszą alternatywą dla MadCara połączoną z podstawowymi możliwościami CityTraffic. Pytanie tylko czy ten soft wciąż jest rozwijany i czy działa z maxem 2019. Zamierzam wysłać maila do twórców w tej sprawie. Na stronie zatrzymali się na maxie 2016. -DriverMaster soft do rigowania fur dużo tańszy od MadCara ale też wyglądający fajnie na filmikach. Macie doświadczenie z powyższymi dodatkami? Jesteście w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Któryś zdecydowanie polecacie, a inny odradzacie? A może są jeszcze jakieś inne softy? Z góry wielkie dzięki!
  24. STUDIO GRAFICZNE FOUR.creative // www.four.com.pl // Z POZNANIA POSZUKUJE: GRAFIKA 3D PROPONUJEMY STAŁE ZATRUDNIENIE W SIEDZIBIE FIRMY JESTEŚMY STUDIEM GRAFICZNYM, POSIADAMY STUDIO FOTOGRAFICZNO – FILMOWE, Z NASZYMI KLIENTAMI REALIZUJEMY AMBITNE PROJEKTY REKLAMOWE Z WYKORZYSTANIEM ZAAWANSOWANYCH TECHNIK GRAFICZNYCH. NASZE PROJEKTY SĄ WYNIKIEM WSPÓLNEJ PRACY GRAFIKÓW 2D, SPECJALISTÓW DTP, FOTOGRAFIKÓW ORAZ GRAFIKÓW 3D. KILKA NASZYCH PRAC Z ZAKRESU 3D MOŻNA ZOBACZYĆ https://www.behance.net/gallery/88297305/Wizualizacje-3D OBECNIE POSZUKUJEMY DOŚWIADCZONEGO SPECJALISTY DLA NASZEGO ZESPOŁU W DZIALE 3D. NASZE WYMAGANIA: - ZAAWANSOWANA ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW 3DS MAX + CORONA (MODELOWANIE, WIZUALIZACJE WNĘTRZ, ANIMACJA WNĘTRZ), - BARDZO DOBRA ZNAJOMOŚĆ ADOBE PHOTOSHOP CC, - KREATYWNOŚĆ I SUMIENNOŚĆ. OFERUJEMY: - ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE, - PRACĘ Z DOŚWIADCZONYMI SPECJALISTAMI, - REALIZACJĘ CIEKAWYCH PROJEKTÓW REKLAMOWYCH. CV ORAZ PORTFOLIO PROSIMY PRZESŁAĆ NA ADRES [email protected]
  25. Czy ktoś z Was importował filmy w postaci plików IFL do 3ds maxa? Bardzo mocno spowolniło mi to viewport. Opisuje poniżej szczegóły. Potrzebuję pokazać w animacji kilka (~około 10) ekranów wyświetlających różne filmy. Filmy rozbiłem na klatki przez maxowy RAM player i za pomocą managera IFL stworzyłem pliki .ifl, które podczytują poszczególne klatki podczas odtwarzania animacji. Klatki są zapisane w JPG i PNG - maksymalna rozdzielczość fullHD. Dzięki takiemu rozwiązaniu wykluczamy, że 3ds max będzie miał problem z kodekiem importowanego wideo. Taki plik wstawiamy jako bitmapa do kanału diffuse w materiale i ruszając suwakiem animacji powinniśmy widzieć przeskakujący film. Mój problem polega na tym, że viewport bardzo mocno spowolnił - w zasadzie nie można płynnie poruszać suwakiem. Dodam, że po ukryciu elementów z wideo, viewport nadal się zacina. Czy ktoś z Was ma jakiś pomysł jak zooptymalizować wyświetlanie takich filmów w viewporcie? Pracuje na: Max 2015 Design + Vray, 2x Xeon i GTX 980
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności