Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'interior' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Witam, Mam takie pytanko jak i prośbę ponieważ, staram sie robić interiory do GTA V w blenderze lecz to wygląda następująco Importuje interior do 3ds Max'a po przez GIMS Evo i tam jest skala normalna po czym wysyłam ten interior według interfejsu ( Bbmax conector ) do Blendera i skala również jest taka sama, W czym tkwi problem ?! Problemem jest jednak wysyłka z Blendera do 3ds'a gdzie blender bądż 3Ds reskaluje mi ten interior i jest kompletnie innych wymiarów niż być powinien. Przesyłam filmik na którym widać co robię, i widać na nim ten błąd z którym potrzebuję pomocy. https://streamable.com/qosug1 Pozdrawiam
  2. Czołgiem! Od lat pracuję w 3d, ale koronawirus mnie przycisnął i muszę wskoczyć w wizualki wnętrz (meble, stoliki, może trochę aranżancji pomieszczeń). Jak widać po ilustracji, nie mam w tym wprawy. Możecie podzielić się ze mną swoją opinią na temat tej pracy? Co tu nie gra, co gra, etc. Każda wskazówka będzie pomocna. soft: 3dsmax + vray czas pracy: stolik - 5h, wnętrze + ustawienia - 7h Dziękuję.
  3. Cześć, Zapraszam do oglądania mojego ostatniego projektu i wizualizacji. Behance
  4. Cześć, mojes ostatnie wizualizacje, zapraszam do oglądania. Black & Gray Bathroom. Sofware:Corona Render Dziękuję ! Behance
  5. Cześć, Moja ostatnia galeria VR, Oglądajcie projekt na sketchfab gdyż głównie pod niego scena była przygotowywana. Na behance możecie zobaczyć cały projekt i pobrać darmową mapę hdri. Behance Sketchfab
  6. Cześć wszystkim! To mój pierwszy wątek. Trochę zaczynam człapać w temacie 3D i mam nadzieję, że pomożecie rozwiązać parę problemów lub doradzić coś w temacie. Będę na bieżąco się uczył i poprawiał :). Na scene wymyśliłem Sypialnię z elementami drewnianymi. Pierwszy mój problem to szumy powstające na Renderze i cokolwiek, nie mam pojęcia w czym lezy błąd - sprawdzałem różne ustawienia rendera. Ktoś ma jakiś pomysł? Soft: 3dsMax + Vray
  7. Cześć, Najnowszy projekt łazienki wraz z wizualizacjami. Behance
  8. Witam, Trochę podchwytliwie nazwałem swój wątek, który mógłbym po prostu nazwać "jak zacząć przygodę z wizualizacjami?", ale ta wątpliwość z tytułu trochę do mnie przemawia, dlatego poszło tak:) Zajmuję się już jakiś czas grafiką 3D, w mojej pracy soft 3d to drugie narzędzie po Photoshopie i Illustratorze, aktualnie korzystam z Cinemy4D i Vraya. Od jakiegoś czasu po głowie chodzi mi, aby się trochę wziąć za wizualizacje architektury, głównie zewnętrznej. Nie chodzi mi o pracę komercyjną, bo tą już mam, raczej chciałbym się trochę "pobawić". porobić coś dodatkowego dla siebie. Ale nie ukrywam, że bardzo trudno mi w to wejść. Nie mam nic wspólnego z architekturą (wykształcenie niby plastyczne, ale to nie to), więc nie bardzo wiem jak się za to zabrać. W necie jest mnóstwo tutoriali, ale omawiających kwestie stricte techniczne. Jak zrobić teksturę, oświetlenie czy nawet sam model. Ja natomiast mam bardziej fundamentalne pytania. - jak robicie wizualizacje wnętrze, to aranżacje przestrzeni, wystroju, to Wasze pomysły? Czy raczej skupiacie się na odtworzeniu czyjegoś pomysłu, aby skupić się na warsztacie? Jeśli tak, to skąd bierzecie wymiary. Okien, mebli, itd itp. Przecież to wszystko ma kolosalne znaczenie dla realizmu. Jeśli nie jestem architektem, to jestem w stanie ogarnąć te wszystkie kwestie? - podobnie z wizualizacją zewnetrzną. Mam pomysł, aby odtworzyć kilka budynków i spróbować je w jakiś sposób ładnie zaprezentować. Ale jak to zwymiarować? "Na oko"? Próbować docierać do planów architektonicznych? Przypuszczam, że często jest to dosyć trudne lub wręcz niemożliwe. Zastanawiam się czy tego typu rzeczy mogą robić tylko architekci, którzy często lepiej czują te wszystkie kwestie, no i teoretycznie potrafią lepiej z głowy odtworzyć wymiary i odległości, bo mają się na czym oprzeć. Jednym słowem, co musi zrobić osoba, bez wykształcenia architektonicznego aby zacząć odtwarzać z obrazów czy zdjęć obiekty przestrzenne, aby zachowały właściwe proporcje i wymiary? Tak aby się później nadawały do wizualizacji?
  9. mirass

    Kawalerka

    Witam, przedstawiam wizualizacje kawalerki, które ostatnio wykonałem. Czekam na uwagi co poprawić żeby wizualizacje były bardziej realistyczne. Soft: 3dsmax + vray
  10. Cześć, Postanowiłem porobić kilka prób w celu zwiększenia realizmu swoich renderów. Widzę postęp, ale znając możliwości Vraya, wciąż pozostaje niedosyt, dlatego wrzucam kilka wizualizacji, licząc że ktoś spojrzy na nie obiektywnie i może wychwyci gdzie powinienem coś poprawić, aby uzyskać większy realizm :) Wiem, że kuleją niektóre modele, ale skupiałem się na pracy nad oświetleniem, materiałami i postprodukcją. Soft: Rhino + Vray 3.4 + PS CC
  11. Cześć, Chciałbym pokazać Wam wizualizacje kuchni na konkurs TEKA i poprosić o komentarze i spostrzeżenia zarówno co do projektu, jak i samych renderów. Wykonane w 3ds Max, Vray i Photoshop. Modele mebli pochodzą ze stron projektantów (Muuto, Menu Design, Norm Architects), urządzenia kuchenne - od TEKA.
  12. Cześć! Chciałem podzielić się z Wami wizualizacjami, jakie zrobiłem w zeszłym roku. Projekt czysto dla fanu, mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! Więcej na moim profilu na behance http://www.behance.net/gadulinho. SOFT: 3ds Max, Vray, Photoshop, Magic Bullet Looks
  13. Cześć, Chciałam pokazać ostatni projekt, który robiłam w Fstormie. Będę wdzięczna za wszystkie komentarze.
  14. Zapraszam do oglądania nowych wizualizacji. Renderowane w Coronie w zasadzie to są rawy delikatne postpro.
  15. Cześć, Przedstawiam zestaw wizualizacji z początku 2016 roku. Projekt: Loft Magdalena Adamus Programy: 3dsMax, Corona, Photoshop
  16. Witam! Dawno nic nie wrzucałem, w sumie nic nowego ale przydałoby się co jakiś czas coś dodać od siebie. Projekt pomieszczenia/"kuchni" do wynajmowania na małe prywatne imprezy. Assety z Evermotion i BBB3viz, reszta modelowana własnoręcznie. Więcej: http://xaoscollective.com/ https://www.behance.net/gallery/55657683/bulthaup-b2-private-kitchen VIZ Simulation UE4 Stereo cubemap/ panorama 360 https://goo.gl/gwa73J
  17. Cześć, prezentujemy Wam jeden z naszych najnowszych projektów - animacje i stille przygotowane dla Angel Poland, w związku powstającą w Krakowie nową inwestycją - Angel Stradom. Poniżej animacja i kilka stilli. Resztę możecie zobaczyć na naszym profilu na behance, gdzie serdecznie Was zapraszamy. BEHANCE | FACEBOOK | INSTAGRAM C&C mile widziane :) SOFT: 3DS MAX, Vray, Photoshop, After Effects [video=youtube_share;2ZtsN_3Nf1o]
  18. Cześć wszystkim! To mój pierwszy raz w tym dziale :) Chciałbym wam przedstawić wizualizacje drewnianego domku jakie wykonałem jakiś czas temu. Modelowałem mebelki jak i oczywiście sam domek. Miał być to domek naukowca więc assety podobierałem w tematyce edukacyjnej :) Shadery moje, customowe. Mam nadzieję ,że wrzucę tutaj kiedyś jakąś "poważną" architekturę ,a tym czasem zapraszam do oglądania:) Artstation:https://www.artstation.com/artwork/nyP59 Rendery V-ray:
  19. Poszukujemy Designerów – stabilna współpraca z pewną Firmą od zaraz, dobrze wynagradzającą umiejętności (praca projektowa lub na stałe). Tworzenie aranżacji wnętrz na potrzeby eventów - sceny interior i exterior, fotorealistyczne teksturowanie, oświetlenie, rendering, czytanie rzutów CAD, rysowanie techniczne. Inne bliskie nam kompetencje (roz)poznamy na spotkaniu. Piszcie na [email protected] Pozdrawiam Michał
  20. Cześć, Nowa scenka wyrenderowana w coronie, dodatkowo zrobiliśmy sobie wypalanie cieni i złożyliśmy do tego sketchfaba :D Zapraszam do komentowania... Link do sketchfaba: WMStudio Interior Showcase 2017
  21. Właśnie popełniłem scenkę do symulatora. Jest ona wzorowana 1 do 1 na rzeczywistej lokacji w barze na Tajwanie. Polycount jest wysoki na tyle, by szło sobie pochodzić. Screeny pochodzą z viewportu Modo. Temat trzeba było robić krótko i pod wymagania klienta, bez pietyzmu i lat udoskonalania. Odpaliłem też "gierkę" na Sketchfabie (zębatka / navigation / first person): https://sketchfab.com/models/d3a74f54f7e14a02b7e9891ff434b36d
  22. Cześć! Jakiś czas temu, mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Iliard nad projektem luksusowych apartamentów w powstającym właśnie hotelu we Władysławowie. Poniżej część renderów, które przygotowaliśmy. Reszta na naszym behance. Serdecznie zapraszamy! Soft: 3ds max, Vray 3.2, Photoshop i MB Looks. C&C mile widziane :)
  23. Hej :) Powolutku zabieram się za wnętrza i zastanawia mnie, co by na ten temat powiedzieli bardziej doswiadczeni. Jako trening założyłem, że stworzę wnętrze na bazie istniejącego domu, który znalazłem na Archdaily. W trakcie modelowania okazało się, że plany na Archdaily są raczej "szkicowe" dlatego wnętrze w oryginale różni się zauważalnie od tego, które wymodelowałem, pod względem geometrii (ale chyba nie na tyle, żeby wpływało to na ogólny odbiór pomieszczenia). Używam Cinemy 4D i Octane'a V03, GPU GeForce 1070 8gb RAM Naturalnie wnętrze nie jest skończone, zostawiam je gołe do testów, kiedy już zdecyduję co zrobić ze światłem i materiałami, zabiorę się za detale. Zastanawiam się, co byście doradzili w takiej sytuacji. Jestem ogólnie zadowolony z materiałów i ogólnego "odczucia" obrazu. Pozostają jednak dwa wyraźnia niedopracowane elementy - łóżko i dominujący materiał sufitu. Nie mam pomysłu, jak technicznie "ugryźć" zwłaszcza ten ostatni. Nie mogę osiągnąć materiału o takiej ilości blików i połysków, mój wydaje się płaski. Wiem, że pewnie większość z Was korzysta z innego środowiska, ale nawet wskazówka, jak uzyskalibyście porządany efekt w innym silniku byłaby pomocna. Dla porównania załączam zdjęcie wnętrza, nad którym pracuję (prawie identyczne ujęcie, może byłoby bardziej podobne gdybym od razu zauważył rozbieżności między zjęciami a planami ^^) Dzięki za każdy ewentualny komentarz :)
  24. Poszukuję (najlepiej w pdf-ie) interioru maybacha 62s z 2007 roku - najbarziej mi zależy na kokpicie/desce rozdzielczej. nigdzie nie mogę tego znaleźć
  25. Witam, dawno nic tu nie wrzucałem, więc czas to zmienić :) Trafiło mi się ostatnio kilka zleceń, w których miałem do wymodelowania wnętrza różnych pomieszczeń, a że nigdy wcześniej nie zajmowałem się tego typu wizualizacjami to postanowiłem potrenować również ich rendering. Na początek wziąłem na warsztat prosty pokoik, gdzie mogłem się skupić głównie na oświetleniu, materiałach i teksturach, a nie na aranżacji dużej powierzchni. Modele w 99% są darmowe lub kupione przeze mnie na necie. Użyty soft to: 3ds Max, Corona, Photoshop, NIK Collection. Wersja sprzed aktualizacji - link. Pozdrawiam i zachęcam do komentowania :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności