Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'szkicownik' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 5 wyników

  1. Hej, to mój pierwszy post na forum więc chciałabym się przywitać i zaprezentować kilka moich szkiców. Bardzo proszę o krytykę bo jest dla mnie teraz niezbedna. Zdjęcia może nie najlepszej jakości ale proszę postarajcie się dojrzeć co tam nabazgrałam. Mój szkicownik:
  2. Witam witam ! Otwieram nową teczkę bo stara utonęła gdzieś hen daleko i w sumie jeżeli tak może być to i lepiej, niech w tych zapomnianych zakątkach zostanie :) Długo nic nie wrzucałam ale staram się być na bieżaco i wpadać jak najczęściej. No to jedziemy. Na dobry początek trochę ostatnich prac. studia z fotek : No i po kolej : od speedów, przez szkice/koncepty, łukiem coś bardziej skończonego ( choć z tym akurat trochę gorzej ostatnio. Jest cała góra nieskończonych/jakiś rozpoczetych rzeczy, które się nakładają bezlitośnie na liście 'to finish') do wipa ;) No i nad tym aktualnie siedzę : Jest jeszcze dużo poprawek do zrobienia i z całą pewnością będzie jeszcze się przy niej napocić ale kroczek po kroczku, staram się ją dociągnąć do finishu ;) Pozdrawiam
  3. początki - jak widać bolesne... kompletny brak obycia z PS'em się niestety kłania :/ to taka próba speeda - czyli czas 1h, ale chyba muszę póki co odpuścić ambicje SP i poćwiczyć technikę na tablecie w PS'ie :( bazgrołek powyżej to był SP - diablo, oczywiście czysto for fun, czas 1,15 h zaraz postaram się wrzucić też szkice ołówkiem - skany, jakichś pierwszych concept artów postaci jakie ostatnio powstały... w sumie nie wiem czy warto się nad nimi dalej znęcać i przerzucać je do PS'a ...[ATTACH=CONFIG]86472[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]86487[/ATTACH]
  4. Witam Zakladam sobie teczke do ktorej postaram sie wrzucac roznorodne prace od komputra przez sztaluge po szkicownik.Narazie wrzuce pogladowa porcje prac po wiecej zapraszam na moja strone.Jest duzo owego bo dosc dawno sie nie odzywalem:) a i to nie wszystko.pzdr.Kuba Malarstwo olej 2009 sa to duze prace wysokosc okolo 250 cm olej 2009 ta tez duza w szerz 250 cm olej 2008 ta mniejsza wys 120 cm olej 2008 wieksza jakies 160 tutaj z wystawy koncowej ;) Rysunki 2009 ten ma prawie 3 m na dluzszym boku 2008 100x70 hehe 2009 tez wiekszy Wiecej prac i innych spojrzen na te mozna znalesc na mojej stronie OK w tym poscie tradycyjnie w nastepnym pare komputerowych:)
  5. Hejka! Założyłem wątek w celu podzielenia się z Wami tym co robię na co dzień. Proszę podejść do prac z dystansem - w końcu będą to szkice. Konstruktywna krytyka mile widziana :-) 1.Szkic ideowy scenografii (akwarela) 2. Szkic ideowy scenografii (akwarela) 3. Szkic ideowy scenografii (akwarela) 4. Test brushy 5. test brushy 6. szkic ideowy scenografii 7. szkic ideowy scenografii
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności