Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'staż' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Co robię jest w sumie w portfolio, ale chodzi mi raczej o: a) web design (ui) b) ilustracje 2D c) ikonki, banery, arty na koszulki i tego typu grafikę Otóż jestem sobie tym słynnym początkującym w firmie z podejściem "będzie do portfolio" i chciałabym kiedyś ten stan rzeczy zmienić : D Już ponad miesiąc bawię się tam z robieniem grafik i ilustracji od 0 w Kricie/PS/Ilustratorze i AI i jego obróbką. Co jakiś czas zrobię też logo i rzeczy w tym stylu i zastanawiam się czy z moim skillem jest w ogóle szansa na pracę "za pieniądze" i jeśli tak - za jakie jako początkujący? Z wykształcenia to jestem programistą/elektronikiem, ale pasjonuję się artem i chciałabym "dotknąć trawy" i dowiedzieć się, czy jednak nie szukać pracy zgodnie z nim, czy może jest dla mnie nadzieja na utrzymanie jako artysta. Załączone prace to jakieś robione przez mnie od 0 w ostatnim czasie, coś konkretniej mam w profilu, ale pytanie jak najbardziej uniwersalne.
  2. ! Staz w dziale grafików 3D ! Oferujemy: - płatny staz na okres 3-6 miesięcy - mozliwość pogłębienia znajomości narzędzi takich jakich 3DStudioMax, Adobe, Photoshop - elastyczność przy ustalaniu czasu pracy - kartę multisport - owoce w kazdy wtorek :) Wymagania: - komunikatywny jezyk angielski (min. B2) - znajomość 3D Studio Max, Adobe, Photoshop będzie dodatkowym plusem - kreatywność i zainteresowanie grafiką Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na priv. Więcej informacji w ogłoszeniu https://www.pracuj.pl/praca/internship-in-3d-department-krakow,oferta,5738455
  3. CD PROJEKT RED poszukuje młodych, kreatywnych i ambitnych artystów 3D, którzy chcieliby zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe odbywając staż w naszym Studiu! Jeśli chcesz się uczyć od najlepszych, być częścią niesamowicie kreatywnego zespołu, a Twoje umiejętności i zmysł artystyczny są głodne nowych, ambitnych wyzwań to spróbuj swoich sił u nas! Więcej szczegółów pod adresem: http://pl.cdprojektred.com/internships/stazysta-grafik-3d/
  4. Jestem studentem 3go roku Informatyki. Najlepiej czuję się w 3D. Szukam jakiejś firmy w Krakowie, która zajmuje się tą tematyką. Nie interesuje mnie parzenie kawy i tego typu rzeczy. Chcę się czegoś konkretnego nauczyć. Z racji tego że jestem na kierunku, który unia sponsoruje, opiekun stażu dostaje pewną bonifikatę. Czy możecie mi polecić jakieś firmy, coś wam się o uczy poobijało, że gdzieś kogoś szukają?
  5. STUDIO SOINTERACTIVE Poszukujemy osoby na stanowisko: STAŻYSTA MOCAP Zakres obowiązków - obróbka materiału motion capture na poziomie podstawowym Wymagania: -znajomość podstawowych zagadnień z zakresu animacji -dobra komunikacja -bardzo dobra organizacja pracy -umiejętność pracy pod presją czasu -zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy -status studenta Oferujemy: -profesjonalne szkolenie obsługi systemu Vicon -realizowanie wysokiej jakości materiału motion capture na potrzeby filmu, reklam i gier komputerowych. -praca z doświadczonym zespołem przy sesjach mocap -możliwość dalszego rozwoju zawodowego -przyjazną atmosferę w pracy -elastyczne godziny pracy -pracę w oparciu o umowę zlecenie -współtworzenie wiodącego studia motion capture w Polsce CV i LM proszę przesłać na adres: [email protected] (wraz z dopiskiem w temacie STAŻYSTA MOCAP). Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli we wszystkich przesyłanych nam dokumentach aplikacyjnych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu tej oraz kolejnych rekrutacji zgodnie z obowiązująca Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 833) aż do pisemnego wycofania zgody.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności