Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'modelowanie' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Od jakiegoś czasu pracuję nad nową (czwartą) edycją poradnika "Wirtualne modelarstwo". Właśnie ukończyłem dwa z czterech planowanych tomów, i pomyślałem, że ta para już może być użyteczna: Publikacja opisuje odp podstaw stworzenie dokładnego modelu historycznego samolotu (tego P-40 z okładki) i jego użycie w wizualizacjach. W porównaniu do poprzedniej edycji (z 2015 r) wprowadziłem istotne zmiany w proponowanych technikach pracy (workflow), korzystając z nowych funkcji, szczególnie Blendera. W związku z tym musiałem stworzyć na nowo około 80% zawartości tych dwóch tomów i zbudować opisywany model na nowo. Przygotowania opisują, gdzie znaleźć materiały referencyjne (plany, rysunki, zdjęcia). Do ich porównywania i przygotowywania wykorzystuje Inkscape (wektorowy program rysunkowy 2D, podobny do Corel Draw). Dla koneserów, dodałem tu także opis jak korzystać z oryginalnej dokumentacji samolotu (zeskanowanej z mikrofilmów). 279 stron, 408 ilustracji. Modelowanie opisuje, jak zbudować model historycznego samolotu w Blenderze 3.3, na przykładzie myśliwca Curtiss P-40B. Zakładam, że użytkownik może nic nie wiedzieć o programach do modelowania, a w szczególności nie zna Blendera. Dlatego książka zaczyna się od wprowadzenia do tego programu. 684 strony, 1170 ilustracji. W skład serii wejdą jeszcze dwa tomy: Materiały i tekstury, opisujący jak "pomalować" model (planowana publikacja - wiosna 2025. Tu jest poprzednia edycja, dla Blendera 2.7) Szczegóły, opisujący tworzenie wewnętrznych detali samolotu, animację i aranżację sceny do wizualizacji (tu jest poprzednia edycja, dla Blendera 2.7) Oczywiście, kolejne tomy będą tworzone w aktualnych wersjach LTS Blendera. W umieszczonych przy plikach towarzyszących książkom erratach będę umieszczał uwagi, co uległo zmianie od chwili publikacji. Publikacja w języku polskim jest na licencji CC 🙂. Pod wskazanymi linkami znajdziecie m.in. pliki PDF do pobrania.
  2. Stanowisko modelarz 3D: Rozbudowujemy dział 3D! Piloci Studio tworzące animacje 2D i 3D na rynek eventowy, reklamowy, poszukują osoby uzdolnionej w modelowaniu przestrzennym. Zależy nam na umiejętnościach związanych z oprogramowaniem, ale też na wyczuciu estetyki zarówno w pracy nad assetami organicznymi, jak i hard-surface. Praca na miejscu w biurze w Krakowie. W zakres obowiązków wchodzi: — Projektowanie przestrzeni na potrzeby produkcji telewizyjnych. — Modelowanie wysokiej jakości modeli 3D na potrzeby prerenderowanych animacji. — Optymalizacja modeli pod rozwiązania real-timowe w środowisku Unreal Engine 4. — Tworzenie UV Map. — Przygotowanie wysokiej jakości tekstur. — Współpraca przy Look Dev-ie scen. Używamy oprogramowania: — Cinema 4D (ewentualnie Blender). — Pakiet Substance Painter, Substance Designer, Substance Sampler. — Rizom Lab. — ZBrush. Oferujemy dostęp do najnowszych technologii i współpracę z licznym gronem specjalistów sztuki cyfrowej. Bierzemy udział w licznych, ciekawych projektach i tworzymy komfortowe, umożliwiające rozwój środowisko pracy. Jeżeli chcesz być jego częścią, wyślij portfolio / CV na adres: [email protected] Rodzaj umowy: B2B lub UoD Wynagrodzenie: 6000 - 10000 Netto (zależne od umiejętności)
  3. Studio Graficzne FOUR.creative // www.four.com.pl // z Poznania poszukuje: Grafika 3d Proponujemy stałe zatrudnienie w siedzibie firmy, jesteśmy studiem graficznym, posiadamy studio fotograficzne i filmowe, realizujemy projekty reklamowe z wykorzystaniem zaawansowanych technik graficznych. nasze projekty są wynikiem wspólnej pracy grafików 2d, specjalistów dtp, fotografików oraz grafików 3d. Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty dla naszego zespołu w dziale 3D. Nasze wymagania: - zaawansowana znajomość programów 3ds max + Corona (modelowanie, wizualizacje wnętrz, animacja wnętrz), - bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop cc, - kreatywność i sumienność. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - pracę z doświadczonymi specjalistami, - realizację ciekawych projektów reklamowych. CV oraz portfolio prosimy przesłać na adres [email protected] z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych, dz. u. 1997 nr 133 poz. 883).”
  4. Witam wszystkich i chyle czolka mistrzom i wicemistrzam maxa... Wiecm mam pytanko od jakiej ksiazki zaczac nauke 3d studio maxa ostanio probowlame heh po uprzednim przegladnieciu maxa cos zrobic jakis tutorial a to sie lapalem za glowe to za samochcod heheheh no i wsyzslo z tego tyle ze w ostatecznosci mialem chcec rozwalenia czegos z nerwow :) no ale powaga jaka ksiazka bedzie dobra cos z pozycji heliona mozecie mi polecic ? 3d studio max 4 biblia warta ta ksiazka jest swojej ceny???? no i gdzies po jakim czasie mozna sie zabrac za modelowanie przykladowo czlwieka samochodu i innych roznych rzecz :P dzieki i pozdrowionka dla wszysktich .
  5. Obecnie modeluję palety drewniane, mam dane każdego elementu w excel jednak nie mogę znaleźć w Blenderze żadnej opcji rysowania bloków wg wymiarów np: chcę narysować deskę o wymiarach 1300mm na 75mm o grubości 17mm jest w blenderze gdzieś opcja do wprowadzania wielkości wg jednostek? Takie rysowanie "na oko" mnie nie interesuje.
  6. Witam. Nowym nie jestem, kiedyś tutaj pisałem. Po ponad roku wracam bo chcę zacząć przygodę ze sculptingiem, postaciami i nieregularnymi formami. No ale od początku, żebyście mogli mi jak najlepiej pomóc. Całą swoją historię z 3D zacząłem dobrych parę lat temu (powoli dobijamy do 10), lecz zawsze były to budynki, proste bryły. Kiedyś samochód (jest na forum), gitara. Ale najczęściej interior, exterior i wnętrza. Nie chce się tylko ograniczać do takich rzeczy dlatego chcę wejść w etap kompleksowych brył, postaci, robotów, innych naturalnych lub stworzonych przez człowieka form. Znam blendera na poziomie płynnego modelowania. Również znam w miarę dobrze 3ds Maxa lecz od prawie roku znów w nim nic nie robiłem. Widziałem interfejsy Maya, Cinema4D, i ZBrush. W dwóch pierwszych tylko sprawdzałem jak wygląda, nic nie modelowałem. ZBrusha chce się uczyć, na razie powoli go poznaje, rozgryzam. I tutaj pytanie do Was, od czego zacząć naukę modelowania postaci. Jaki program wybrać, czy ZBrusha, czy jakiś inny (darmowy, płatny). I najważniejsze, tutoriale, jak Wy zaczynaliście, z czego się uczyliście. Interfejsu blendera nauczyłem się w kilka dobrych tygodni po tutorialach Piotra Arłukowicza (Polski Kurs Blendera). 3Ds maxa, uczyłem się podstaw w szkole, a potem sam z domu z jakimiś filmikami. Ale każdy kolejny program wydaje mi się trudniejszy. Dlatego tutaj napisałem i mam wielką nadzieję że mi pomożecie to rozgryźć. Pozdrawiam!
  7. Witam serdecznie, posiada ktoś może materiały w formie tekstowej bądź video, poruszające kwestię zasad,reguł modelowania pod wydruk 3D? Co trzeba wiedzieć, czego unikać, co mieć z tyłu głowy modelując obiekt pod wydruk? Zdaję sobie sprawę że takich materiałów w internecie za pewne jest milion, ale może ktoś z was kiedyś musiał też zadać sobie te pytania i poda przykłady czegoś co mu pomogło :)
  8. Poszukuiwany modeler do stworzenia kolekcji mebli. Praca zdalna dlugoterminowa ok 12 miesiecy w oparciu o umowe, kontrakt lub inna forme stalej wspolpracy. Wynagrodzenie stale 3000 PLN - 6000 PLN netto miesiecznie (wysokosc zalezy od zalozonej ilosci realizacji w miesiacu). Wymagana dyspozycyjnosc, odpowiedzialnosc, terminowosc, cierpliwosc. Wymagane umiejetnosci: znajomosc 3ds max, Vray, Zlecenia nie wymagaja renderowania, tworzenia scen. Realizowane sa tylko modele + tekstury. Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie swoich danych oraz linku do portfolio na adres: [email protected] The Retouchbox Ltd
  9. BOKEHSTUDIO, Wrocław Forma zatrudnienia: praca stacjonarna w biurze w pełnym wymiarze godzin Poszukujemy grafika 3d specjalizującego się w modelowaniu elementów pod wizualizacje ( krzesła, sofy, lampy itp. ) Wymagania: - znajomość 3ds max lub c4d - umiejętność modelowania obiektów na wysokim poziomie Mile widziane: - umiejetność mapowania uv - umiejetność czytania rzutów architektonicznych Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającym się zespole - konkurencyjne zarobki - ciągłe polepszanie umiejetności Prosimy o kontakt pod adresem mailowym: [email protected] Prosimy o przysyłanie CV i portfolio. W treści CV należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Nie interesują Nas oferty pracy zdalnej.
  10. Cześć wszystkim, chciałbym podzielić się z wami moimi wypocinami :P Po dłuższej przerwie powróciłem do 3Ds Maxa i będę się starał w miarę możliwości wstawiać nowe projekty. Komentarze mile widziane, krytyka, sugestie podpowiedzi. Zapraszam do oglądania. [ATTACH=CONFIG]103632[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103633[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103634[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103635[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]103636[/ATTACH]
  11. Witam, Mam taki mały problem, z którym zmagam się już od jakiegoś czasu. Otóż od czasu do czasu muszę wykonać dokładny model pudełka. Zazwyczaj mam dostęp do wykrojnika, na podstawie którego pudełko zostało wykonane. Czyli teoretycznie sprawa jest prosta, w praktyce zupełnie sobie nie radzę... Do tej pory pomijałem zupełnie wykrojnik (o tym za chwilę), po prostu działałem na boxie o odpowiednich wymiarach, do niego był przypisany modyfikator Solidify i Subdivision Surface. Solifidy robi mi grubość, a SS daje ładnie zaokrąglone krawędzie. No i jakoś to działa, ale efekt jest daleki od idealnego. Siatka modelu wygląda po prostu fatalnie. Co koniec końców by mi nawet nie przeszkadzało, ale ona jest tak zapaskudzona, że modyfikacja modelu staje się po prostu niemożliwa. Na ostrych krawędziach pojawiają się jakieś dziwne artefakty, z którymi trudno jest walczyć. Próbowałem też wykonać sobie pudełko na podstawie wykrojnika i je odpowiednio pozaginać, dokładnie tak jak dzieje się to w rzeczywistości - niestety, efekt jest jeszcze gorszy. Nie umiem uzyskać obłych krawędzi, a jeśli już, to znów muszę zmasakrować model Loop Cut`ami... Pytanie czy macie jakiś pomysł, jak do tego podejść, aby było i ładnie i poprawnie?
  12. Kłaniam się nisko. Kamil z tej strony. Interesuje się grafika 3d już jakiś czas i jakieś tam doświadczenie mam(jakie? Mi ciężko stwierdzić :/ ). W sumie dla wielu z was pewnie zabrzmi to śmiesznie, ale marzy mi się praca związana z modelowaniem brył. Szczerze mówiąc nawet nie wiem jak się za to zabrać. Mieszkam w konkretnej dziurze. W sąsiednim mieście jest parę agencji reklamowych. W zasadzie to w jednej z nich pracowałem ale nie miałem styczności z grafiką... no chyba że na wydrukach Moja szefowa zgnoiła mnie za naukę trójwymiarów, bo przecież mi się to nigdy nie przyda. W sumie to wszyscy mi tak mówią co jest trochę męczące ale no cóż zrobić. Czytałem trochę tematów na forum dotyczących studiów i ich braku wpływu na sukces w dostaniu pracy jako grafik. W każdym razie proszę o z grubsza ocenę moich "umiejętności". Poniżej podaję link do behance: https://www.behance.net/Duda_Kamil Jeśli mogę się czymkolwiek pochwalić, to głownie tym co jest tam zamieszczone. O co pytam? Czy widać we mnie jakiś potencjał? Czy powinienem cisnąć w tym kierunku? Studia nawet jeśliby jakieś sensowne były to i tak byłoby to bardzo ciężkie do realizacji. Co za tym idzie pozostaje mi nauka w zaciszu domowym. Ale nikt mnie tu nie znajdzie. Od czego zacząć? Docenię jakiekolwiek rady. Proszę pomóżcie, albowiem jestem lekko zagubiony.
  13. Witam serdecznie Na wstępie prosiłbym o brak złośliwości. Często forum przeglądam, ostatnio czytałem fajny temat tu o zarobkach oraz czy warto i kilka fajnych odpowiedzi się pojawiło. Cenię sobie waszą opinię jako zapewne starszych i bardziej doświadczonych. Ale ostrzegam że mój pomysł może się nie spodobać i jest dość kontrowersyjny. Każda opinia która coś wniesie do tego tematu jest dla mnie ważna więc proszę o dyskusję. Od pewnego czasu zajmuję się grafiką 3d, trafiłem do firmy jako generalista 3d. Robię tam projekty związane z filmami instruktażowymi czyli od scenariusza po finalny produkt, jak klient chce tak ma. Są to najczęściej niezbyt wymagające projekty, poprzez proste modele, troche teksturowania jakieś proste czasem bardziej skomplikowane ruchy owego urządzenia (3ds max), renderowanie w vrayu i postprodukcję w afterze. Bywaja również wizualizacje produktów czy inne podobne projekty które wymagają odemnie czegoś więcej. Ogólnie praca sprawia mi przyjemność bo mam możliwość rozwoju i poznawania softu oraz stosowania innych rozwiązań bez większej presji od strony pracodawcy na temat terminów. Czasem uda mi się przemycić w wolnej chwili trochę moich prywatnych projektów, w oczekiwaniu na coś. Resztę czasu poświęcam w domu na prywatny rozwój, zakupuję różne tutoriale, i doszkalam się w kwestii modelowania na potrzeby gier. Bo to mnie interesuje najbardziej. Jestem samoukiem, od poczatku sam do wszystkiego dochodzę, oczywiście z pomocą przychodzi mi internet. W pracy niestety nie mam osób od których moge zdobyć wiedzę o 3D. I temat o efektywności pracy mnie nakłonił do refleksji zwłaszcza post @olafa. Ze moja teraźniejsza nauka może nie być dość efektywna, poświęcam czas po pracy jako że nie mam jeszcze rodziny + weekendy. Dupogodziny wysiaduję. Ale kiedyś odpocząć muszę, niekiedy się po prostu już nie chce. Z systematycznością nie mam problemu, 2-3 godzinki dziennie to jest mus, dużo tutoriali, kwestie modelowania, uv mapowania (moja słaba strona) bake mapek wszystko by kiedyś móc pracować przy produkcji gier. Ale zaczynam sądzić ze tutki to trochę mało, chciałbym móc podpytać, dowiedzieć się i podpatrzeć jak to robią lepsi ode mnie ci którzy mają to na co dzień. I przychodzi mi pewien pomysł a mianowicie praktyka, staż za darmo w jakiś firmach które zajmują się tematem gier. Nie wiem jak zareaguje owa firma, czy jest to głupie co chcę zaproponować ? Czy to że chcę się uczyć i zaoferować coś podobnego jakiejś firmie to głupota? Nie uważam że jestem aż tak początkujący (http://www.marekkonieczny.pl/ , http://max3d.pl/forum/threads/102383-Post-apo-Cyberpunk-AKM ), więc na pewno nie był bym kulą u nogi, coś udało by mi się zrobić więc korzyść obustronna. Soft który znam i który straram się używać w produkcjiach nie tylko moich ale i w pracy to 3ds max, zbrush, substance painter 2 Czy ktoś się spotkał już kiedyś z podobnym pomysłem jak mój ? A może sami tak chcieliście zrobić, jaki był odzew ? Jak postrzegacie taki pomysł ? Albo może właśnie jesteście pracodawcą i chcecie mi pomóc. Również jeśli ma ktoś możliwość jako osoba prywatna poświęcić mi czas i nauczyć mnie czegoś w kwestii modelowania na potrzeby gier i całego workflow czy odpłatnie czy darmowo również proszę o info w tej sprawie. Dziekuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam
  14. Modeluję sobie pistolet (H&K USP 9mm Compact 9mm) i pytanie dotyczy rączki(?) tego za co się trzyma (tam gdzie z przodu i z tyłu jest / są takie perforacje) - czy modelować te takie perforacje(?) czy zostawić to i zastosować tam jakąś mapę wypukłości? Dodam że będzie to model do gry - więc ilość polu musi być jak najmniejsza - i nie wiem właśnie czy modelować to czy zostawić gładkie dla jakiejś mapy?
  15. Witam Kilka razy widziałem na forum że osoby brały udział w tych kursach online od Gnomon, chcę podjąć dyskusję na temat tego czy ten kurs jest taki dobry jak piszą sami twórcy jego, jak to wygląda od strony technicznej i czy jest to jakąś konkretną pomocą za te pieniądze które nie są małe. Interesuje się modelowaniem, lecz skakanie z kursu na kurs na YT czy szukanie konkretnego problemu jest uciążliwe. Digitaltutors trochę zeszło na psy, więc szukam alternatywy jestem świadomy tego że bez mojej pracy nic to nie da ale o to sie akurat nie martwię. Ważna jest dla mnie opinia każdego, wiec proszę o wypowiadanie się :) Serdecznie Pozdrawiam
  16. Witam Poszukuję informacji na temat jak stworzyć na high poly modelu taką drobną krateczkę. Jeśli jest możliwość zrobienia tego w jakiś sprytny szybki sposób proszę o info, interesuje mnie stricte zrobienie tego w maxie. Mam świadomość że w zbrushu poszło by mi bardzo szybko z tym, ale chcę się czegoś nauczyć.
  17. SimArt Center poszukuje doświadczonego Grafika 3D do pracy przy tworzeniu Wirtualnego Symulatora Medycznego. Głównym zadaniem Grafika 3D będzie wytwarzanie modeli otoczenia oraz środowiska 3D. Dodatkowo praca będzie polegała na ścisłej współpracy z resztą zespołu w celu rozbudowy oraz ulepszania produktów. Miejsce pracy: Szczecin Zakres obowiązków: Tworzenie modeli 3D otoczenia/środowiska (modelowanie, teksturowanie). Współpraca z grafikami oraz programistami. Wymagania: Doświadczenie w tworzeniu modeli 3D środowiska/otoczenia zarówno w low i highpoly. Dobra znajomość narzędzia 3ds Max oraz Adobe Photoshop. Mile widziane: Doświadczenie w tworzeniu modeli 3D postaci low i highpoly. Umiejętność rigowania i animacji. Znajomość środowiska Unity. Znajomość procesu wytwarzania gier. Oferujemy: Elastyczne formy współpracy. Praca przy projektach firmy SimArt Center sp. z o.o. (www.simart.center). Pakiet relokacyjny (z możliwym zakwaterowaniem). Zgłoszenia w postaci CV wraz z portfolio prosimy wysyłać na adres: [email protected] wpisując w temacie: "Grafik 3D, [imię i nazwisko]" oraz z dopiskiem w treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
  18. Witam, Mam dwa pytania odnośnie modelowania w Blenderze. Są w sumie podobne, więc pozwalam sobie je wrzucić do jednego kotła. Pierwsze konkretne. Jak wymodelować taie falowane wcięcia na obłym kształcie, tak aby nie zepsuć tych zaokrągleń. Mam na myśli coś takiego jak na obrazku poniżej, np. takie wcięcia pod nakrętką. Drugie ogólne pytanie. Czy jest jakaś metoda / technika pracy przy modelowaniu tego typu przedmiotów? Jak np. opakowania spożywcze, gdzie z jednej strony wszystko jest obłe, ale jest sporo róźnych wcięć, wybrzuszeń itd. Znów przykład na obrazku.
  19. Cześć, Szukamy ludzi do przygotowania modeli pojazdów wraz z teksturami (około 10), w większości historycznych z okresu XX wieku, do aplikacji augmented reality. Więcej szczegółów w kolejnym etapie rozmowy. Portfolio proszę przesyłać na [email protected] i3D
  20. Jeżeli umiesz modelować meble klasyczne : sofki,płytowe meble z ornamentami itp to mam dla ciebie zlecenie. Podeślij kilka modeli (może być w jpg) Do zrobienia jest kilkaset modeli mebli, termin do ustalenia. Potrzebuję każdy z modeli w w formacie 3dsmax , DWG i 3DS bez textur i mapowania . Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na [email protected] Marek Gacek
  21. Witam Serdecznie Poszukuję informacji na temat jak edytować tak topologię. Proszę o informacje, bardzo zależy mi na czasie. Przed: Po:
  22. Witam, na wstępie chciałbym zaznaczyć ze jestem nowicjuszem i przy programie 3DS Max pracuję dopiero od kilku dni. Nie chciałem zaśmiecać Teamtu "work in progress" moim "projektem" dlatego postanowiłem podzielić się tym co udało mi się stworzyć, w tym temacie i zadać kilka pytań odnośnie mojej pracy. Model za który się zabrałem to Audi A1 (2014r). Q: 1. O czym pamiętać przy modelowaniu tego typu rzeczy? 2. Doradzicie mi proszę jak dbać o "porządek" przy tworzeniu siatki i poly? Na co zwracać uwagę,czego nie robić. 2. Przy tworzeniu modelu korzystałem z opcji "plane" po czym rozciągałem po całym blueprincie. Czy ten sposób jest dobry czy może zwrócić uwagę na jakiś inny? 3. Czy jest sens kończyć model przedstawiony powyżej z uwagi na to że jest strasznie powyginany czy może zacząć od nowa? A może da się to jakoś wyprowadzić z obecnego stanu do takiego który cieszyłby oko? Myślę że z pytań to na razie tyle. Jak coś mi przyjdzie do głowy to jeszcze dopiszę ewentualnie.
  23. Meta Mesh jest potężnym narzędziem, które proponuje nową technikę modelowania, pozwalając interaktywnie łączyć i drążyć model zachowując przy tym prawidłową topologię.
  24. Cześć, mam problem jak wymodelować żółty tarty ser i to w paczce. Paczkę już mam tylko te wiórki ..... Jak się do tego zabrać? Jakieś pomysły? ser muszę zanimować: wysypać z paczki na talerz a wcześniej wsypać go do paczki. Masakra, pomóżcie please:)
  25. Krakowska firma CODDEE rozpoczyna pracę nad grą / symulatorem rzeczywistości uwzględniającym zaawansowane zagadnienia fizyczne. Planujemy zintegrować symulator z urządzeniami ze świata VR lub AR, takimi jak Oculust Rift czu Microsoft Holo Lens. Dokładne informacje dotyczące projektu podamy osobom zainteresowanym współpracą. Poszukujemy osób na następujące stanowiska: Graphic designer: Modeling (przygotowywanie assetów) Graphic designer: Texturing (przygotowywanie tekstur) Graphic tools: Houdini / Houdini Engine (przygotowywanie proceduralnych narzędzi automatyzujących pracę) Game developer: UE4 (tworzenie blueprintów i logiki gry) Developer: C++ (tworzenie narzędzi związanych z logiką gry / programowanie UE4) Oferujemy atrakcyjne zarobki (adekwatne do umiejętności) oraz możliwość pracy w młodym, dynamicznym zespole przy interesującym projekcie :) Jeżeli jesteś zainteresowany, napisz kilka zdań o sobie na maila: [email protected]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności