Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'rendering' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Hej. Motocykl nad którym pracuje w wolnych chwilach - 3d model inspirowany grą Days gone. Głównym założeniem projektu jest wykorzystanie programów w których wcześniej nie pracowałem, pomijając 3d studio max Model: 3d max tekstury: Substance painter tkaniny - Marvelous Designer rendering - Maya / Arnold. Obecnie jestem na etapie poznawania Mayki - Tworzę enviro oraz poprawiam niektóre materiały tekstury. Wstępny render Więcej prac na: https://www.instagram.com/blackbird.vfx/
  2. Cześć wszystkim! Przedstawiam wam showreel, zlepek prac wykonanych w 3D z roku 2019. Główny renderer, z którego korzystałem to Octane oraz Corona w mniejszym stopniu redshift/vray. Wszystkie modele zawarte w showreelu są moje, poza Bentleyem. Większość materiałów narzuconych na modele, są to materiały proceduralne. Model Bentleya, przeszedł mocną obróbkę począwszy od świateł kończąc na oponach i karoserii ( retopologia ). Główne modele scenerii to: - Tank - M24 Chaffe - Aircraft - F4U Corsair - Budynki ( Waldenburg ) - Bentley ( Światła / tarcza hamulcowa itp. ) - Felgi BBS Scenariusz był tworzony spontanicznie. Wszystkie prace były renderowane w warunkach domowych. Pomimo, że tamten rok był bardzo nie udany, to jestem wdzięczny za wiedzę oraz umiejętności, które nabyłem dotychczas. Specyfikacje: GTX760/1070 I7 3770k 4,8GH'z 32 GB RAM Za dźwięk jest odpowiedzialny kompozytor/producent: Nick Road Colossal Trailer Music.
  3. Studio Produkcyjne ORKA z siedzibą w Warszawie poszukuje Generalisty 3D do stałej pracy w siedzibie firmy www.orkafilm.pl ORKA to zespół doświadczonych, kreatywnych producentów i profesjonalistów postprodukcyjnych. Na swoim koncie mamy tysiące zrealizowanych projektów, w tym projekty filmowe, telewizyjne, reklamowe i na użytek nowych mediów. Orka to pełny proces postprodukcji: efekty specjalne, animacja, korekcja koloru, kreacja, kino , montaż. Wymagania: - znajomość oprogramowania 3ds Max lub Maya (modelowanie, shading, lighting, rendering) - przynajmniej 2 letnie doświadczenie w branży - chęć rozwoju i nauki - umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów Oferujemy: - pracę przy ciekawych projektach reklamowych i fabularnych - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w dynamicznym i doświadczonym zespole - dostęp do nowych technologii i odpowiednich mocy obliczeniowych - atmosferę w której rozwiniesz swoje najlepsze talenty CV wraz z portfolio prosimy przesłać na adres [email protected] Prosimy o dodanie klauzuli RODO
  4. Cześć, dawno mnie na forum nie było ale widzę, że ruch dalej jest:). Doszedłem do wniosku, że muszę w końcu zainwestować w nowy sprzęt, ciężko ostatnio odłożyć jakąś większą sumę więc chciałbym złożyć coś przy okrojonym budżecie do: grafiki 3d i renderowania (Blender/Cycles), grafiki 2d, projektowania w CAD, być może za jakiś czas również w BIM. Na razie wymyśliłem sobie coś takiego: CPU: AMD Ryzen 7 1700, MB: MSI B350 PC Mate, GPU: Geforce GTX1060 3GB, RAM: 2x8GB 2400MHz, Dyski: SSD NVMe 250GB + HDD 1TB, Obudowa ATX midi i reszta po taniości, z tego co wyczytałem do AMD lepiej od razu sprawić sobie wydajniejsze chłodzenie. Zdaję sobie sprawę, że nie będzie to high-end i muszę iść na kompromisy, z czasem przewiduję rozbudowę (np. więcej RAMu). Chętnie poznałbym opinię czy w powyższym zestawie warto jednak coś doinwestować albo z czegoś zrezygnować żeby miało to ręce i nogi.
  5. Cześć! Parę wizek zainspirowanych projektem "Kekkila Green Shed". Głównym celem było stworzenie niepowtarzalnego, ciepłego klimatu oraz próba pokazania jak największej dbałości o detale. dream garden shed max | corona renderer | quixel megascans | itoo forest pack | photoshop | topaz adjust | magic bullet looks Miłego oglądania!
  6. Cześć. Chciałem się podzielić tutorialem który pojawił się na stronie farmy GarageFarm.NET. Jest to druga część serii tutoriali poświęconych optymalizacji renderingu w 3ds Max i V-Rayu. Ta część jest poświęcona teksturom, jest bardziej teoretyczna i mówi o tym co składa się na "wagę" tekstury, czyli kanały, rozdzielczość, bitdepth, kompresja i inne czynniki. Link: Optymalizacja Tekstur Następna część będzie zawierać praktyczne metody wykorzystania powyższej teorii. Jeśli nie widzieliście pierwszej części, poświęconej optymalizacji geometrii, to poniżej też wklejam link: Link: Optimalizacja Geometrii
  7. Witajcie ! W związku z potrzebą zmiany sprzętu postanowiłem sięgnąć po coś z wyższych półek. Zrobiłem research w sieci, czytałem, szukałem, myślałem i... wybrałem. Mimo wszystko nie jestem pewien czy wybrałem dobrze więc bardzo proszę o sugestię z Waszej strony. Zależy mi przede wszystkim na pracy w 3ds maxie + vray oraz jak najszybszym renderowaniu zarówno CPU jak i GPU. A oto efekt moich poszukiwań: PŁYTA GŁÓWNA: ASUS PRIME X299-DELUXE PROCESOR: Intel i9-7960X 2.80GHz 22MB BOX KARTA GRAFICZNA: ASUS GeForce GTX 1080 Ti Poseidon ROG 11GB GDDR5X OBUDOWA: Cooler Master Cosmos C700P Big-Tower - srebrna RAM: G.SKILL 3000MHz TridentZ RGB CL15 (8 x 8192MB) ZASILACZ: Cooler Master 1200W MasterWatt Maker DYSK TWARDY SSD: HyperX 480GB 2,5'' SATA SSD SAVAGE 7mm DYSK TWARDY HDD: Seagate 4TB 7200obr. 128MB BarraCuda Pro CUSTOMOWE CHŁODZENIE WODNE: nie potrafię wybrać konkretnej firmy - polecacie coś ? Budżet 2000 zł Bardzo proszę Was o opinie co mógłbym zmienić lub rozważyć. Z góry dzięki wielkie za pomoc
  8. Witam bardzo serdecznie, Ostatnimi czasy rozpocząłem swoją przygodę w 3D. Obecnie używam 3DS Max 2018 + V-ray 3.6. Nie rozumiem jak działa nadanie materiału, zrobiłem na scenie parę kostek aby zobaczyć różnice pomiędzy poszczególnymi materiałami jedne się rozlewają i nabierają różowego koloru. Na scenie są umieszczone dwie "Lampy" w kolorze białym. Nie mam pojęcia skąd te kolory. https://zapodaj.net/8afb8a08d2f79.png.html
  9. Poszukujemy Designerów – stabilna współpraca z pewną Firmą od zaraz, dobrze wynagradzającą umiejętności (praca projektowa lub na stałe). Tworzenie aranżacji wnętrz na potrzeby eventów - sceny interior i exterior, fotorealistyczne teksturowanie, oświetlenie, rendering, czytanie rzutów CAD, rysowanie techniczne. Inne bliskie nam kompetencje (roz)poznamy na spotkaniu. Piszcie na [email protected] Pozdrawiam Michał
  10. Hej, od niedawna uczę się modelować w 3dsie. Moją zagwozdką jest taka sytuacja: tworzę krzesło, narysowałam spline, stworzyłam jego klona, połączyłam, nadałam grubość w rolecie Rendering i powstała mi bardzo krzywa rama z jednej strony (co dziwne, bo przecież to klony.) Czy to jest normalna sytuacja? Jak to naprawić? z góry dzięki! załączam zdj
  11. Poszukujemy pracownika działu obsługi klienta w GarageFarm.NET (cloud render farm). Godziny pracy są elastyczne, ale oczekujemy zaangażowania na poziomie minimum 25-40 godzin tygodniowo. Liczymy na długoterminową współpracę. Zespół składa się w większej części z Polaków, ale w komunikacji w firmie używamy języka angielskiego, więc poniższy opis zadań przedstawiam po angielsku. Job description: · Troubleshooting potential issues with rendering on the network and with our software · Monitoring and analyzing render jobs · Providing first line support to our customers · Communicating with customers via messenger, voice calls, and email in a friendly and professional manner · Working remotely · 8 hours shifts, flexible hours Requirements: · Fluent English · Very good knowledge of at least one 3D application and willingness to learn others (3ds Max, Maya, Lightwave, Cinema 4D, Blender and others) · Computer with good internet connection and quiet workplace · Strong work ethic with ability to work remotely If you are available and interested, kindly send me your skype ID, CV, and expected salary to [email protected] GarageFarm.NET jest jednym z największych serwisów świadczących usługi renederowania przez internet. Założony został w 2010 w Wielkiej Brytanii przez dwoje wspólników, od tego czasu rozrósł się do ok. 30 osobowego zespołu. Zawsze szukamy możliwości zatrudnienia najlepszych ludzi, którzy zaangażują się w realizację misji firmy – zapewnienia najbardziej przyjaznej i prostej dla klientów usługi renderowania. W treści CV należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".
  12. RENDER ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "render artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Vray dla Maya lub Mantra dla Houdini. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w oświetlaniu scen. Radzenie sobie z kompozycją obrazu. Umiejętność budowy shader'ów, tworzenia textur. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "render_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  13. Witam, Mam problem taki, że vray 3.50 nie wykorzystuje mi caej mocy obliczeniowej procesora podczas renderingu. Jak liczy light cach i iradiance map to wykorzystuje 100% podczas renderingu spada do 80%. Spotkałem się gdzieś na forum, że należy wpisać w maxscript komendę: render.current.system_numThreads = "liczba rdzeni" ale nie wiem zabradzo gdzie należy to wpisać i czy podać ilość słownie czy liczbą. Proszę o wskazówki jeśli ktoś umie pomóc. Dzięki z góry i pozdrawiam
  14. Witam, Posiadam procesor AMD 9370FX i zastanawiam się na przejście na rendering GPU. Rozważam zakup karty Geforce 1080 ti świeżo na rynku ale porównywalna do titana x, który jest prawie dwa razy droższy. Czy jest ktoś wstanie powiedzieć mi czy rendering będzie szybszy niż na moim procku? Czy ktoś wykonywał podobny zabieg, i czy się to tak da w ogóle porównać czy bez podmiany sprzętu nie dowiem się czy to pomoże? pozdrawiam
  15. Cześć, zakupiłam niedawno sprzęt do renderingu, ale potrzebuję mocniejszy procesor, z racji tego, że jest to całkiem nowy komputer, nie chcę wymieniać wszystkich podzespołów. Mam obecnie procesor: Intel Core i7 - 5820K płyta główna MSI X99S SLI PLUS https://pl.msi.com/Motherboard/X99S-SLI-PLUS.html#hero-overview chciałabym wymienić tylko procesor na: Intel Core i7 - 6950X Głównie chodzi mi aby zmniejszyć czas renderu minimum do 50-60%, czy jest to możliwe przy tym nowszym procesorze? Biorąc to na logikę, to przerzucając się z 6 rdzeni na 10 to może być to niepewne, ale nie wiem czy w taki sposób się to przelicza... Raczej różnią się GHz. To jest chyba jedyny z edycji Extreme najmocniejszy procesor jak do tej pory, na pewno jakiś z 12 rdzeniami dałby spokojnie radę, ale chyba takie nie występują pod moją płytę?
  16. RENDER ARTIST 3de w Warszawie zajmujące się cinematikami, animacją i efektami wizualnymi pilnie poszukuje osoby na stanowisko "render artist" do pracy przy nadchodzących produkcjach. Pipeline 3de jest oparty głównie o programy takie jak Maya, Houdini, Modo, Zbrush, Mari, Mudbox, Nuke. Od odpowiedniej osoby oczekujemy znajomości oprogramowania Vray dla Maya lub Mantra dla Houdini. Dodatkowe zalety: Doświadczenie w oświetlaniu scen. Radzenie sobie z kompozycją obrazu. Umiejętność budowy shader'ów, tworzenia textur. Znajomość systemu operacyjnego Linux Centos oraz Windows7. Teoretyczna wiedza na poziomie podstawowym z zakresu postprodukcji. Praca jest oferowana na stałe w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Wszystkich chętnych proszę o przesłanie swojego portfolio, demo, linków do stron www, itp. (max.40 mb) na adres [email protected] z tytułem w mejlu "render_artist". W przesłanym zgłoszeniu prosimy dopisać klauzulę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".
  17. Praca na miejscu w studio w Warszawie, w pełnym wymiarze godzin 9-17 przy projektach reklamowych i filmowych. Opis stanowiska: - Generalista 3D z nastawieniem na modelowanie i renderowanie. Od kandydatów/kandydatek oczekujemy : - przynajmniej roku pracy na podobnym stanowisku, - bardzo dobrej znajomości programów: 3D Studio Max, - dobrej znajomości V-ray (tworzenie materiałów, oświetlenia, ustawień renderingu), - umiejętności modelowania, teksturowania. Mile widziane: - znajomość Z-brush, - Maya (V-ray, Arnold), - poczucie humoru. Oferujemy: - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia, - pracę przy fajnych projektach, - możliwość rozwoju i nabywania nowych umiejętności, - miła atmosferę, - własne stanowisko. Zainteresowanych prosimy o wysłanie e-mailem linków do swojego portfolio na adres: po(małpka)alienfx.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać GENERAL 3D oraz swoje imię i nazwisko. Pozdrawiam i życzę powodzenia. Paweł Orzechowski.
  18. Sprzedam 3 książki do grafiki 2D/3D. Sprowadzone z UK, poza zaznaczeniami żółtym flamastrem na niektórych stronach są w bardzo dobrym stanie. Zainteresowanych proszę o kontakt przez OLX. 3Dtotal - Photoshop for 3d artists v1 - Previz, Texturing and Post Production https://www.olx.pl/oferta/ksiazka-3dtotal-photoshop-for-3d-artists-v1-CID751-IDiYXKh.html https://www.amazon.com/Photoshop-3D-Artists-Vol-1/dp/0955153034 Jennifer O'Connor Mastering mental ray - Rendering Techniques for 3D & CAD Professionals https://www.olx.pl/oferta/ksiazka-mastering-mental-ray-rendering-techniques-for-3d-cad-CID751-IDiYYfX.html https://www.amazon.com/Mastering-mental-ray-Techniques-Professionals/dp/0470563850 Jeremy Birn - Digital Lighting and Rendering - Second Edition https://www.olx.pl/oferta/ksiazka-jeremy-birn-digital-lighting-and-rendering-2nd-edition-CID751-IDiYYxx.html https://www.amazon.com/Digital-Lighting-Rendering-Jeremy-Birn/dp/0321316312
  19. Dobry wieczór, Proszę bardzo o pomoc w doborze konfiguracji sprzętowej dla architekta pracującego z programami AutoCAD, Sketchup + Vray, doraźnie Photoshop (postprocessing). Dotychczas na laptopie Dell Inspiron 7520 z prockiem i7-310QM3610, 8GB RAM, kartą GeForce GT 640M (albo 650M - nie pamiętam). Jeżeli chodzi o modele, to są to najczęściej domy jednorodzinne, ale zdarzają się okazyjnie większe budynki z szczegółowymi wnętrzami. Renderowane są także przekroje i rzuty pomieszczeń - nie wiem co jeszcze mogę podpowiedzieć. ;) Zdaję sobie sprawę, że w stosunku do tego lapka to wszystko będzie chodzić jak burza, ale chciałbym aby przyszły komputer posłużył na 2-3 lata. Ramy cenowe podałem takie, gdyż zadania nie powinny być wymagające jak u rasowego grafika w 3DS, ale jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić. :) Jeżeli macie jakieś opinie co do komputerów poleasingowych to też chętnie się dowiem (gdyż rozważam), a najczęściej spotykam procki Xeon'y (np. X5650) z kartą Nvidia Quadro 4000 i ok. 24GB RAM DDR3 ECC (taki zestaw za ok. 3500zł) - tylko nie wiem jak to się nadaje do renderingu, gdyż to są po serwerowe. Z góry dzięki za pomoc! Pozdrawiam.
  20. Egahen

    Szkło w Cycles

    Wczoraj się zastanawiałem nad jakimś innym programem niż Blender + Cycles. Co mi w tym zestawie przeszkadzało to dość słaby rendering szkła. To może zanim pójdę na zakupy, spytam się Was czy można coś poprawić w tym co jest. Poniżej przykładowa scena, z którą się zmagam. Przygotowana jest według zasady z tego poradnika. Scena jest prościutka. Z tyłu mam panel z emission z lekkim gradientem. Z lewej strony świeci duży area light. Gdzieś tam w tle jest umieszczona bardzo słaba mapa HDRI ze studiemm - praktycznie jej nie widać, dałem ją aby trochę dodała delikatnych szczegółów. Wersja po lewej to goły shader Glass. Co mi się w nim podoba, to czystość i szybki render. Wersja po prawej to shader szkła ściągnięty z Chocofur. Co mi się w nim podoba, to trochę wytłumione czernie, więcej detali. Niestety jest też w nim wiele rzeczy, które mi nie pasują: podwójne odbicia (na szkle i cieczy), niektóre detale są moim zdaniem trochę odczapy. Obydwie wersje moim zdaniem mocno odbiegają od naturalnego wyglądu szkła. Właśnie w takich czystych scenach moim zdaniem Cycles nie daje rady, ani to realistyczne ani ładne. Bo szczerze mówiąc nawet mógłbym trochę zrezygnować z koncepcji stricte fotorealizmu na rzecz bajeru, ale nie widać tutaj ani tego ani tego:) Jakieś rady?
  21. Witam, Chcę kupić mocną, ale bardzo tanią stację pod maya + arnold (animacja i rendering), nuke okazjonalnie będzie to renderowało 3ds max + vray (render node u znajomego). Główna myśl to duża moc obliczeniowa cpu za 1500zł. Umyśliłem, że x2 xeony nawet stare 8c przebiją jeden nowy i7 za 1500zł oraz będzie przyszłościowo względem ram'u na płycie. Ogólny kierunek tego zestawu to właśnie animacja/vfx. - x2 xeon e5-2670 SR0KX (chodzą na allegro po ok 800zł po leasengu) - jakieś najtańsze kingstony, na początek 32gb DDR3 (4 banki) 1600 cl11 (540zł) lub hyperx 1866 cl 10 (ale to raczej bez znaczenia) 600zł - płyta i tu jest mój największy ból http://www.morele.net/asus-z9pe-d16-2l-ikvm-607325/ czy dopłacać do http://www.morele.net/asus-z9pe-d8-ws-471794/ - obudowa jestem zmuszony coś co pomieści płytę ssi eeb http://www.morele.net/obudowa-phanteks-enthoo-pro-czarny-ph-es614pc-bk-649555/ -zasilacz jakiś Corsair 600W -chłodzenie xeonów, intel box (dokupię później coś normalnego, wodę) - dysk jedynie ssd http://www.gral.pl/HyperX+SHFS37A+120GB+SSD+SATA3_725.html wszystkie zasoby są na sieciowym z backup'em - quadro 4000 z poprzedniej stacji. Może ktoś miał podobne dylematy, a może x2 cpu to głupi pomysł? Dzięki za wszystkie odpowiedzi :)
  22. Cześć, czy ktoś z was może mi wyjaśnić jak wygląda cały proces renderingu sieciowego? Jak wygląda instalacja? Czy na każdym komputerze musi być zainstalowana pełna wersja V-ray'a? Z góry dziękuję za ewentualną odpowiedz.
  23. Witam, mam pytanie (z ciekawości) odnośnie sposobu renderowania. Pracuje na 3dsmax + vray i pola wyrenderowane zawsze idą po przekątnej. Wiem, że jakos można zmienić ten sposób, aby na początku renderowało się np. centrum wizualizacji itp. Gdzie są takie ustawienia?
  24. F4group (http://f4group.pl/) poszukuje osób na stanowiska: texture / shading artist rendering / compositing artist Miejsce Pracy: Kraków Oferujemy: Stałą pracę w przyjaznym, młodym zespole Dobre warunki zatrudnienia-wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji; Forma zatrudnienia: etat (umowa o pracę) lub umowa zlecenie Zgłoszenia i portfolio: [email protected] Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883". Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
  25. Witam serdecznie wszystkich użytkowników. Od jakiegoś czasu męczą mnie BSOD'y (blue screeny) podczas renderingu w 3ds Maxie 2014 z Vrayem. Wymieniłem już połowę sprzętu (zasilacz na xfx 850W, pamięć RAM, dodałem Cooler na procesorze Dark Rock Topflow firmy BeQuiet i wrzuciłem nową kartę graficzną Gigabyte Geforce GTX970) i cały czas jest to samo. Pomijając BSODy chciałem jakoś przyśpieszyć renderingi bo mam po woli za dużo na głowie. Jestem architektem i wyrenderowanie wizualizacji całego mieszkania wiąże się poświęceniem na to ok 3 dni non stop. Średnio jedno ujęcie robi się ok 1,2h. Ostatnio zakupiona karta graficnzamiała posłużyć do renderingu GPU ale nie bardzo mi to idzie. W sieci są trochę znikome instrukcje na ten temat a nie bardzo mam kogo zapytać. Teoretycznie po ustawieniu wszystkiego co trzeba wyskakuje mi komunikat "Vray Standalone przestał działać" i render wcale się nie rozpoczyna. Dodatkowo chciałem poddać dyskusji kwestię pluginu SolidRocks, ktory przyśpiesza rendering na CPU. Z dodatkowych informacji na temat mojego sprzętu: Intel COre i7-2600 3,40 GHz 8GB Ramu Windows 7 64 bit
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności