Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'cinema4d' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 22 wyników

  1. dobry Szanowni, Cinema R20 + Vray 3.7 - podczas renderowania wszystko działa OK, ale tylko z teksturami Vraya, innych np. cinemowych nie widzi. Czy tak powinno być? Przedtem/poprzednio/wcześniej używałem Cinema R16 + Vray 1.9 i wszystko było OK, wszystko widział i ślicznie renderował, stąd pytanie moje. Dziadek Yarek się podpisł.
  2. Stanowisko modelarz 3D: Rozbudowujemy dział 3D! Piloci Studio tworzące animacje 2D i 3D na rynek eventowy, reklamowy, poszukują osoby uzdolnionej w modelowaniu przestrzennym. Zależy nam na umiejętnościach związanych z oprogramowaniem, ale też na wyczuciu estetyki zarówno w pracy nad assetami organicznymi, jak i hard-surface. Praca na miejscu w biurze w Krakowie. W zakres obowiązków wchodzi: — Projektowanie przestrzeni na potrzeby produkcji telewizyjnych. — Modelowanie wysokiej jakości modeli 3D na potrzeby prerenderowanych animacji. — Optymalizacja modeli pod rozwiązania real-timowe w środowisku Unreal Engine 4. — Tworzenie UV Map. — Przygotowanie wysokiej jakości tekstur. — Współpraca przy Look Dev-ie scen. Używamy oprogramowania: — Cinema 4D (ewentualnie Blender). — Pakiet Substance Painter, Substance Designer, Substance Sampler. — Rizom Lab. — ZBrush. Oferujemy dostęp do najnowszych technologii i współpracę z licznym gronem specjalistów sztuki cyfrowej. Bierzemy udział w licznych, ciekawych projektach i tworzymy komfortowe, umożliwiające rozwój środowisko pracy. Jeżeli chcesz być jego częścią, wyślij portfolio / CV na adres: [email protected] Rodzaj umowy: B2B lub UoD Wynagrodzenie: 6000 - 10000 Netto (zależne od umiejętności)
  3. Fox07

    Pomocy!

    Cześć wszystkim! Potrzebuje pomocy w doborze sprzętu. Byłam na stażu w firmie w której modelowałam w c4d i animacje w afterze. Chciałabym kontynuować naukę ale mój laptop 5 letni nie daje rady z wymaganiami cinemy. Dlatego również chciałabym zakupić sobie dany sprzęt aby mi"udźwignął" cineme, aftera. Zależy mi na przenośnym urządzeniu nie stacjonarce. Na co zwrócić uwagę? Jaka karta graficzna, ram, pojemność dysku? Lepiej na początek kupić coś lepszego aby pare lat mi posłużył czy mieć na uwadze ze to tylko początki i za 2 lata zmienić na coś https://allegro.pl/oferta/lenovo-yoga-730-i7-8550u-16gb-1tb-ssd-gtx1050-w10-8609276598?utm_medium=app_share&utm_source=facebook https://allegro.pl/oferta/dell-xps-9570-i7-8750h-16gb-512ssd-4k-touch-fp-w10-8534671285?utm_medium=app_share&utm_source= https://allegro.pl/oferta/lenovo-x1-extreme-15-uhd-i7-1050ti-32-512-ssd-w10p-8656473884?utm_medium=app_share&utm_source=facebook https://allegro.pl/oferta/lenovo-p1-workstation-i7-16gb-1tb-p1000-4k-touch-8534655397?utm_medium=LikeButton&utm_source=Facebook wrzucam pare propozycji które znalazłam "godne polecenia" ale wole jednak zapytać się fachowców 😉
  4. Cześć, dla mojego klienta, producenta sprzętu AGD szukam grafika 3D. Poza kompetencjami wymienionymi poniżej, chcielibyśmy aby kandydat miał doświadczenie w tworzeniu skryptów automatyzujących pracę, tworzeniu interfejsów użytkownika tj. MaxScript, Python lub inny język. Lokalizacja: 100 % zdalnie Kontrakt B2B/UZ/UD - minimum pół roku, pełny etat Wszystkich zainteresowanych, zapraszam do kontaktu. @[email protected] Your responsibilities Creating high quality product visualizations for our portfolio brands Setting up image production standards with your sound experience in photorealistic lighting and shading  Having a photographer’s eye on “natural” settings for product and food integration, embedded in photorealistic environments Creating photorealistic PBR materials based on real-life samples, reference photos and product design information Contributing to improve and automate the production workflow Creating different types of media assets like still images, 360° product presentations, animations and realtime assets - Creating templates for batch post-production in Photoshop Your profile Experience with relevant visualization software applications required, e.g. with Autodesk 3ds Max (preferred) or Maya or VRED. Basic knowledge in CAD applications (Unigraphics, SolidWorks) as plus Experience with relevant render software applications required, e.g. with V-Ray (preferred), Corona, Arnold or VRED Experience with software applications of Adobe Creative Suite (Photoshop, Illustrator, After Effects) required Fluency in English
  5. Czołgiem! Niedawno wydaliśmy z kolekcję scen 3d do renderingu produktów. Powstały wersje na Maxa, Cinemę i Blendera.Generalnie sporo renderingów, tych samych scenę w różnych softach. Jako że nigdy nie używałam Blendera a zawsze kojarzył mi się z hobbystycznym softem to bardzo zaskoczyła mnie jakość konwersji na Blendera. I właśnie dlatego przygotowałem mały quiz. Napiszcie jak Wam poszło 🙂 https://www.blog.viz-people.com/blog/pro-or-blender-can-you-guess/
  6. Dziś na targach SIGGRAPH 2019 firma AMD ogłosiła nowe implementacje, ulepszenia wtyczek i bazującej na otwartych standardach funkcjonalności renderingu dla Radeon ProRender, czyli silnika, który w oparciu o zasady fizyki realizuje rendering i tym samym umożliwia profesjonalistom CAD i deweloperom 3D łatwą produkcję oszałamiających fotorealizmem grafik. Ponadto firma MAXON zapowiedziała kolejną dużą aktualizację pakietu Cinema 4D™ (Release 21), która zostanie udostępniona jesienią i wprowadzi szereg nowych funkcji Radeon ProRender, jak wsparcie dla renderingu (rekonstrukcji) objętościowego i nowe opcje dla rozmyć ruchu. Radeon Pro Render jest teraz natywnie zintegrowany w następujących aplikacjach: ACCA® Edificius, czyli oprogramowaniu do modelowania informacyjnego budynków wspierającego odszumianie akcelerowane przez sztuczną inteligencję i wyposażone w złożoną bibliotekę materiałową PBR, dzięki czemu można tworzyć foto-realistyczne wizualizacje nowej architektury. InstaLOD® Studio XL, czyli pakiecie, który umożliwia szybkie i łatwe tworzenie foto-realistycznych wizualizacji, aby ułatwić pracę w Studio XL. Biblioteka Radeon Image Filter Library z akcelerowanymi przez sztuczną inteligencję filtrami odszumiającymi towarzyszy mapowaniu tonacji i rozmyciu ruchu (spodziewana dostępność w 3 kwartale 2019 roku). Z-Emotion Z-Weave, czyli następnej generacji silniku do tworzenia wirtualnych próbników, który przekształca dwuwymiarowe wzory w trójwymiarowe próbki do oglądania zarówno na tradycyjnych wyświetlaczach jak i zestawach VR. Integracja Radeon ProRender pozwala uzyskiwać fotorealistyczne rendery przy zachowaniu wiernej fizycznie symulacji wyglądu ubrań, która może odwzorować wiele faktur (spodziewana dostępność w drugiej połowie 2019 roku). Deweloperom Radeon ProRender oferuje nową technologię AMD Full Spectrum Rendering (FSR), która może działać na każdym etapie procesu renderingu (zapowiedziana na serii konferencji NAB 2019). Technologia ta uwzględnia rasteryzację, rendering hybrydowy, fotorealistyczny rendering z nastawami i path-tracing. FSR jest obecnie dostępny w wersji testowej dla programistów w zestawie SDK Radeon ProRender, tj. części pakietu Radeon ProRender Developer Suite. Wkrótce zostanie też udostępniony w wersji beta dla rozszerzenia do programu Blender. Ponadto biblioteka Radeon Image Filter Library została wzbogacona o filtry odszumiające i skalujące, które bazują na akceleracji w oparciu o sztuczna inteligencję oraz Microsoft® DirectML. Interaktywność viewportów dzięki nim może wzrosnąć nawet 18-krotnie. Wśród nowości rozszerzeń jest też nowa, produkcyjna wersja Radeon ProRender 2.0 dla programu Blender 2.80, która oferuje rendering włosów, akcelerowane przez sztuczną inteligencję odszumianie i adaptacyjne próbkowanie. Ulepszenia zostały także dodane do rozszerzeń dla pakietu Autodesk Maya, które otrzymały wsparcie dla renderingu kafelkowego i oświetlenia przejść (portal light), a także lepszą interaktywność viewportu.
  7. Dziś na targach SIGGRAPH 2019 firma AMD ogłosiła nowe implementacje, ulepszenia wtyczek i bazującej na otwartych standardach funkcjonalności renderingu dla Radeon ProRender, czyli silnika, który w oparciu o zasady fizyki realizuje rendering i tym samym umożliwia profesjonalistom CAD i deweloperom 3D łatwą produkcję oszałamiających fotorealizmem grafik. Ponadto firma MAXON zapowiedziała kolejną dużą aktualizację pakietu Cinema 4D™ (Release 21), która zostanie udostępniona jesienią i wprowadzi szereg nowych funkcji Radeon ProRender, jak wsparcie dla renderingu (rekonstrukcji) objętościowego i nowe opcje dla rozmyć ruchu. Radeon Pro Render jest teraz natywnie zintegrowany w następujących aplikacjach: ACCA® Edificius, czyli oprogramowaniu do modelowania informacyjnego budynków wspierającego odszumianie akcelerowane przez sztuczną inteligencję i wyposażone w złożoną bibliotekę materiałową PBR, dzięki czemu można tworzyć foto-realistyczne wizualizacje nowej architektury. InstaLOD® Studio XL, czyli pakiecie, który umożliwia szybkie i łatwe tworzenie foto-realistycznych wizualizacji, aby ułatwić pracę w Studio XL. Biblioteka Radeon Image Filter Library z akcelerowanymi przez sztuczną inteligencję filtrami odszumiającymi towarzyszy mapowaniu tonacji i rozmyciu ruchu (spodziewana dostępność w 3 kwartale 2019 roku). Z-Emotion Z-Weave, czyli następnej generacji silniku do tworzenia wirtualnych próbników, który przekształca dwuwymiarowe wzory w trójwymiarowe próbki do oglądania zarówno na tradycyjnych wyświetlaczach jak i zestawach VR. Integracja Radeon ProRender pozwala uzyskiwać fotorealistyczne rendery przy zachowaniu wiernej fizycznie symulacji wyglądu ubrań, która może odwzorować wiele faktur (spodziewana dostępność w drugiej połowie 2019 roku). Deweloperom Radeon ProRender oferuje nową technologię AMD Full Spectrum Rendering (FSR), która może działać na każdym etapie procesu renderingu (zapowiedziana na serii konferencji NAB 2019). Technologia ta uwzględnia rasteryzację, rendering hybrydowy, fotorealistyczny rendering z nastawami i path-tracing. FSR jest obecnie dostępny w wersji testowej dla programistów w zestawie SDK Radeon ProRender, tj. części pakietu Radeon ProRender Developer Suite. Wkrótce zostanie też udostępniony w wersji beta dla rozszerzenia do programu Blender. Ponadto biblioteka Radeon Image Filter Library została wzbogacona o filtry odszumiające i skalujące, które bazują na akceleracji w oparciu o sztuczna inteligencję oraz Microsoft® DirectML. Interaktywność viewportów dzięki nim może wzrosnąć nawet 18-krotnie. Wśród nowości rozszerzeń jest też nowa, produkcyjna wersja Radeon ProRender 2.0 dla programu Blender 2.80, która oferuje rendering włosów, akcelerowane przez sztuczną inteligencję odszumianie i adaptacyjne próbkowanie. Ulepszenia zostały także dodane do rozszerzeń dla pakietu Autodesk Maya, które otrzymały wsparcie dla renderingu kafelkowego i oświetlenia przejść (portal light), a także lepszą interaktywność viewportu. Zobacz cały article
  8. Pojawiła się zapowiedź nowej wersji Cinema4D. A w niej przede wszystkim rezygnacja z poszczególnych wersji (Prime, Studio itd) i scalenie tego w jedną. Wprowadzenie subskrypcji jako opcji: 1 Year 59,99$ / month 49,99€ / month 1 Month 94,99$ / month 84,99€ / month Perpetual 3495$ 2900€ Also optional bundled with Redshift 1 Year 81,99$ / month 69,99€ / month 1 Month 116,99$ / month 104,99€ / month (ceny bez vat jak mi się wydaje). Poza tym: - New Caps and Bevels https://www.youtube.com/watch?v=X7eaBfpze6A Ulepszenia node system (dostępny teraz dla zewnętrznych silników) https://www.youtube.com/watch?time_continue=96&v=reAMJIe3zKc Jeśli chodzi o UV to warto wspomnieć o nowym UV Transform Tool (brakowało mi tego). Wsparciu dla monitorów 4K, Pełna lista zmian: https://www.maxon.net/en/products/cinema-4d/new-in-release-21/complete-feature-list/
  9. Gość

    minecraft guy.

    Witam. Od kilku dni szukam animowanego ludzika z minecrafta do c4d. Wiele znajduję z anim. oczami , brwiami , wargami. Jednakże takiego nie chcę. Potrzebuję character animowany z Minecrafta, bez zapisanych w nim animacji. Czyli stoi w miejscu i nic. Proszę o pomoc, bo szukam już spory czas.
  10. eternalmonkeys to kreatywne studio z Krakowa, specjalizujące się w szeroko pojętej kreacji cyfrowego obrazu ruchomego. Wykonujemy animację 2d i 3d, postprodukcję, efekty specjalne itp. na potrzeby reklamy, filmu i telewizji. Poszukujemy kreatywnego generalisty z doświadczeniem, który zasili nasz krakowski zespół produkcyjny. Interesuje nas stałą współpraca z freelancerem na miejscu w studiu w Krakowie. WYMAGANIA: - min. 2 letnie doświadczenie, - biegła znajomość After effect i Cinema4d, - kreatywność, - portfolio i cv, - chęć nauki i rozwoju, - samodzielność w rozwiązywaniu wyzwań. MILE WIDZIANE: - znajomość XPRESSO, Turbulence FD i innych plugin'ów do C4d - znajomość Trapcode i innych plugin'ów do Afx Zgłoszenia prosimy przesyłać na mail [email protected] Prosimy o dołączenie CV, oraz reel'a w formie linku lub załącznika. Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.
  11. HYDRA jest studiem robiącym projekty i animacje dla gier. Nasza strona: http://www.hydrawarszawa.pl Szukam osoby, która chciałaby pomóc przy robieniu trailerków takich jak This War of Mine: Praca polega na budowie scen w 3d na podstawie konceptów i storyboardu, wraz z pracą kamery. Budowanie brył pod camera mapping, importowanie animacji, modeli. Setup i ciosanie filmu animowanego od animatika do sceny pod render. - zajawka na pracę przy animacjach nie cisnących na realizm - znajomość pracy kamery, kadrowania itp - inwencję i pomysłowość, dbałość o szczegóły - znajmomość środowiska Cinemy 4D (np Projection Man) na plus - umiejętność robienia Fx’ów (np w Turbulence FD) na plus - znajomość compositingu (AE) na plus Praca kontraktowa, czyli per projekt / film (umowa o dzieło/faktura). Na miejscu, w Warszawie. Portfolio proszę przesyłać na adres: [email protected]
  12. Witam, Planuje złożyć nowy zestaw do adobe głownie PS AE PP oraz C4D na V-Ray oraz Octane Render. Budżet ogranicza mnie do 5k Procesor: i7 4790k 1300zł Grafika: GTX970 gigabyte 4gb 1570zł Mobo: Gigabyte GA-Z97-HD3 360zł RAM: Crucial ballistix 32GB 1200zł Zasilacz: Be Quiet! Pure Power L8 600W 80PLUS Bronze BN224 300zł Obudowa: SilentiumPC Brutus BT-410 Pure Black 150zł - Dyski mam SSD 256GB, napęd Mam ze starego kompa więc to odpada. Razem wychodzi ok 4880zł Uwagi ogólne: - Komputer do pracy z dużymi plikami w PSD ok 5-10GB - Komputer do renderów nocami więc będzie pracował 24/7 podkręcanie jak już to lekko aby był stabilny. - Cichy to jest również priorytet bo dziewczyna się wkurza że buczy jej w nocy :) Uwagi do sprzętu: - 16GB czy 32GB ? Spora różnica 600zł - Rendery czasem z karty więc 4gb minimum pytanie czy nie warto 2 tańszych i je połączyć ? - Czy płyta głowna sobie poradzi? - Dodatkowe chłodzenie na procesor ? Proszę o opinię oraz o ewentualne prepozycje zmiany na coś innego.
  13. Cześć, wiem że może to być dziwne bo o minecraft'cie, ale mam problem w C4D, że gdy wyekstrudowałem szczegóły, potem zbindowałem i dałem IK chain'sy to wtedy wygląda to tak (Psuje sie prawa tylko) Dzięki za pomoc Pozdrawiam, Pyro
  14. Witam! Po dosyć długim czasie dłubania w wolnych chwilach udało mi się w miarę doszlifować wizualizacje ze swojego pierwszego tematu na forum. Link dla zainteresowanych: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91625 . Szczerze mówiąc, na tą chwilę nie wiem co mógłbym w nich podciągnąć więc zostawiam jak jest i zabieram się za coś nowego. Pozdrawiam! :)
  15. Firma Evermotion tworzy wysokiej jakości produkty wspomagające tworzenie wizualizacji dla artystów 3D. Do najbardziej znanych należą kolekcje modeli 3d - Archmodels i scen 3d - Archinteriors i Archexteriors. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Grafik 3D specjalizującej się w programie Cinema 4D + V-ray + Advanced Renderer. Do obowiązków nowo zatrudnionej osoby należeć będzie konwersja scen oraz modeli do formatu C4D + V-ray oraz Advanced Renderer. Wymagamy dobrej znajomości powyższego oprogramowania. Mile widziana podstawowa znajomość programu 3dsmax. Oferujemy pracę na pełen etat w siedzibie firmy w Białymstoku. Prosimy o nadsyłanie CV oraz portfolio na adres [email protected] Evermotion s.c. ul. Przędzalniana 8 15-688 Białystok http://www.evermotion.org/
  16. Witam wszystkich. Od dłuższego czasu przeglądam forum i w końcu postanowiłem wstawić coś swojego. Są to jedne z moich ostatnich wizualizacji (nie są to moje projekty). Będę wdzięczny za wyłapanie nawet najmniejszej rażącej Was pierdółki. Jedną z większych, nie dających mi spokoju jest spore zaszumienie, którego nie potrafię wyeliminować, aby render w pełni mnie satysfakcjonował (może oprócz toalety). Niestety nie jestem jeszcze specem od post-pro więc są to prawie surowe rendery (zmiany jedynie pod względem kontrastu w klatce schodowej i kuchni/salonie). Biorąc pod uwagę fakt, że toaleta renderowała mi się jakies 30 min, a salon 3h przy czym jego zaszumienie jest większe to coś jest nie halo. Jest to surowy render(toaleta) i wyszedł moim zdaniem najlepiej nie biorąc pod uwagę zaszumienia na lewej szafce i "kupy" na kibelku przy połączeniu z glazurą. Soft to Cinema 4d + v-ray oraz PS. Pozdrawiam serdecznie. :) Filip. Edit: (większe rozdzielczości)
  17. Od kilku dni kombinuję z cieczami w C4D, mam problem wlewając ciecz we wcześniej stworzony kieliszek, symulacja cieczy zachowuje się tak jakby częściowo przeciekała przez pojemnik, wisi na dole oraz drobno spada dalej. Załączam screen. Jak widać spora część zatrzymuje się w obiekcie, jednak przy dnie wisi poniżej. Ciecz wykonałem emiterem ze sfer z efektem metabal. Dalej ustawienia dla obiektów: Sfera: Kieliszek: Prosze o poradę gdyż dopiero przedzieram się przez te opcje Pozdrawiam
  18. Cześć, znam już podstawy Cinemy 4d, ale każdy mi mówi że 3ds jest lepszy. Osobiście zajmuję się modelingiem oraz motion graphic (W AE). Robię to hobbistycznie i nie interesują mnie odpowiedzi typu "3ds lepszy, bo bardziej popularny". Z góry dzięki.
  19. Witam, Poniżej mój reel z moją animacją, modelami, renderem, muzyką. Dopiero się uczę (około pół roku) i chętnie bym poznał Wasze zdanie: Pozdrawiam! Łukasz
  20. Firma MAXON wydała darmową aktualizację dla programu CINEMA 4D. Aktualizacja jest darmowa i wprowadza ponad 300 ulepszeń i nowych funkcji do programu. Zachęcam do zapoznania się z pełną listą zmian na stronach maxon.net.
  21. Witam, oto jedne z moich pierwszych treningowych pracek na ZBrushu 3.12. Rewelacyjny program ;0) Pozdrawiam http://picasaweb.google.com/marekf3h/Projekty3D#5357921365983218066 http://picasaweb.google.com/marekf3h/Projekty3D#5357921367746621698
  22. Czy ktoś przerabiał teamt jak sprytnie wyeksportować z maxa i zaimportowac do cinemy żeby zachować scieżki do tekstur i właściwości materiałów. Jak robię via 3ds lub obj to nawet jak mam osobne materiały w cinemie to nie ścieżek/nazw bitmap. Jeżeli ten temat już był wałkowany to proszę o linka bo nie znalazłem nic ciekawego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności