Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'sprzedam' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

  1. Sprzedam licencję wieczystą 3ds max 2012, w gratisie kompatybilny V-ray w wersji 3.4 oraz skrypt MultiScatter. Więcej szczegółów w wiadomości prywatnej.
  2. Sprzedam: Autodesk 3ds Max Design 2013 Commercial New SLM ACE GB - nowa nieużywana pudełkowa licencja wieczysta 1-stanowiskowa Dorzucam gratis: V-ray 2.0 for 3ds Max ADV USB Dongle - nowy nieużywany klucz sprzętowy Oprogramowanie pochodzi z polskiej oficjalnej dystrybucji. Na życzenie możemy przeprowadzić transfer licencji Autodesk zgodnie z procedurą. Cena 3900zł netto. Faktura VAT. Wysyłka kurierem. Zapraszam do kontaktu. [email protected]
  3. V-ray 3.0 do 3ds max+ klucz USB Możliwość transferu na licencje w wersji serwerowej. Możliwość przepisanie licencji na nowego nabywcę za pośrednictwem licencjonowanego polskiego resellera firmy Chaos Group Istnieje możliwość update'u do wersji NEXT. Oprogramowanie zostaje sprzedane z racji redukcji stanowisk. Możliwość zakupu pojedynczo Wystawiam fakturę VAT Dysponuję 3 licencjami V-ray 3.0 workstation koszt- 2500 zł brutto/ szt oraz 3 licencjami V-ray 3.0 workstation+ 10 render nodes 3.0 licenses koszt- 6500 zł brutto/ szt. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt. [email protected]
  4. Witam, Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które korzystają z oprogramowania Autodesk, ChaosGroup, Adobe, RealityCapture i inne. W ofercie mam praktycznie każde oprogramowanie jakie potrzebuje Grafik 3D/2D, a także profesjonalny sprzęt. Doradzam i składam sprzęt. Dodatkowo jako jedyni w Polsce oferuję mobilny sprzęt do Motion Capture - Xsens. Telefon kontaktowy: 607 784 087 , mail: [email protected]
  5. Mam do sprzedania świetną mysz Razer NAGA CHROMA w stanie idealnym. Mysz dostałem w prezencie lecz nie pasuje do moich małych dłoni. Mysz używałem przez dwa dni i wróciła do pudełka. Nie posiada żadnego zarysowania ani nawet pyłka kurzu. Jest w stanie idealnym. Pudełko w stanie idealnym posiada wszystkie elementy, które były wewnątrz. Możliwa wysyłka lub odbiór osobisty w Warszawie.
  6. Sprzedam zestaw LEGALNEGO oprogramowania: Autodesk 3DMax 2014 + Vray 3.x. Cena obejmuje transfer licencji poprzez firmę PROCAD, w której zostało ono kupione, i obejmuje opłaty manipulacyjne związane z Vray-em (ok 100 EUR). Cena jest ceną brutto i zawiera 23% VAT - na transfer licencji otrzymasz fakturę VAT! Jeżeli na tym pracujesz, pomyśl: dzisiaj licencja 3DMax na ROK kosztuje ponad 8000 zł. A ja sprzedaję licencje tzw. wieczyste - bez ograniczeń czasowych (nie żaden abonament). Cena 12300,- brutto (z VAT 23%) https://www.olx.pl/oferta/autodesk-3dmax-2014-vray-3-x-komplet-fra-vat23-CID99-IDyDHvf.html
  7. Witam serdecznie! Mam do sprzedania tablet graficzny WACOM Cintiq 13HD Tablet używany jedynie w celach prywatnych, nie posiada żadnych uszkodzeń zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych - jest w pełni sprawny. Tablet wraz z pełnym, oryginalnym wyposażeniem. Mogę wysłać kurierem wraz z ubezpieczeniem lub istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie. 2.800 PLN Link do ogłoszenia na gumtree: https://www.gumtree.pl/a-inne-tablety/krakow/tablet-graficzny-wacom-cintiq-13hd/1002321657500910577674509
  8. Witam, Mam do sprzedania TABLET LCD WACOM CINTIQ 27QHD (DTK-2700) https://cintiq27.wacom.pl/ tablet kupiony na firmę 12 czerwca 2018r. Niestety ale tablet nie spełnia moich wymagań, a sprzęt nie podlega już zwrotowi do sklepu. Testowany przez około tydzień. W 100% sprawny, można powiedzieć że nowy. Sprzedaję ponieważ chcę odzyskać przynajmniej większość kwoty, mogę wystawić fakturę VAT bądź odsprzedać osobie prywatnej na umowę kupna i sprzedaży. Sprzęt do zobaczenia bądź odebrania 20km od Wrocławia.(zainteresowanym osoba podam dokładny adres). Z okazji że codziennie bywam we Wrocławiu mogę go podrzucić we wcześniej ustalone miejsce bądź spotkać się w wybranym po odbiór. Sprzęt mogę wysłać kurierem (również za granicę). Cena: 8200 zł Zapraszam do kontaktu [email protected]
  9. Witam, Sprzedam Tablet Wacom Cintiq PRO 16. http://cintiqpro.wacom.pl/16.htm Cena:5000zł Stan idealny, po rozpakowaniu użyty dosłownie kilka razy. Zakupiony w Październiku za 6799zl, na gwarancji. Kontakt prv.
  10. Mam do sprzedania tablet WACOM Cintiq® Companion 256GB. Tablet jest nowy, był odpakowany w celu sprawdzenia zawartości, uruchomiony i sprawdzony systemowo. Otrzymałem go bezpośrednio od firmy Wacom. Dodatkowo dodaję gratis do zestawu klawiaturę bezprzewodową WACOM Wireless Bluetooth® Keyboard (stan idealny). Z najważniejszych informacji: w zestawie Windows 8.1, 8GB RAM DDR3, Intel® Core™ i-7-3517U, dysk SSD 256GB, Pióro Pro Pen - 2048 poziomów nacisku. Pełna specyfikacja tabletu tutaj: http://www.wacom.com/en-fr/enterprise/business-solutions/hardware/pen-displays/dth-w1300 Jeśli macie jakiekolwiek pytania, piszcie śmiało :) Licytacja od 1zł. Link do aukcji: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=7083591174 Patryk
  11. Witam serdecznie, Sprzedam licencje wieczystą programu 3ds max 2012 zakupioną w procad. Kawał dobrego softu, dobrze działa z CS6 i CC :) Certyfikat od procad, że posiadamy oryginalne oprogramowanie. Cesja na mój koszt. Nie działamy już w tej branży, a szkoda, aby tak dobra licencja wieczysta się marnowała w czasach subskrypcji 1 041,71 zł brutto za miesiąc lub 23 751,41 zł za 3 lata ;) Duża oszczędność i legalne działanie. :) http://allegro.pl/autodesk-3ds-max-2012-box-licencja-dozywotnia-wawa-i7049807358.html
  12. Oferuję do sprzedaży NOWĄ, nigdy nie używaną kartę graficzną SAPPHIRE Radeon PRO Duo 8GB. Karta nie była używana, gdyż została wymieniona na nową w ramach gwarancji producenta. Karta była brana na firmę i jest ona na rocznej gwarancji od dnia 20.06.2016r. Karta kupiona w sklepie PCFORCE za cenę 6999,23zł. Do karty dołączamy oryginalne pudełko widoczne na zdjęciu, komplet papierów dołączamy kopię faktury ze sklepu w którym była kupowana oraz FAKTURĘ bez VAT z naszego sklepu. Radeon Pro Duo to układ, na który składają się dwie wysokiej jakości karty graficzne i zamknięty system chłodzenia cieczą wspomagany przez wentylator 120 mm. Chip jest bardziej wydajny niż R9 295 X2, a przy tym prawie bezgłośny. Nowy układ zwraca uwagę także wyglądem – podświetlone diodami LED logo, matowoczarny obwód drukowany i niklowana aluminiowa obudowa robią naprawdę niesamowite wrażenie. Radeon Pro Duo jest jednocześnie wydajny i stylowy. Jako że Radeon Pro Duo powstał przede wszystkim z myślą o technologii wirtualnej rzeczywistości, nie mogło zabraknąć wsparcia dla platformy programistycznej LiquidVR, która pozwala na łatwiejsze i bardziej wydajne tworzenie treści przy użyciu wiodących zestawów VR. Architektura GCN trzeciej generacji sprawi, że tytuły wykorzystujące technologie DirectX12 i Vulkan będą działały płynnie nie tylko z wykorzystaniem gogli wirtualnej rzeczywistości, ale również ekranów 4K. Wybrane dane techniczne: Producent: Sapphire Gwarancja: 1 rok liczony od 20.06.2016 typ złącza: PCI-Express x16 pamięć: 8192 MB (2 x 4096 MB) przepustowość pamięci 512 GB/s (2 x 512 GB/s) rodzaje wyjść/wejść 3 x Display Port, 1 x wyjście HDMI obsługiwane standardy DirectX 12, OpenGL 4.5 typ chłodzenia chłodzenie wodne wymiary 27.8 x 13 x 4 cm Cena: 5999 zł QUICK-COMP 3 Maja 19 (D.H. Szpak I p.) 37-700 Przemyśl tel. 600 045 056 http://www.quickcomp.pl [email protected]
  13. Witam, sprzedam 3ds max, szczegóły w linku: http://olx.pl/oferta/autodesk-3ds-max-2012-design-z-licencja-fv-CID99-ID8Ynln.html
  14. Sprzedam program Quest3D 4 Power , idealny dla architektów , do tworzenie interaktywnych wizualizacji 3D i eksportowania scen 3D z logiką świata do jednego pliku EXE. Do programu Quest3D dołączam pokaźną bazę gotowych rozwiązań, źródła własnych plaginów, plagin do 3d max umożliwiający eksportowanie do Questa tekstur z mapami cieni co skraca pracę przy tworzeniu projektów. Pomogę w nauce programu Quest3D . W prosty sposób można zaprezentować wymodelowaną strukturę w postaci wirtualnej sceny po której można się przemieszczać imitując chodzenie, latanie itp, wrażenie kolizji, sterowanie animacją, (otwieranie, zamykanie drzwi ) http://www.yodstudio.com/projekty/aplikacje3d.php Szczegółowe informacje pod adresem: [email protected] Oferta aktualna do odwołania :)
  15. Używany Zestaw Komputerowy z procesorem Intel i7-4770K, płyta główna Asrock Z87 Extreme4, obudowa Fractal Design Arc Midi R2, dysk twardy Seagate Barracuda 2TB SATA3, zasilacz be quiet! PUREPOWER L8 630W, pamięć ram Crucial DDR3 16 GB, Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho - Black White, Karta graficzna Asus Radeon HD 6870, Napęd optyczny LG, mysz Logitech G500, Klawiatura Natec Genesis rx55 Gaming, Słuchawki Superlux hd681 evo wraz z mikrofonem. Więcej informacji oraz zdjęcia dostępne na aukcji - http://allegro.pl/i7-4770k-asrock-z87-16gb-2tb-hd-6870-be-quiet-i6053150232.html
  16. Siemanko, mam do sprzedania w dobrej cenie niepotrzebne mi już modele 3D. Wersja pudełkowa - płyta bez śladów użycia. więcej info: http://allegro.pl/archmodels-vl-58-modele-3d-drzewa-i6065678665.html
  17. Cześć. Sprzedam Cinema4D Studio R16 z przeniesieniem licencji + V-ray. Wersja pudełkowa.
  18. Witam, Mam do odsprzedania Modo 801 + MArch kit w cenie 4920 brutto. Wystawiam Fakturę Vat. Zainteresowanych proszę o kontakt pod mailem - [email protected]
  19. Witam mam do sprzedania domenę 3dsmax.pl oczywiście wystawiam fakturę VAT. Rozważę wszystkie propozycje cenowe. Kontakt na maila: [email protected]
  20. Witam, sprzedam pełną komercyjną licencję oprogramowania do grafiki 3D. The Foundry Modo 801 SP3 wraz z dodatkiem mArch. Sprzedaje z powodu zmiany profilu działalności W cenie zawarta jest opłata transferowa. Oprogramowanie pochodzi od polskiej dystrybucji MODO - IT Media. Możliwość wystawienia faktury wtedy do ceny należy doliczyć VAT + 23% Cena 3700,00 zł
  21. Witam, Mam do odsprzedania używany (przez około 4-5 miesięcy) tablet Yiynova. Sprzedaję ze względu na zakup nowego tabletu. Pełen opis produktu: http://www.yiynova.com/en/proddetails.php?proid=24&clsid=1&fid=1 Cena: 2000 złoty Kontakt na PW albo mail: [email protected] Yiynova MVP22U(V2) Active display/drawing area (H x V): 476.64 x 268.11 mm (21.5" diagonal), 16:9 Aspect ratio. IPS Panel. Tablet:resolution(4000 LPI),Tracking speed(200 PPS),Pen pressure sensitive(2048 levels),mini-USB LCD:16.7M Colors,1920x1080 Res,0.248x0.248 mm Pixel pitch, 14 ms Response,1000:1,dynamic 50000:1 Contract Device: External AC 100/240V Power, 1 VGA Input, 1 VGA-To-MiniDisplay Adapter, 1 VGA-To-HDMI Adapter(Since 11/1/2013), 1 VGA-To-DVI Adapter(Since 2/1/2014) 1 USB, 1 Pen w/Kit.8 User Assignable keys Warranty: 1 Year with The Panda City (Warranty will be voided if the prodcuts are used outside USA) ; Support OS:Windows and Mac. 5% restocking fee if return without defect within 30 days of order. Warranty is not transferable.
  22. Witam, mam do sprzedania 2 komputery. 1 - Zestaw złożony rok temu do pracy głównie w after effects i photoshop'ie. Części są jeszcze objęte gwarancją. Próbuję sprzedać w miarę szybko ponieważ chciałbym wyjechać za granicę i przestawić się na bardziej mobilną konfigurację do pracy. RAM: 2 x [kingston hyperx ddr3 2x 8gb 1600 mhz cl10 xmp black] - 32 gb Płyta główna: Asus Z87-A Grafika: GeForce GTX 760 Asus 2GB 2xDVI&HDMI&DP (PCI-E) z NVIDIA Procesor: Intel Core i7 4771 3,50 GHz BOX Zasilacz: be quiet! POWER ZONE 650W dysk: Samsung 2.5'' SSD 840 Series 256GB (Serial ATA3) Pro 7mm obudowa: Chieftec DF-02B-U3-OP blue ray: LG Blu-Ray (DVD+/-RW + Blu-ray) BH16NS40 bulk black Cena 4600 do negocjacji. 2 - Laptop DELL XPS l702x trzyletni. Pociągnie Adobe, pociągnie zbrushe, CADy, sketchupy, moze nie tak bardzo aftera, ale za to film wygodnie mozna obejrzec na kanapie. Przeciętny student architektury doceni:) RAM: 8GB Grafika:Nvidia GeForce GT 550M 1,5gb RAM / Intel® HD Graphics Family Procesor: Intel® Core™ i7 2630QM 2,00 GH dysk: 500 gb + 128 gb SSD matryca 17,3" 1600x1200 całkiem kozackie głośniki JBL jak na laptop Cena 2500 do negocjacji. Wszelkich zainteresowanych proszę o kontakt, a niezainteresowanych o przekazanie dalej;)
  23. Procki: Na półce kurzą się 2 procki Xeon 5560 (Socket 1366). Każdy ma po 4 rdzenie, więc jak zapakujecie oba do serwera czy stacji graficznej będzie razem 8 rdzeni. Nie podkręcane, pracowały spokojnie i nie 24h/dobę. Moja cena to 620 zł za oba (czyli cena za parkę), możliwa negocjacja i wystawienie na allegro (np. z opcją Kup Teraz). Jak ktoś z Poznania lub okolic to odbiór osobisty możliwy. Pamięci: 12 GB Ramu - 6 kości po 2 GB. Producent OCZ, oznaczenie PC312800, 1600 mhz, 8-8-8. Moja cena to 350 zł - do negocjacji. Jak powyżej - jak ktoś z okolic Poznania to możliwy odbiór osobisty, lub też KupTeraz allegro. Pozdrawiam Krzysztof
  24. Chciałbym odsprzedać swoją licencję na Zbrusha 4R6, z możliwością upgrade'u do 4R7. Cała operacja jest full legalna (transfer licencji za pośrednictwem Pixologic). Tutaj znajduje się link do aukcji allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=4612543216 Proponuję cenę 1900 pln (1000 taniej niż przez sklep Pixologic). Nie mogę niestety wystawić fakturki VAT, także jest to opcja idealna dla ludzi nie mających własnej działalności gospodarczej i pracujących np. na umowy o dzieło.
  25. ZBrush 4R6 - WIN (Single User Digital Download) Commercial Cena 1800 zł netto - wystawiam f-vat na aplikacje. [email protected]
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności